Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Orgryte IS
1P 1N 3I
15. mesto · 19 bodova
Forma · Hammarby FF
4P 0N 1I
2. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 77%
BTTS 92% / 46% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Orgryte IS 91,7% · Hammarby FF 84,6%
88,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Gamla Ullevi
Grad
Gothenburg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Orgryte IS
15. mesto · 19 bodova
Hammarby FF
2. mesto · 55 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Orgryte IS pobede
0
Nerešeno
1
Hammarby FF pobede
18.04.2026.
Hammarby FF - Orgryte IS
Allsvenskan
8:1
U utakmici 20. kola švedske Allsvenskan lige, Orgryte IS i Hammarby FF odigrali su nerešeno 1:1 na stadionu Gamla Ullevi u Geteborgu.
11'
Orgryte IS
W. Hofvander
Gol
18'
Hammarby FF
V. Lind
Gol iz penala
60'
Hammarby FF
O. Johansson
Izmena · N. Besara
67'
Orgryte IS
A. Andreasson
Izmena · V. Ekblom
74'
Orgryte IS
W. Hofvander
Izmena · D. Obou
75'
Hammarby FF
N. Persson
Izmena · O. Steinke
75'
Hammarby FF
P. Abraham
Izmena · S. Kebbeh
90+1'
Hammarby FF
Victor Eriksson
Žuti karton · Foul
90+4'
Orgryte IS
D. Paulson
Izmena · M. Parker
90+6'
Hammarby FF
Markus Karlsson
Žuti karton · Foul
90+8'
Orgryte IS
C. Styffe
Izmena · J. Azulay
29%
Ball Possession
71%
2
Total Shots
24
1
Shots on Goal
10
1
Shots off Goal
10
0
Blocked Shots
4
2
Shots insidebox
15
0
Shots outsidebox
9
2
Corner Kicks
8
1
Offsides
1
6
Fouls
13
0
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
8
Goalkeeper Saves
0
330
Total passes
777
253
Passes accurate
718
12
Free Kicks
6

Analiza tipova · Orgryte IS

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Hammarby FF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Orgryte IS kod kuće · Hammarby FF u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
88,0%
Orgryte IS 91,7% (12) · Hammarby FF 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,0%
Orgryte IS 91,7% (12) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,0%
Orgryte IS 91,7% (12) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
80,0%
Orgryte IS 83,3% (12) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,0%
Orgryte IS 75,0% (12) · Hammarby FF 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,0%
Orgryte IS 75,0% (12) · Hammarby FF 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
Orgryte IS 75,0% (12) · Hammarby FF 84,6% (13)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
76,0%
Orgryte IS 75,0% (12) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipOrgryte IS
kod kuće
Hammarby FF
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
88,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
84,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
84,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
84,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
84,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
80,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
76,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
80,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
76,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
76,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
72,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
76,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
76,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
68,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
60,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
64,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
68,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
91,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
52,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
64,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
64,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
56,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
56,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
48,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
52,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
44,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
44,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
44,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
44,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
40,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
36,0%
Nerešeno
X Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
36,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
28,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
32,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
28,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
24,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
24,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
20,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
12,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
8,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Orgryte IS

Formacija: 3-4-3 · Trener: A. Holmberg
Startna postava 11
44H. GustafssonG
33S. LagerlundD
25J. HammarD
5C. StyffeD
18A. AnderssonM
23O. Parker-PriceM
8B. LaturnusM
19A. AndreassonM
14D. PaulsonF
17W. HofvanderF
22T. SanaF
Klupa 9
2M. ParkerD
32Viktor EkblomF
6M. DyrestamD
16H. DahlqvistD
3J. AzulayD
15Jerome Tibbling UgwoF
7C. VindehallM
11David ObouF
34A. RahmG

Hammarby FF

Formacija: 4-3-3 · Trener: H. Rydström
Startna postava 11
1W. HahnG
2E. SkoglundD
4V. ErikssonD
3F. WintherD
16N. PerssonD
11O. JohanssonM
8M. KarlssonM
28F. AdjeiM
26M. MadjedF
7P. AbrahamF
9V. LindF
Klupa 8
5T. TekieM
20N. BesaraM
6I. FofanaD
45F. JakobssonM
30S. KebbehF
24W. ReneckeD
15O. HagenF
31O. Steinke BranbyD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 14.09.2026. 3 min čitanja

Orgryte IS - Hammarby FF 1:1, Allsvenskan 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 20. kola švedske fudbalske lige Allsvenskan, odigrana je utakmica između Orgryte IS i Hammarby FF na stadionu Gamla Ullevi u Geteborgu. Meč je završen rezultatom 1:1, što je donelo podelu bodova između domaćina i gostiju.

