Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Nautico Recife
1P 1N 3I
14. mesto · 42 bodova
Forma · Novorizontino
3P 1N 1I
2. mesto · 60 bodova
Golovi · Over 1.5
56% vs 64%
BTTS 31% / 43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,7%
model procena
Liga 87,7% n=310
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 78,6% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 09.10.2026. 00:30
Nautico Recife – Novorizontino
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
VIP 09.10.2026. 00:30
Nautico Recife – Novorizontino
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 32
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:2
Stadion
Estádio dos Aflitos
Grad
Recife

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nautico Recife
14. mesto · 42 bodova
Novorizontino
2. mesto · 60 bodova
Novorizontino je ostvario važnu pobedu protiv Nautico Recife rezultatom 2:0 u 32. kolu Serie B Brazila. Pogledajte detaljnu analizu utakmice sa ključnim momentima, formacijama i statistikom.
7'
Novorizontino
Nicolas Morês da Cruz
Gol · Luís Oyama
14'
Novorizontino
Romulo Azevedo Simão
Gol iz penala
18'
Novorizontino
Francisco Reidiney Duarte Gomes
Žuti karton
21'
Nautico Recife
Alberto Magno Santos de Melo Filho
Žuti karton · Foul
25'
Nautico Recife
Todinho
Žuti karton · Dissent
32'
Novorizontino
Matheus Henrique Bianqui
Izmena · Leonardo Naldi de Matos
35'
Novorizontino
Robson
Izmena · Carlos Henrique de Moura Brito
38'
Nautico Recife
Todinho
Izmena · Benjamín Borasi
45'
Nautico Recife
Léo Índio
Izmena · Wanderson Camelo Viana
45'
Nautico Recife
Derek Freitas Ribeiro
Izmena · Kauan Almeida da Costa
45'
Novorizontino
Francisco Reidiney Duarte Gomes
Izmena · Helio Cunha Borges
45+2'
Nautico Recife
Léo Índio
Žuti karton · Foul
59'
Novorizontino
Gabriel Henrique Feitosa da Silva
Izmena · Carlinhos
59'
Novorizontino
Nicolas Morês da Cruz
Izmena · Maykon Kesley de Jesus Ramalho
64'
Novorizontino
Leonardo Naldi de Matos
Žuti karton · Foul
69'
Nautico Recife
Samuel
Izmena · Patricio Nunez\t
73'
Nautico Recife
Luan Sales
Izmena · Paulo Sérgio
66%
Ball Possession
34%
6
Total Shots
11
1
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
5
0
Blocked Shots
1
2
Shots insidebox
6
4
Shots outsidebox
5
3
Corner Kicks
4
2
Offsides
3
13
Fouls
15
3
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
1
533
Total passes
276
437
Passes accurate
184
13
Free Kicks
11

Analiza tipova · Nautico Recife

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Novorizontino

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nautico Recife kod kuće · Novorizontino u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,7%
Nautico Recife 93,8% (16) · Novorizontino 78,6% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,3%
Nautico Recife 87,5% (16) · Novorizontino 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
Nautico Recife 81,3% (16) · Novorizontino 78,6% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,7%
Nautico Recife 81,3% (16) · Novorizontino 71,4% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,7%
Nautico Recife 81,3% (16) · Novorizontino 71,4% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,7%
Nautico Recife 81,3% (16) · Novorizontino 71,4% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
76,7%
Nautico Recife 81,3% (16) · Novorizontino 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,3%
Nautico Recife 75,0% (16) · Novorizontino 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipNautico Recife
kod kuće
Novorizontino
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
86,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
76,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
76,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
76,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
76,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
73,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
70,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
70,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
63,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
63,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
60,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
53,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
46,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
43,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
36,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
30,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
30,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
30,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
23,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
23,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
13,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
13,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
10,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
6,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
6,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
3,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Nautico Recife

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Bruno Pivetti
Startna postava 11
1MurielG
2ArnaldoD
15Léo ÍndioD
3AlbertoD
23Igor FernandesD
8WendersonM
41SamuelM
29Júnior TodinhoM
10Jean CarlosM
7ViníciusM
72DerekF
Klupa 12
24B. BorasiM
11Victor AndradeF
34WandersonD
5AuremirM
55G. GuruceagaG
46Gustavo HenriqueD
93Reginaldo LopesD
22P. NúñezM
27Luiz FelipeM
6RyanD
9Paulo SérgioF
19Kaua Almeida da CostaF

Novorizontino

Formacija: 4-4-2 · Trener: Enderson Moreira
Startna postava 11
93JordiG
2MadsonD
26Gabriel BahiaD
4PatrickD
5SanderD
41ReidineyM
17Matheus BianquiM
6Luis OyamaM
30Nicolas CarecaM
10RomuloF
11RobsonF
Klupa 11
7Ronald BarcellosF
66MaykonD
28MarlonM
18Léo NaldiM
50JuninhoM
77Hélio BorgesF
14Eduardo BrockD
31CésarG
9CarlãoF
3CarlinhosD
19Diego GaloM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 09.10.2026. 3 min čitanja

Nautico Recife - Novorizontino 0:2, Serie B Brazil 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 32. kola brazilskog Serie B, na stadionu Estadio dos Aflitos u Recifeu sastali su se domaći Nautico Recife i gostujući Novorizontino. Utakmica je završena rezultatom 0:2 u korist Novorizontina, koji su ostvarili pobedu u gostima u ovom ligaškom duelu.

