Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Oţelul
0P 2N 3I
13. mesto · 12 bodova
Forma · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0P 2N 3I
11. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 50%
BTTS 75% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 2 — 2
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
85,4%
model procena
Liga 83,0% n=112
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Manja promena trenda
80,8%
model procena
Liga 81,3% n=112
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
78,9%
model procena
Liga 75,0% n=112
Domaćin kod kuće 100,0% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 01.11.2026. 14:00
Oţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Oţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,8%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Oţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Oţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
73,0%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
Oţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadionul Otelul
Grad
Galati

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Oţelul
13. mesto · 12 bodova
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
11. mesto · 15 bodova
U utakmici 14. kola rumunske Lige I Oțelul i Sepsi OSK odigrali su nerešeno 1:1 na stadionu Oțelul u Galațiju. Pogotke su postigli Dimitri Oberlin i domaći tim.
14'
Oţelul
M. Silva
Žuti karton · Foul
14'
Oţelul
Miguel Silva
Žuti karton · Foul
33'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
B. Vatajelu
Izmena · F. Vianna
33'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
B. Vatajelu
Izmena · F. Vianna
36'
Oţelul
N. Pedro
Žuti karton · Foul
36'
Oţelul
Pedro Nuno
Žuti karton · Foul
61'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
N. I. Paun
Žuti karton · Foul
61'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Nicolae Păun
Žuti karton · Foul
68'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
D. Oberlin
Gol · F. Vianna
68'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
D. Oberlin
Gol · F. Vianna
74'
Oţelul
D. Bordun
Izmena · A. Balanica
74'
Oţelul
M. Silva
Izmena · Ze Turbo
74'
Oţelul
M. Silva
Izmena · Ze Turbo
74'
Oţelul
D. Bordun
Izmena · A. Balanica
78'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
N. I. Paun
Izmena · A. Keita
78'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
N. I. Paun
Izmena · A. Keita
78'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
B. Cmiljanic
Izmena · M. Mawa
78'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
B. Cmiljanic
Izmena · M. Mawa
79'
Oţelul
A. Ciobanu
Izmena · Andrezinho
79'
Oţelul
A. Ciobanu
Izmena · Andrezinho
84'
Oţelul
H. Sylla
Izmena · Kazu
84'
Oţelul
H. Sylla
Izmena · Kazu
89'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
R. Silaghi
Izmena · V. Daguin
89'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
R. Silaghi
Izmena · V. Daguin
90'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
D. Oberlin
Izmena · N. Heras
90'
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
D. Oberlin
Izmena · N. Heras
90'
Oţelul
N. Pedro
Gol iz penala
90+5'
Oţelul
N. Pedro
Gol iz penala
54%
Ball Possession
46%
21
Total Shots
7
4
Shots on Goal
3
12
Shots off Goal
4
5
Blocked Shots
0
15
Shots insidebox
3
6
Shots outsidebox
4
8
Corner Kicks
3
1
Offsides
2
9
Fouls
12
2
Yellow Cards
1
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
453
Total passes
404
355
Passes accurate
300
78%
Passes %
74%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Oţelul

Liga I · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Liga I · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Oţelul kod kuće · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe u gostima · Liga I 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,8%
Oţelul 87,5% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 100,0% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
93,8%
Oţelul 100,0% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,5%
Oţelul 87,5% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,5%
Oţelul 87,5% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,5%
Oţelul 87,5% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
Oţelul 87,5% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
87,5%
Oţelul 75,0% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 100,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,3%
Oţelul 75,0% (8) · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 87,5% (8)
Bolji uzorak
TipOţelul
kod kuće
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
93,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Oţelul

Formacija: 3-4-3
Startna postava 11
1Cosmin Dur-BozoancăG
44Dominick ZatorD
3Giannis ChristopoulosD
6Paul IacobD
5Habib SyllaM
17Andrei CiobanuM
8Rafael BritoM
28Miguel SilvaM
24Denis BordunF
9Patrick FernandesF
27Pedro NunoF
Klupa 11
11Zé TurboF
77Alexandru BălănicăF
10AndrézinhoF
88KazuD
13Mario ContraG
12Darius PaharnicuG
39Teodor LunguM
30Matei FrunzăM
18Dragoș AfteneM
14Cojoc AdrianM
15Cristian NeicuF

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Formacija: 4-4-2
Startna postava 11
91David LazarG
2Gustavo CascardoD
82Daniel VîrtejD
4Setigui KaramokoD
5Bogdan VătăjeluD
17Doru AndreiM
27Raul CîmpeanM
7Robert SilaghiM
6Nicolae PăunM
9Boris CmiljanićF
11Dimitri OberlinF
Klupa 11
3Fábio ViannaD
8Aboubakar KeitaM
14Moses MawaF
28Victor DaguinM
20Nacho HerasF
33Szilárd GyengeG
25Bogdan OtelițăD
21Alin DobrosavleviciD
19Giovani GhimfușM
23Hunor BatzulaM
77Adnan AganovićM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

Oțelul - Sepsi OSK 1:1 u 14. kolu Lige I

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 14. kola rumunske Lige I, na stadionu Oțelul u Galațiju odigrana je utakmica između domaćeg tima Oțelul i gostujućeg Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Meč je završen rezultatom 1:1, a oba tima su pokazala borbenost i želju za bodom. Ova utakmica je bila deo redovnog dela sezone 2026. godine.

