Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Pohang Steelers
0P 1N 3I
15. mesto · 1 bodova
Forma · Gamba Osaka
3P 2N 0I
3. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 50% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Manja promena trenda
85,3%
model procena
Liga 77,3% n=66
Domaćin kod kuće 50,0% n=2
Gost u gostima 66,7% n=3
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
Mali uzorak Trend je promenljiv
75,3%
model procena
Liga 63,6% n=66
Domaćin kod kuće 50,0% n=2
Gost u gostima 33,3% n=3
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
73,4%
model procena
Liga 66,7% n=66
Domaćin kod kuće 50,0% n=2
Gost u gostima 66,7% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
Izdvojeno 04.11.2026. 11:00
Pohang Steelers – Gamba Osaka
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,3%Detalji
Izdvojeno 04.11.2026. 11:00
Pohang Steelers – Gamba Osaka
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
75,3%Detalji
Izdvojeno 04.11.2026. 11:00
Pohang Steelers – Gamba Osaka
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
73,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
League Phase - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Pohang Steel Yard
Grad
Pohang

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Pohang Steelers
15. mesto · 1 bodova
Gamba Osaka
3. mesto · 8 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
U utakmici 4. kola AFC Champions League Elite, Pohang Steelers i Gamba Osaka odigrali su uzbudljiv meč na stadionu Pohang Steel Yard koji je završen rezultatom 3:3.
34'
Gamba Osaka
Ryotaro Meshino
Gol · Soya Fujiwara
45'
Pohang Steelers
Jung Han-Min
Izmena · Cho Sang-Hyeok
45'
Pohang Steelers
An Jae-Joon
Izmena · Wanderson Oliveira
51'
Gamba Osaka
Soya Fujiwara
Žuti karton · Foul
55'
Pohang Steelers
Wanderson Oliveira
Gol · Kim Dong-Jin
57'
Pohang Steelers
Park Chan-yong
Žuti karton · Foul
61'
Gamba Osaka
Tsuyoshi Ogashiwa
Izmena · Koshiro Sumi
61'
Gamba Osaka
Soya Fujiwara
Izmena · Takeru Kishimoto
63'
Pohang Steelers
Kento Nishiya
Izmena · Ki Sung-Yueng
69'
Gamba Osaka
Eli Adams
Gol
72'
Gamba Osaka
Eli Adams
Izmena · Ryoya Yamashita
72'
Gamba Osaka
Shu Kurata
Izmena · Issam Jebali
72'
Pohang Steelers
Jakob Tranziska
Izmena · Jorge Luiz Barbosa Teixeira
77'
Pohang Steelers
Jorge Luiz Barbosa Teixeira
Gol · Kim Dong-Jin
79'
Gamba Osaka
Koshiro Sumi
Gol · Ryoya Yamashita
81'
Gamba Osaka
Juanpe Jiménez
Izmena · Shuto Abe
88'
Pohang Steelers
Jin Si-woo
Izmena · Kim Gwang-Won
89'
Pohang Steelers
Kim Gwang-Won
Gol · Cho Sang-Hyeok
45%
Ball Possession
55%
12
Total Shots
15
6
Shots on Goal
5
3
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
9
2
Shots outsidebox
6
1
Corner Kicks
4
1
Offsides
1
5
Fouls
16
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
4
442
Total passes
565
347
Passes accurate
474
1.66
expected_goals
1.54
13
Free Kicks
5

Analiza tipova · Pohang Steelers

AFC Champions League Elite · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno
X Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Gamba Osaka

AFC Champions League Elite · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Pohang Steelers kod kuće · Gamba Osaka u gostima · AFC Champions League Elite 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Nerešeno ili gost
100,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 100,0% (3)
Mali uzorak
Gost - 1+ gol
100,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 100,0% (3)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 100,0% (3)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 100,0% (3)
Mali uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
100,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 100,0% (3)
Mali uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 66,7% (3)
Mali uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 66,7% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
80,0%
Pohang Steelers 100,0% (2) · Gamba Osaka 66,7% (3)
Mali uzorak
TipPohang Steelers
kod kuće
Gamba Osaka
u gostima
Zajednički trend
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Pohang Steelers

Formacija: 3-4-3 · Trener: Seong-jae Kim
Startna postava 11
21Hwang In-JaeG
20Park Chan-YongD
4Jeon Min-GwangD
5Jin Si-wooD
3Ye-Sung KimM
8Kim Seung-HoM
31K. NishiyaM
16Kim Dong-JinM
37Jung Han-MinF
9An Jae-JunF
10J. TranziskaF
Klupa 12
77WandersonD
17Shin Kwang-HoonD
1Yun Pyeong-GookG
18Cho Sang-HyeokF
22K. Gwang-wonM
12Hwang Jae-HwanF
25Jorge LuizF
33Jo Sung-WookD
13Kang Min-JunD
30Kim Yong-HakF
40Ki Sung-YuengM
14Lee Chang-WooD

Gamba Osaka

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Tomokazu Myojin
Startna postava 11
22J. IchimoriG
28S. FujiwaraD
19Ginjiro IkegayaD
2S. FukuokaD
47S. NakanoD
78JuanpeM
16T. SuzukiM
20E. AdamsM
10S. KurataM
8R. MeshinoM
24T. OgashiwaF
Klupa 10
17R. YamashitaF
35T. TonoF
39K. SumiM
37N. NakatsumiF
15T. KishimotoD
11I. JebaliF
1M. HigashiguchiG
21R. HatsuseD
13S. AbeM
31Zhang Ao linG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 04.11.2026. 3 min čitanja

Pohang Steelers - Gamba Osaka 3:3 u AFC Champions League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 4. kola grupne faze AFC Champions League Elite za sezonu 2026, domaći tim Pohang Steelers i gostujući Gamba Osaka odigrali su utakmicu koja je završena nerešenim rezultatom 3:3. Meč je odigran 4. novembra 2026. godine na stadionu Pohang Steel Yard u Pohangu, a glavni sudija bio je Adel Ali Ahmed Khamis Al Naqbi.