Tok utakmice

U 11. minutu utakmice, W. Hofvander je postigao prvi gol za Orgryte IS, donoseći prednost domaćem timu. Međutim, samo sedam minuta kasnije, Hammarby FF je uspeo da izjednači preko penala koji je realizovao V. Lind u 18. minutu.

Tokom drugog poluvremena usledile su izmene sa obe strane. Za Hammarby FF u 60. minutu u igru je ušao O. Johansson umesto N. Besare, dok je Orgryte IS u 67. minutu uveo A. Andreassona umesto V. Ekbloma. Dalje izmene su usledile u 74. minutu kada je W. Hofvander izašao iz igre, a zamenio ga je D. Obou. Hammarby je u 75. minutu izvršio čak dve izmene, u igru su ušli N. Persson umesto O. Steinke Branbyja i P. Abraham umesto S. Kebbeha.

U nadoknadi vremena viđene su još izmene i kartoni. Orgryte IS je u 90+4. minutu uveo D. Paulsona umesto M. Parkera, a u 90+8. minutu C. Styffe je ušao umesto J. Azulaya. Žute kartone su dobili igrači Hammarby FF, V. Eriksson u 90+1. minutu i M. Karlsson u 90+6. minutu.

Ključni momenti
  • 11' - Gol W. Hofvandera za Orgryte IS.
  • 18' - Penal i gol V. Linda za Hammarby FF.
  • 60' - Izmena: O. Johansson ušao umesto N. Besare (Hammarby FF).
  • 67' - Izmena: A. Andreasson ušao umesto V. Ekbloma (Orgryte IS).
  • 74' - Izmena: D. Obou ušao umesto W. Hofvandera (Orgryte IS).
  • 75' - Izmene: N. Persson ušao umesto O. Steinke Branbyja i P. Abraham ušao umesto S. Kebbeha (Hammarby FF).
  • 90+1' - Žuti karton za V. Erikssona (Hammarby FF).
  • 90+6' - Žuti karton za M. Karlssona (Hammarby FF).
  • 90+4' - Izmena: D. Paulson ušao umesto M. Parkera (Orgryte IS).
  • 90+8' - Izmena: C. Styffe ušao umesto J. Azulaya (Orgryte IS).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Orgryte IS 3-4-3 A. Holmberg
Hammarby FF 4-3-3 H. Rydström
Tim Broj Igrač Pozicija
Orgryte IS44H. GustafssonG
Orgryte IS33S. LagerlundD
Orgryte IS25J. HammarD
Orgryte IS5C. StyffeD
Orgryte IS18A. AnderssonM
Orgryte IS23O. Parker-PriceM
Orgryte IS8B. LaturnusM
Orgryte IS19A. AndreassonM
Orgryte IS14D. PaulsonF
Orgryte IS17W. HofvanderF
Orgryte IS22T. SanaF
Hammarby FF1W. HahnG
Hammarby FF2E. SkoglundD
Hammarby FF4V. ErikssonD
Hammarby FF3F. WintherD
Hammarby FF16N. PerssonD
Hammarby FF11O. JohanssonM
Hammarby FF8M. KarlssonM
Hammarby FF28F. AdjeiM
Hammarby FF26M. MadjedF
Hammarby FF7P. AbrahamF
Hammarby FF9V. LindF
Statistika utakmice
Statistika Orgryte IS Hammarby FF
Posed lopte29%71%
Blokirani šutevi04
Korneri28
Faulovi613
Slobodni udarci126
Odbrane golmana80
Offside11
Precizni pasovi253718
Ukupni pasovi330777
Šutevi unutar šesnaesterca215
Šutevi van gola110
Šutevi na gol110
Šutevi van šesnaesterca09
Ukupni šutevi224
Žuti kartoni02
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Orgryte IS i Hammarby FF završena je nerešenim rezultatom 1:1, što je potvrđeno golovima W. Hofvandera za domaćine i V. Linda iz penala za goste. Statistički podaci jasno ukazuju na dominaciju Hammarbyja u posedovanju lopte sa 71% u odnosu na 29% Orgryte IS-a, kao i znatno veću aktivnost u šutiranju na gol sa ukupno 24 šuta u poređenju sa samo 2 šuta domaćih. Orgryte IS je uspeo da sa manje šuteva i manjim posedovanjem dođe do gola, dok je golman domaćih imao značajnih 8 odbrana, što je doprinelo očuvanju nerešenog rezultata. Dva žuta kartona za Hammarby FF u nadoknadi dodatno su obeležila završnicu utakmice. Izmene na obe strane pokazale su želju timova da utiču na tok susreta, ali bez promene rezultata. Ova analiza osvetljava ključne događaje i statističke pokazatelje utakmice, ostavljajući prostor za dalje analize na osnovu budućih susreta i performansi timova u ligi.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.