Tok utakmice

Novorizontino je rano došao do prednosti kada je već u 7. minutu Nicolas Morês da Cruz postigao gol, a asistirao mu je Luís Oyama. Samo sedam minuta kasnije, u 14. minutu, Romulo Azevedo Simão je iz penala povećao prednost gostiju na 2:0. Tokom prvog poluvremena viđene su i tri žuta kartona, od kojih su dva dobili igrači Nautico Recifea (Alberto Magno Santos de Melo Filho u 21. i Todinho u 25. minutu), dok je jedan žuti karton dobio Reidiney sa strane Novorizontina u 18. minutu.

U nastavku utakmice bilo je dosta izmena na obe strane. Novorizontino je u 32. i 35. minutu izvršio dve izmene, uveli su Matheus Henrique Bianqui umesto Leonarda Naldija de Matosa i Robsona umesto Carlosa Henrique de Moura Brita. Domaćin je u 38. i 45. minutu izveo tri izmene, među kojima je Todinho ušao umesto Benjamína Borasija, Léo Índio umesto Wanderson Camelo Viana i Derek Freitas Ribeiro umesto Kauana Almeida da Coste. Novorizontino je na poluvremenu izvršio i treću izmenu, uveo je Reidineya umesto Helia Cunha Borgesa.

U drugom poluvremenu Novorizontino je dodatno izmenio sastav u 59. minutu, uveli su Gabriela Henrique Feitosu da Silvu umesto Carlinhosa i Nicolasa Morêsa da Cruza umesto Maykona Kesleya de Jesusa Ramalha. Nautico Recife je u 69. i 73. minutu izveo još dve izmene, uveli su Samuela umesto Patricija Nuneza i Luana Salesa umesto Paula Sérgia.

U 45+2. minutu Léo Índio iz domaćeg tima dobio je žuti karton zbog prekršaja, što je bio jedini karton u drugom poluvremenu koji je uticao na tok utakmice.

Ključni momenti
  • 7' - Gol za Novorizontino postigao je Nicolas Morês da Cruz, asistirao Luís Oyama.
  • 14' - Romulo Azevedo Simão postiže gol iz penala za Novorizontino.
  • 18' - Žuti karton za Francisco Reidiney Duarte Gomes iz Novorizontina.
  • 21' - Žuti karton za Alberto Magno Santos de Melo Filho iz Nautico Recifea.
  • 25' - Žuti karton za Todinho iz Nautico Recifea zbog neslaganja sa sudijskim odlukama.
  • 32' i 35' - Izmene u timu Novorizontino (Matheus Henrique Bianqui i Robson ulaze u igru).
  • 38', 45' i 45' - Tri izmene u timu Nautico Recifea.
  • 45+2' - Žuti karton za Léo Índio iz Nautico Recifea.
  • 59' - Dve izmene u timu Novorizontino.
  • 69' i 73' - Dve izmene u timu Nautico Recifea.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Nautico Recife 4-2-3-1 Bruno Pivetti
Novorizontino 4-4-2 Enderson Moreira
Tim Broj Igrač Pozicija
Nautico Recife1MurielG
Nautico Recife2ArnaldoD
Nautico Recife15Léo ÍndioD
Nautico Recife3AlbertoD
Nautico Recife23Igor FernandesD
Nautico Recife8WendersonM
Nautico Recife41SamuelM
Nautico Recife29Júnior TodinhoM
Nautico Recife10Jean CarlosM
Nautico Recife7ViníciusM
Nautico Recife72DerekF
Novorizontino93JordiG
Novorizontino2MadsonD
Novorizontino26Gabriel BahiaD
Novorizontino4PatrickD
Novorizontino5SanderD
Novorizontino41ReidineyM
Novorizontino17Matheus BianquiM
Novorizontino6Luis OyamaM
Novorizontino30Nicolas CarecaM
Novorizontino10RomuloF
Novorizontino11RobsonF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession66%34%
Blocked Shots01
Corner Kicks34
Fouls1315
Free Kicks1311
Goalkeeper Saves31
Offsides23
Passes accurate433181
Red Cards00
Shots insidebox28
Shots off Goal56
Shots on Goal15
Shots outsidebox44
Total passes525268
Total Shots612
Yellow Cards32
Zaključak

Novorizontino je iskoristio svoje prilike u ranom delu utakmice i postigao dva gola koja su odlučila pobednika. Iako je Nautico Recife imao znatno veći posed lopte (66%) i veći broj preciznih dodavanja (433), nisu uspeli da realizuju šanse i zatresu mrežu. Gostujući tim je sa manje posedovanja i ukupno 268 dodavanja postigao dva pogotka i pokazao efikasnost u završnici. Izmene su bile česte na obe strane, što ukazuje na pokušaj prilagođavanja tokom meča. Broj žutih kartona nije bio visok, ali su kartoni domaćina mogli uticati na ritam igre. Ova analiza pokazuje kako efikasnost u šansama može biti presudnija od dominacije u posedovanju i kontroli igre.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.