Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Newells Old Boys
1P 3N 1I
14. mesto · 15 bodova
Forma · Union Santa Fe
1P 2N 2I
8. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 89%
BTTS 56% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
92,7%
model procena
Liga 92,3% n=479
Domaćin kod kuće 100,0% n=16
Gost u gostima 88,9% n=18
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,4%
model procena
Liga 83,7% n=479
Domaćin kod kuće 93,8% n=16
Gost u gostima 83,3% n=18
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Dobar uzorak Trend je promenljiv
80,6%
model procena
Liga 75,6% n=479
Domaćin kod kuće 93,8% n=16
Gost u gostima 83,3% n=18
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,7%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
86,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
80,6%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
79,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
73,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
70,0%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,7%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Newells Old Boys – Union Santa Fe
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
86,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Marcelo Bielsa
Grad
Rosario

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Newells Old Boys
14. mesto · 15 bodova
Union Santa Fe
8. mesto · 21 bodova
Utakmica 15. kola Lige Profesional Argentina između Newells Old Boys i Union Santa Fe završena je nerešenim rezultatom 1:1 na stadionu Marcelo Bielsa u Rosariju.
17'
Union Santa Fe
Julián Palacios
Žuti karton · Foul
17'
Union Santa Fe
Julián Palacios
Žuti karton · Foul
43'
Newells Old Boys
Santiago Germán Solari Ferreyra
Žuti karton · Dissent
43'
Newells Old Boys
Santiago Germán Solari Ferreyra
Žuti karton · Dissent
45'
Newells Old Boys
Facundo Samuel Guch
Izmena · Alan Soñora
45'
Newells Old Boys
Facundo Samuel Guch
Izmena · Alan Soñora
59'
Union Santa Fe
Juan Pablo Ludueña
Gol · Marcelo Estigarriba
59'
Union Santa Fe
Juan Pablo Ludueña
Gol · Marcelo Estigarriba
64'
Newells Old Boys
Lucas Nicolás Gómez
Izmena · Juan Ignacio Ramírez
64'
Newells Old Boys
Lucas Nicolás Gómez
Izmena · Juan Ignacio Ramírez
69'
Union Santa Fe
Brahian Cuello
Žuti karton · Foul
69'
Union Santa Fe
Brahian Cuello
Žuti karton · Foul
69'
Union Santa Fe
Juan Pablo Ludueña
Žuti karton · Time Wasting
69'
Union Santa Fe
Juan Pablo Ludueña
Žuti karton · Time Wasting
74'
Union Santa Fe
Julián Palacios
Izmena · Misael Aguirre
74'
Union Santa Fe
Julián Palacios
Izmena · Misael Aguirre
74'
Union Santa Fe
Brahian Cuello
Izmena · Bruno Pittón
74'
Union Santa Fe
Brahian Cuello
Izmena · Bruno Pittón
76'
Newells Old Boys
Ignacio Isla
Autogol
76'
Newells Old Boys
Ignacio Isla
Autogol
78'
Newells Old Boys
Juan Ignacio Ramírez
Žuti karton · Dissent
78'
Newells Old Boys
Juan Ignacio Ramírez
Žuti karton · Dissent
78'
Union Santa Fe
Misael Aguirre
Žuti karton · Foul
78'
Union Santa Fe
Misael Aguirre
Žuti karton · Foul
80'
Union Santa Fe
Lucas Ayala
Izmena · Erik Ramirez
80'
Union Santa Fe
Lucas Ayala
Izmena · Erik Ramirez
82'
Newells Old Boys
Jeronimo Russo
Žuti karton · Foul
82'
Newells Old Boys
Jeronimo Russo
Žuti karton · Foul
83'
Union Santa Fe
Tobias Javier Rubio
Izmena · Juan Pintado
83'
Union Santa Fe
Tobias Javier Rubio
Izmena · Juan Pintado
90'
Newells Old Boys
Walter Mazzantti
Izmena · Jerónimo Gómez Mattar
90'
Newells Old Boys
Walter Mazzantti
Izmena · Jerónimo Gómez Mattar
90+4'
Newells Old Boys
Matías Cóccaro
Žuti karton · Foul
90+4'
Newells Old Boys
Matías Cóccaro
Žuti karton · Foul
61%
Ball Possession
39%
6
Total Shots
12
2
Shots on Goal
5
2
Shots off Goal
3
2
Blocked Shots
4
5
Shots insidebox
6
1
Shots outsidebox
6
5
Corner Kicks
3
0
Offsides
1
12
Fouls
15
4
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
2
441
Total passes
273
327
Passes accurate
182
0.38
expected_goals
1.21
15
Free Kicks
11

