Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Platense
0P 3N 2I
12. mesto · 16 bodova
Forma · Newells Old Boys
1P 3N 1I
14. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
64% vs 71%
BTTS 43% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 5 — 3
8 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,3%
model procena
Liga 87,7% n=438
Domaćin kod kuće 85,7% n=14
Gost u gostima 85,7% n=14
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
81,8%
model procena
Liga 76,0% n=438
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 78,6% n=14
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
71,5%
model procena
Liga 69,0% n=438
Domaćin kod kuće 85,7% n=14
Gost u gostima 64,3% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
VIP 20.09.2026. 22:00
Platense – Newells Old Boys
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,3%Detalji
Izdvojeno 20.09.2026. 22:00
Platense – Newells Old Boys
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,8%Detalji
Izdvojeno 20.09.2026. 22:00
Platense – Newells Old Boys
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
71,5%Detalji
VIP 20.09.2026. 22:00
Platense – Newells Old Boys
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Ciudad de Vicente Lopez
Grad
Florida

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Platense
12. mesto · 16 bodova
Newells Old Boys
14. mesto · 15 bodova
Newells Old Boys su savladali Platense rezultatom 1:0 u meču 10. kola argentinske Liga Profesional na stadionu Ciudad de Vicente Lopez.
18'
Newells Old Boys
S. Solari
Gol
33'
Newells Old Boys
R. Herrera
Žuti karton · Foul
44'
Platense
I. Vazquez
Žuti karton · Foul
57'
Platense
P. Ferreira
Izmena · M. Amarfil
66'
Newells Old Boys
L. Carrizo
Izmena · B. Cabrera
66'
Platense
Victor Cuesta
Žuti karton · Foul
67'
Platense
G. Mainero
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
68'
Platense
G. Mainero
Izmena · J. Gauto
68'
Platense
B. Merlini
Izmena · F. Zapiola
76'
Newells Old Boys
F. Guch
Izmena · J. Gomez
76'
Newells Old Boys
S. Solari
Izmena · W. Nunez
80'
Platense
M. Barrios
Izmena · I. Gomez
80'
Platense
K. Retamar
Izmena · G. Lencina
82'
Platense
C. Ingenthron
Crveni karton · Unsportsmanlike conduct
87'
Platense
M. Amarfil
Žuti karton · Foul
88'
Newells Old Boys
J. Gomez
Žuti karton · Foul
90+1'
Newells Old Boys
W. Mazzantti
Izmena · O. Salomon
90+1'
Newells Old Boys
M. Coccaro
Izmena · F. Scarpeccio
57%
Ball Possession
43%
5
Total Shots
9
2
Shots on Goal
4
2
Shots off Goal
3
1
Blocked Shots
2
1
Shots insidebox
5
4
Shots outsidebox
4
6
Corner Kicks
1
5
Offsides
3
13
Fouls
11
4
Yellow Cards
2
1
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
470
Total passes
362
384
Passes accurate
251
82%
Passes %
69%
0.24
expected_goals
0.91
0.34
goals_prevented
0.34

Analiza tipova · Platense

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Newells Old Boys

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Platense kod kuće · Newells Old Boys u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,9%
Platense 100,0% (14) · Newells Old Boys 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Platense 85,7% (14) · Newells Old Boys 85,7% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
89,3%
Platense 100,0% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
89,3%
Platense 100,0% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
89,3%
Platense 100,0% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,1%
Platense 85,7% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,1%
Platense 85,7% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Platense 78,6% (14) · Newells Old Boys 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipPlatense
kod kuće
Newells Old Boys
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
92,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
85,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
67,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Platense

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Martin Palermo
Startna postava 11
30Juan CozzaniG
4Agustín LagosD
13Ignacio VazquezD
31Víctor CuestaD
38Celías IngenthronD
26Pablo FerreiraM
24Martín BarriosM
7Guido MaineroM
18Bautista MerliniM
43Nicolás RetamarM
79Bruno SepúlvedaF
Klupa 12
15Maximiliano AmarfilM
10Franco ZapiolaM
33Juan GautoF
5Ivan GómezM
99Gonzalo LencinaF
22Nicolás SumavilG
25Juan Ignacio SaboridoD
34Mateo MendiaD
3Tomás Ariel SilvaD
16Gastón TogniF
21Augusto LottiF
11Nico LópezF

Newells Old Boys

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Lucas Bernardi
Startna postava 11
30Josué ReinattiG
6Martín OrtegaD
17Lautaro GiannettiD
16Lucas CarrizoD
28Jeronimo RussoD
26Rodrigo HerreraM
5Luca RegiardoM
7Walter MazzanttiM
20Facundo GuchM
32Santiago SolariM
9Matías CóccaroF
Klupa 12
25Bruno CabreraD
19Jerónimo Gómez MattarM
33Walter NuñezF
22Óscar SalomónD
36Francisco ScarpeccioF
21Gabriel AriasG
3Martín LucianoD
2Ian GlavinovichD
15Alan SoñoraM
27Lucas GómezM
99Juan Ignacio RamírezF
39Lautaro RiosM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

Platense - Newells Old Boys 0:1, Liga Profesional Argentina

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola argentinske Liga Profesional, sastali su se domaći Platense i gostujući Newells Old Boys. Utakmica odigrana 20. septembra 2026. godine na stadionu Estadio Ciudad de Vicente Lopez u Floridi završena je rezultatom 0:1 u korist Newells Old Boysa.