Tok utakmice

Utakmica je imala nekoliko značajnih događaja koji su uticali na njen tok. Prvi žuti karton dobio je Miguel Silva iz Oțelula u 14. minutu zbog prekršaja. Tri minuta pre poluvremena, u 36. minutu, novi žuti karton za domaće, ovaj put za Pedra Nuna, takođe zbog prekršaja.

Sepsi OSK je u 33. minutu napravio prvu izmenu kada je ušao Bogdan Vătăjelu umesto Fábia Vianna. U drugom poluvremenu, u 61. minutu, žuti karton je dobio i Nicolae Păun iz gostujućeg tima zbog prekršaja.

Gol na utakmici postignut je u 68. minutu kada je Dimitri Oberlin zatresao mrežu Oțelula, a asistirao mu je Fábio Vianna. Nakon primljenog gola, domaći tim je reagovao sa nizom izmena u 74. minutu: ušli su Denis Bordun umesto Alexandru Bălănică i Miguel Silva umesto Zé Turbo. Sepsi OSK je u 78. minutu izvršio dve izmene: ušli su Nicolae Păun umesto Aboubakar Keita i Boris Cmiljanić umesto Moses Mawa. Domaći su nastavili sa rotacijom igrača, pa su ušli Andrei Ciobanu umesto Andrézinha u 79. minutu i Habib Sylla umesto Kazu u 84. minutu.

Utakmica je završena bez promene rezultata, što je značilo da su oba tima osvojila po bod.

Ključni momenti
  • 14' - Žuti karton za Miguela Silvu (Oțelul) zbog prekršaja.
  • 33' - Izmena u Sepsi OSK: Bogdan Vătăjelu ušao umesto Fábia Vianna.
  • 36' - Žuti karton za Pedra Nuna (Oțelul) zbog prekršaja.
  • 61' - Žuti karton za Nicolae Păuna (Sepsi OSK) zbog prekršaja.
  • 68' - Gol Dimitrija Oberlina (Sepsi OSK), asistencija Fábio Vianna.
  • 74' - Izmene u Oțelulu: Denis Bordun ušao umesto Alexandru Bălănică, Miguel Silva ušao umesto Zé Turbo.
  • 78' - Izmene u Sepsi OSK: Nicolae Păun ušao umesto Aboubakar Keita, Boris Cmiljanić ušao umesto Moses Mawa.
  • 79' - Izmena u Oțelulu: Andrei Ciobanu ušao umesto Andrézinha.
  • 84' - Izmena u Oțelulu: Habib Sylla ušao umesto Kazu.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Oțelul 4-3-3 -
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 4-4-2 -
Tim Broj Igrač Pozicija
Oțelul1Cosmin Dur-BozoancăG
Oțelul44Dominick ZatorD
Oțelul3Giannis ChristopoulosD
Oțelul6Paul IacobD
Oțelul28Miguel SilvaD
Oțelul5Habib SyllaM
Oțelul8Rafael BritoM
Oțelul17Andrei CiobanuM
Oțelul24Denis BordunF
Oțelul9Patrick FernandesF
Oțelul27Pedro NunoF
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe91David LazarG
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe2Gustavo CascardoD
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe82Daniel VîrtejD
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe4Setigui KaramokoD
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe5Bogdan VătăjeluD
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe6Nicolae PăunM
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe27Raul CîmpeanM
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe7Robert SilaghiM
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe17Doru AndreiM
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe9Boris CmiljanićF
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11Dimitri OberlinF
Zaključak

Utakmica između Oțelula i Sepsi OSK završena je rezultatom 1:1, što odražava izjednačenost na terenu. Iako nije bilo dostupnih detaljnih statistika o šansama ili posedima lopte, ključni događaji poput golova, kartona i izmena ukazuju na to da su oba tima imala svoje prilike i da su reagovali u skladu sa razvojem utakmice. Promene u sastavima u drugom poluvremenu sugerišu prilagođavanja trenera u pokušaju da se utiče na rezultat, a gol Dimitrija Oberlina bio je važan trenutak koji je doneo prednost gostima. Ova analiza pruža uvid u tok utakmice zasnovan isključivo na dostupnim podacima, bez dodatnih pretpostavki.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.