Analiza tipova · Newells Old Boys

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Union Santa Fe

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 18 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W18
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 18 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W18
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 18 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W18
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Newells Old Boys kod kuće · Union Santa Fe u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,1%
Newells Old Boys 100,0% (16) · Union Santa Fe 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
94,1%
Newells Old Boys 87,5% (16) · Union Santa Fe 100,0% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
94,1%
Newells Old Boys 87,5% (16) · Union Santa Fe 100,0% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
88,2%
Newells Old Boys 87,5% (16) · Union Santa Fe 88,9% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
88,2%
Newells Old Boys 93,8% (16) · Union Santa Fe 83,3% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
88,2%
Newells Old Boys 93,8% (16) · Union Santa Fe 83,3% (18)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
88,2%
Newells Old Boys 93,8% (16) · Union Santa Fe 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,4%
Newells Old Boys 81,3% (16) · Union Santa Fe 83,3% (18)
Bolji uzorak
TipNewells Old Boys
kod kuće
Union Santa Fe
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
94,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
100,0%
uzorak 18
94,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
100,0%
uzorak 18
94,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
88,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
88,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
88,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
88,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
82,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
82,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
82,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,3%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
79,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
79,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
100,0%
uzorak 18
88,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
82,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
82,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
82,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
79,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
79,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
76,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
68,8%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
73,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
73,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
73,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
70,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
67,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
67,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
67,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
64,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
64,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
61,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
58,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
58,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
58,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
52,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
52,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
52,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
61,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
55,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
55,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
47,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
47,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
47,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
47,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
47,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
38,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
44,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
41,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
41,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
32,4%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
38,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
35,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
32,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
32,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
44,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
44,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
44,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
41,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
41,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
38,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
35,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
26,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
32,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
29,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
29,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
29,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
26,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
20,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
20,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
20,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
29,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
29,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
23,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
17,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
17,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
26,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
20,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
20,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
20,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
17,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
17,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
17,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
26,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
17,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
17,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
14,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
11,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
26,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
14,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
14,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
14,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
11,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
5,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
5,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
5,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
5,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 18
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 18
5,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 18
5,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 18
5,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
2,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Newells Old Boys

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: F. Kudelka
Startna postava 11
30J. ReinattiG
6M. OrtegaD
23N. GoiteaD
16L. CarrizoD
28J. RussoD
27L. GómezM
5L. RegiardoM
7W. MazzanttiM
20Facundo GauchM
32S. SolariM
9M. CóccaroF
Klupa 12
15A. SoñoraM
36Francisco ScarpeccioF
22O. SalomónD
39T. RiosF
29M. EspondaM
21G. AriasG
2I. GlavinovichD
19J. MattarM
3M. LucianoD
4A. MonteroM
33W. NúñezF
99I. RamírezF

Union Santa Fe

Formacija: 4-4-2 · Trener: Leonardo Madelon
Startna postava 11
21M. MansillaG
27T. RubioD
33I. IslaD
26J. LudueñaD
18L. AyalaD
20J. PalaciosM
17J. MosqueiraM
11M. Luna DialeM
22B. CuelloM
25C. TarragonaF
19M. EstigarribiaF
Klupa 12
31M. AguirreF
36M. AimarD
38V. J. CerrudoF
44T. FagioliD
7F. FragapaneM
8E. GiacconeM
40L. MeuliG
34Mateo PeresuttiM
15J. PintadoD
12B. PittónD
43E. RamírezF
23A. SolariM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 4 min čitanja

Newells Old Boys - Union Santa Fe 1:1, Liga Profesional Argentina

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 15. kola Lige Profesional Argentina, na stadionu Marcelo Bielsa u Rosariju odigrana je utakmica između Newells Old Boys i Union Santa Fe, koja je završena nerešenim rezultatom 1:1. Domaćin je uspeo da izjednači golom iz autogola protivničkog igrača u drugom poluvremenu, dok je Union Santa Fe poveo u 59. minutu.

Tok utakmice

Prvih 45 minuta prošlo je bez golova, uz po dva žuta kartona – jedan za Juliána Palaciosa iz Union Santa Fe u 17. minutu zbog prekršaja i jedan za Santiago Germán Solari Ferreyru iz Newells Old Boys u 43. minutu zbog neslaganja sa sudijskim odlukama. U poslednjem minutu prvog poluvremena, Facundo Samuel Guch je ušao u igru umesto Alana Soñore kod domaćih.

