Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:0
Posle penala
HT 0:0 90' 0:0 ET 0:0 PEN 5:3

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Penarol
3P 1N 1I
1. mesto · 16 bodova
Forma · Club Nacional
4P 1N 0I
1. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 73%
BTTS 33% / 55% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Penarol 83,3% · Club Nacional 81,8%
82,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Intermediate Round - Final
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Penali
5:3
Stadion
Estadio Centenario
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Penarol
1. mesto · 16 bodova
Club Nacional
1. mesto · 21 bodova
Utakmica Penarol - Club Nacional donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
37'
Penarol
N. Herrera
Žuti karton
41'
Club Nacional
N. Lopez
Žuti karton
54'
Penarol
L. Fernandez
Žuti karton
54'
Club Nacional
J. Millan
Žuti karton
59'
Penarol
D. G. Garcia Cardozo
Izmena · David Terans
63'
Club Nacional
R. Otero
Izmena · L. M. Villalba Jaume
63'
Club Nacional
G. Petit
Izmena · G. Carneiro
68'
Club Nacional
J. Recoba
Izmena · E. Mereles
76'
Penarol
E. Remedi
Žuti karton
78'
Club Nacional
P. Peirano
Žuti karton
80'
Club Nacional
G. Carneiro
Žuti karton
80'
Penarol
J. Cabrera
Izmena · R. Perez
88'
Club Nacional
C. Oliva
Žuti karton
90+1'
Club Nacional
L. Morales
Izmena · E. Ancheta
90+1'
Club Nacional
C. Oliva
Izmena · Y. Rodriguez
90+3'
Club Nacional
L. M. Villalba Jaume
Žuti karton
100'
Penarol
M. Silvera
Izmena · L. Umpierrez
105'
Penarol
N. Herrera
Izmena · Leo Coelho
105+1'
Penarol
I. Sosa
Izmena · S. Muhlethaler
107'
Club Nacional
N. Lopez
Izmena · M. Pereyra
117'
Penarol
M. Olivera
Žuti karton
120+1'
Penarol
E. Remedi
Crveni karton
120+1'
Penarol
David Terans
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+1'
Club Nacional
G. Carneiro
Promašen penal · Penalty Shootout
120+2'
Penarol
L. Fernandez
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+2'
Club Nacional
S. Coates
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+3'
Penarol
Leo Coelho
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+3'
Club Nacional
L. Boggio
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+4'
Penarol
S. Muhlethaler
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+4'
Club Nacional
L. Mejia
Gol iz penala · Penalty Shootout
120+5'
Penarol
L. Umpierrez
Gol iz penala · Penalty Shootout

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Penarol

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Club Nacional

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno
X Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Penarol kod kuće · Club Nacional u gostima · Primera División 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
82,6%
Penarol 83,3% (12) · Club Nacional 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,3%
Penarol 75,0% (12) · Club Nacional 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,3%
Penarol 75,0% (12) · Club Nacional 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,6%
Penarol 91,7% (12) · Club Nacional 72,7% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,6%
Penarol 91,7% (12) · Club Nacional 72,7% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,6%
Penarol 91,7% (12) · Club Nacional 72,7% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,3%
Penarol 91,7% (12) · Club Nacional 63,6% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,3%
Penarol 91,7% (12) · Club Nacional 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipPenarol
kod kuće
Club Nacional
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
82,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
82,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
82,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
82,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
78,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
78,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
73,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
65,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
69,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
69,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
69,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
56,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
60,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
56,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
58,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
52,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
65,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
47,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
47,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
47,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
43,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
43,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
43,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
56,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
52,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
52,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
52,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
43,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
43,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
52,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
47,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
47,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
43,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
43,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
43,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
39,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,7%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
30,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
30,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
30,4%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
17,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
39,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
39,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
34,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
34,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
13,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
34,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
30,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
21,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
17,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
17,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
17,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
17,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
17,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
13,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
30,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
30,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
26,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
21,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
17,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.