Tok utakmice

Gosti iz Japana su poveli u 34. minutu golom Ryotara Meshina, kome je asistirao Soya Fujiwara. Do poluvremena rezultat je ostao 0:1 za Gamba Osaku, ali su domaći timovi na odmor otišli sa dve izmene, pošto su u 45. minutu u igru ušli Jung Han-Min umesto Cho Sang-Hyeoka i An Jae-Joon umesto Wandersona Oliveire.

U drugom poluvremenu, Pohang Steelers su brzo odgovorili golom Wandersona Oliveire u 55. minutu, koji je postigao gol uz asistenciju Kim Dong-Jina. Nedugo zatim, u 57. minutu, domaćin je dobio žuti karton preko igrača Park Chan-Yong zbog prekršaja. Gosti su u 51. minutu dobili žuti karton preko Soye Fujiware zbog faula.

Izmene su se nizale: Gamba Osaka je u 61. minutu uvela Tsuyoshija Ogashiwu umesto Koshira Sumija i Soya Fujiwaru umesto Takeru Kishimota, dok je Pohang Steelers u 63. minutu u igru uveo Kenta Nishiju umesto Ki Sung-Yuenga. U 69. minutu Gamba Osaka je povela golom Elija Adamsa, koji nije imao asistenciju. Međutim, isti igrač je u 72. minutu izašao iz igre, a na njegovo mesto ušao je Ryoya Yamashita, koji je u 79. minutu asistirao Koshiro Sumiju za novi gol gostiju. U isto vreme, Shu Kurata je ušao umesto Issam Jebalija, a Jakob Tranziska je zamenio Jorgea Luiza Barbosa Teixeiru u timu domaćina.

U 77. minutu, Pohang Steelers su smanjili na 2:3 golom Jorgea Luiza Barbosa Teixeire, uz asistenciju Kim Dong-Jina. U 88. minutu ušao je Jin Si-Woo umesto Kim Gwang-Wona, da bi ovaj poslednji u 89. minutu postigao gol za konačnih 3:3, uz asistenciju Cho Sang-Hyeoka.

Ključni momenti
  • 34' - Gol Ryotara Meshina za Gamba Osaka (asistencija Soya Fujiwara)
  • 55' - Gol Wandersona Oliveire za Pohang Steelers (asistencija Kim Dong-Jin)
  • 69' - Gol Elija Adamsa za Gamba Osaka
  • 77' - Gol Jorgea Luiza Barbosa Teixeire za Pohang Steelers (asistencija Kim Dong-Jin)
  • 79' - Gol Koshira Sumija za Gamba Osaka (asistencija Ryoya Yamashita)
  • 89' - Gol Kim Gwang-Wona za Pohang Steelers (asistencija Cho Sang-Hyeok)
  • Žuti karton: Soya Fujiwara (51'), Park Chan-Yong (57')
  • Više izmena u drugom poluvremenu koje su donele osveženje u oba tima
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Gamba Osaka 4-2-3-1 Tomokazu Myojin
Pohang Steelers 3-4-3 Seong-jae Kim
Tim Broj Igrač Pozicija
Gamba Osaka22J. IchimoriG
Gamba Osaka28S. FujiwaraD
Gamba Osaka19Ginjiro IkegayaD
Gamba Osaka2S. FukuokaD
Gamba Osaka47S. NakanoD
Gamba Osaka78JuanpeM
Gamba Osaka16T. SuzukiM
Gamba Osaka20E. AdamsM
Gamba Osaka10S. KurataM
Gamba Osaka8R. MeshinoM
Gamba Osaka24T. OgashiwaF
Pohang Steelers21Hwang In-JaeG
Pohang Steelers20Park Chan-YongD
Pohang Steelers4Jeon Min-GwangD
Pohang Steelers5Jin Si-wooD
Pohang Steelers3Ye-Sung KimM
Pohang Steelers8Kim Seung-HoM
Pohang Steelers31K. NishiyaM
Pohang Steelers16Kim Dong-JinM
Pohang Steelers37Jung Han-MinF
Pohang Steelers9An Jae-JunF
Pohang Steelers10J. TranziskaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession45%55%
Blocked Shots34
Corner Kicks14
Expected Goals (xG)1.661.54
Fouls516
Free Kicks135
Goalkeeper Saves14
Offsides11
Passes accurate347474
Red Cards00
Shots inside box109
Shots off Goal36
Shots on Goal65
Shots outside box26
Total passes442565
Total Shots1215
Yellow Cards11
Zaključak

Utakmica između Pohang Steelersa i Gamba Osake donela je uzbudljiv susret sa ukupno šest golova i ravnotežu snaga izraženu u konačnom rezultatu 3:3. Statistički podaci pokazuju da je Gamba Osaka imala nešto veći posed lopte (55%) i više preciznih pasova (474), dok su domaći imali nešto više šuteva u okvir gola (6 naspram 5). Broj prekršaja je bio znatno veći na strani gostiju, što može ukazivati na agresivniji pristup igre. Izmene u igri bile su brojne i mogle su uticati na dinamiku utakmice, dok su golovi postignuti u različitim fazama meča pokazali neizvesnost do samog kraja. Ovaj rezultat ostavlja otvorena pitanja za dalje takmičenje, a oba tima su pokazala sposobnost da se vrate u meč i odgovore na izazove rivala.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.