Drugo poluvreme donelo je promene na semaforu. U 59. minutu Juan Pablo Ludueña je postigao gol za Union Santa Fe, nakon asistencije Marcela Estigarribe. Newells Old Boys je u 64. minutu izvršio izmenu, u igru je ušao Lucas Nicolás Gómez umesto Juan Ignacio Ramíreza. U 69. minutu bilo je dva žuta kartona za goste: Brahian Cuello zbog prekršaja i Juan Pablo Ludueña zbog odugovlačenja igre.

U 74. minutu Union Santa Fe je izvršio dve izmene, Julián Palacios i Brahian Cuello su izašli iz igre, a na njihova mesta ušli su Misael Aguirre i Bruno Pittón. Domaći tim je u 76. minutu došao do izjednačenja golom iz autogola od strane Ignacio Isle. U 78. minutu, po jedan žuti karton dobili su Juan Ignacio Ramírez (Newells Old Boys) zbog neslaganja sa sudijom i Misael Aguirre (Union Santa Fe) zbog prekršaja.

Dalje izmene su se odvijale u poslednjih desetak minuta: u 80. minutu u igru je ušao Lucas Ayala umesto Erika Ramireza kod gostiju, a u 83. Tobias Javier Rubio je zamenio Juan Pintada. Na strani domaćih, u 90. minutu Walter Mazzantti je ušao umesto Jerónima Gómez Mattara. U 90+4. minutu Matías Cóccaro je dobio žuti karton zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 17' - Žuti karton za Juliána Palaciosa (Union Santa Fe) zbog prekršaja.
  • 43' - Žuti karton za Santiago Germán Solari Ferreyru (Newells Old Boys) zbog neslaganja.
  • 59' - Gol za Union Santa Fe: Juan Pablo Ludueña, asistencija Marcelo Estigarriba.
  • 69' - Dva žuta kartona za Union Santa Fe: Brahian Cuello (prekršaj) i Juan Pablo Ludueña (odlaganje igre).
  • 76' - Izjednačujući gol Newells Old Boys iz autogola Ignacio Isle.
  • 78' - Žuti kartoni za Juan Ignacio Ramíreza (Newells Old Boys) i Misael Aguirre (Union Santa Fe).
  • 90+4' - Žuti karton za Matíasa Cóccara (Newells Old Boys).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Newells Old Boys 4-2-3-1 F. Kudelka
Union Santa Fe 4-4-2 Leonardo Madelon
Tim Broj Igrač Pozicija
Newells Old Boys30J. ReinattiG
Newells Old Boys6M. OrtegaD
Newells Old Boys23N. GoiteaD
Newells Old Boys16L. CarrizoD
Newells Old Boys28J. RussoD
Newells Old Boys27L. GómezM
Newells Old Boys5L. RegiardoM
Newells Old Boys7W. MazzanttiM
Newells Old Boys20Facundo GauchM
Newells Old Boys32S. SolariM
Newells Old Boys9M. CóccaroF
Union Santa Fe21M. MansillaG
Union Santa Fe27T. RubioD
Union Santa Fe33I. IslaD
Union Santa Fe26J. LudueñaD
Union Santa Fe18L. AyalaD
Union Santa Fe20J. PalaciosM
Union Santa Fe17J. MosqueiraM
Union Santa Fe11M. Luna DialeM
Union Santa Fe22B. CuelloM
Union Santa Fe19M. EstigarribiaF
Union Santa Fe25C. TarragonaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession61%39%
Blocked Shots24
Corner Kicks53
Expected Goals (xG)0.381.21
Fouls1215
Free Kicks1511
Goalkeeper Saves42
Offsides01
Passes accurate327182
Red Cards00
Shots inside box56
Shots off Goal23
Shots on Goal25
Shots outside box16
Total passes441273
Total Shots612
Yellow Cards44
Zaključak

Utakmica između Newells Old Boys i Union Santa Fe završena je rezultatom 1:1, a statistički podaci ukazuju na to da je Union Santa Fe imao više šuteva (12 naspram 6) i viši očekivani broj golova (1.21 prema 0.38). Ipak, Newells Old Boys je imao veći broj preciznih pasa i posed lopte, što se odrazilo na kontrolu igre. Domaći tim je uspeo da izjednači golom iz autogola u drugom poluvremenu, dok je Union Santa Fe bio efikasniji u prvom delu drugog poluvremena. Oba tima su pokazala disciplinu sa po četiri žuta kartona, ali bez isključenja. Izmene su bile aktivne u drugom delu utakmice, što je uticalo na dinamiku igre. Ovaj remi odražava izjednačenost u kvalitetu i prilagođavanju oba tima tokom meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.