Tok utakmice

Jedini gol na utakmici postigao je S. Solari u 18. minutu, što je ostalo konačan rezultat. Tokom meča bilo je ukupno 18 zabeleženih događaja, uključujući žute i jedan crveni karton, kao i više izmena na obe strane.

Žuti kartoni su podeljeni na sledeći način: za Newells Old Boys dobili su ih R. Herrera u 33. minutu i J. Gomez u 88. minutu. Sa druge strane, kod Platensea žute kartone su dobili I. Vazquez (44'), Victor Cuesta (66'), G. Mainero (67') i M. Amarfil (87'). Crveni karton dobio je C. Ingenthron u 82. minutu zbog nesportskog ponašanja.

Što se tiče izmena, kod Platensea ušli su P. Ferreira umesto M. Amarfila (57'), G. Mainero umesto J. Gauto (68'), B. Merlini umesto F. Zapiola (68'), M. Barrios umesto I. Gomez (80') i K. Retamar umesto G. Lencina (80'). Kod Newells Old Boysa ušli su L. Carrizo umesto B. Cabrere (66'), F. Guch umesto J. Gomeza (76'), S. Solari umesto W. Nuneza (76'), W. Mazzantti umesto O. Salomona (90+1') i M. Coccaro umesto F. Scarpeccia (90+1').

Ključni momenti
  • 18' - S. Solari postiže jedini gol za Newells Old Boys.
  • 33' - R. Herrera (Newells Old Boys) dobija žuti karton zbog faula.
  • 44' - I. Vazquez (Platense) dobija žuti karton zbog faula.
  • 66' - Victor Cuesta (Platense) dobija žuti karton zbog faula.
  • 67' - G. Mainero (Platense) dobija žuti karton zbog nesportskog ponašanja.
  • 82' - C. Ingenthron (Platense) isključen je crvenim kartonom zbog nesportskog ponašanja.
  • Više izmena sa obe strane koje su uticale na ritam utakmice.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Platense 4-2-3-1 Martin Palermo
Newells Old Boys 4-2-3-1 Lucas Bernardi
Tim Broj Igrač Pozicija
Platense30Juan CozzaniG
Platense4Agustín LagosD
Platense13Ignacio VazquezD
Platense31Víctor CuestaD
Platense38Celías IngenthronD
Platense26Pablo FerreiraM
Platense24Martín BarriosM
Platense7Guido MaineroM
Platense18Bautista MerliniM
Platense43Nicolás RetamarM
Platense79Bruno SepúlvedaF
Newells Old Boys30Josué ReinattiG
Newells Old Boys6Martín OrtegaD
Newells Old Boys17Lautaro GiannettiD
Newells Old Boys16Lucas CarrizoD
Newells Old Boys28Jeronimo RussoD
Newells Old Boys26Rodrigo HerreraM
Newells Old Boys5Luca RegiardoM
Newells Old Boys7Walter MazzanttiM
Newells Old Boys20Facundo GuchM
Newells Old Boys32Santiago SolariM
Newells Old Boys9Matías CóccaroF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte57%43%
Blokirani šutevi12
Korneri61
Očekivani golovi (xG)0.240.91
Faulovi1311
Odbrane golmana32
Spriječeni golovi0.340.34
Ofsajdi53
Preciznost pasova82%69%
Precizni pasovi384251
Ukupno pasova470362
Ukupno šuteva59
Šutevi unutar šesnaesterca15
Šutevi van okvira gola23
Šutevi na gol24
Šutevi van šesnaesterca44
Žuti kartoni42
Crveni kartoni10
Zaključak

Utakmica između Platensea i Newells Old Boysa završena je minimalnom pobedom gostiju rezultatom 1:0, zahvaljujući golu S. Solarija u 18. minutu. Iako je Platense imao veći posed lopte (57%) i više kornera (6), kao i bolju preciznost pasova (82%), Newells Old Boys su bili efikasniji u šansama, što potvrđuje i veći očekivani gol (xG 0.91 u odnosu na 0.24). Crveni karton za Platense u 82. minutu mogao je dodatno otežati njihove napore da dođu do izjednačenja. Ova utakmica pokazuje da posed i broj prilika ne garantuju rezultat, već da je kvalitet realizacije i efikasnost ključni faktor u ovom susretu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.