Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Palmeiras
4P 1N 0I
2. mesto · 73 bodova
Forma · Cruzeiro
4P 0N 1I
3. mesto · 60 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 82%
BTTS 63% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 3 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Palmeiras 93,8% · Cruzeiro 82,4%
87,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Allianz Parque
Grad
Sao Paulo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Palmeiras
2. mesto · 73 bodova
Cruzeiro
3. mesto · 60 bodova
Utakmica Palmeiras - Cruzeiro donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.

Događaji nisu dostupni

47%
Ball Possession
53%
16
Total Shots
11
2
Shots on Goal
4
9
Shots off Goal
4
5
Blocked Shots
3
9
Shots insidebox
6
7
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
5
3
Offsides
1
19
Fouls
14
2
Yellow Cards
4
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
364
Total passes
405
313
Passes accurate
351
86%
Passes %
87%
0.93
expected_goals
0.46
-0.08
goals_prevented
-0.08

Analiza tipova · Palmeiras

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cruzeiro

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Palmeiras kod kuće · Cruzeiro u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
87,9%
Palmeiras 93,8% (16) · Cruzeiro 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,9%
Palmeiras 81,3% (16) · Cruzeiro 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,9%
Palmeiras 81,3% (16) · Cruzeiro 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,9%
Palmeiras 81,3% (16) · Cruzeiro 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,8%
Palmeiras 75,0% (16) · Cruzeiro 82,4% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,8%
Palmeiras 75,0% (16) · Cruzeiro 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,8%
Palmeiras 75,0% (16) · Cruzeiro 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
72,7%
Palmeiras 75,0% (16) · Cruzeiro 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipPalmeiras
kod kuće
Cruzeiro
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
87,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
84,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
84,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
84,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
75,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
69,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
69,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
62,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
57,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
93,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
72,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
54,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
60,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
60,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
57,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
57,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
54,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
57,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
48,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
48,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
48,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
57,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
57,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
42,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
24,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
24,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
12,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
3,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Palmeiras

Formacija: 4-4-2 · Trener: Ferreira Abel
Startna postava 11
1Carlos MiguelG
4A. GiayD
15G. GomezD
26MuriloD
56Arthur GabrielD
11J. AriasM
8Andreas PereiraM
17Marlon FreitasM
7Felipe AndersonM
19R. SosaF
42J. LopezF
Klupa 12
14Marcelo LombaG
18MauricioM
32E. MartinezM
37Riquelme Fillipi
50Luis PachecoM
30Lucas EvangelistaM
10PaulinhoF
12KhellvenD
6JefteD
31LuighiF
48LarsonM
45Erick BeleM

Cruzeiro

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Jorge Artur
Startna postava 11
81Otavio CostaG
23FagnerD
15Fabricio BrunoD
34Jonathan JesusD
6KaikiD
11GersonM
29L. RomeroM
99K. ArroyoM
10Matheus PereiraM
88ChristianM
19Kaio JorgeF
Klupa 12
31Matheus CunhaG
25L. VillalbaD
94WandersonF
91ChicoF
7MarquinhosF
40Rhuan GabrielM
2Kaua MoraesD
16Lucas SilvaM
17L. SinisterraF
43Joao MarceloD
77JapaM
70KenjiF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.