Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ponte Preta
0P 2N 3I
20. mesto · 15 bodova
Forma · Novorizontino
4P 1N 0I
1. mesto · 67 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 63%
BTTS 56% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals

Ponte Preta 87,5% · Novorizontino 81,3%
84,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Moisés Lucarelli
Grad
Campinas

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ponte Preta
20. mesto · 15 bodova
Novorizontino
1. mesto · 67 bodova
Utakmica Ponte Preta - Novorizontino donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
7'
Novorizontino
Tavinho
Žuti karton
17'
Ponte Preta
Marcio Silva
Crveni karton · Violent conduct
24'
Ponte Preta
André Lima
Žuti karton · Foul
32'
Novorizontino
Robson
Gol
45+4'
Novorizontino
Nilson Castrillón
Žuti karton · Foul
46'
Ponte Preta
Andre Lima
Izmena · Leo Gomes
46'
Ponte Preta
Rodrigo Souza
Izmena · M. L. Diego
46'
Ponte Preta
Baianinho
Izmena · Diego Tavares
46'
Novorizontino
N. Castrillon
Izmena · Juninho
46'
Novorizontino
Tavinho
Izmena · Ivan Alvarino
56'
Ponte Preta
Elvis
Izmena · David da Hora
59'
Novorizontino
Robson
Gol · Maykon Jesus
67'
Ponte Preta
Willian Pottker
Izmena · Gustavo Telles
70'
Novorizontino
Gabriel Bahia
Žuti karton · Foul
73'
Novorizontino
Robson
Izmena · Carlao
80'
Novorizontino
Romulo
Izmena · C. Ortiz
82'
Novorizontino
Reidiney
Izmena · Nicolas Careca
26%
Ball Possession
74%
8
Total Shots
19
0
Shots on Goal
7
4
Shots off Goal
5
4
Blocked Shots
7
3
Shots insidebox
14
5
Shots outsidebox
5
4
Corner Kicks
6
3
Offsides
2
13
Fouls
14
1
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
1
188
Total passes
562
120
Passes accurate
499
64%
Passes %
89%
0.20
expected_goals
1.52
0.00
goals_prevented
0.00

Analiza tipova · Ponte Preta

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Novorizontino

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ponte Preta kod kuće · Novorizontino u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,4%
Ponte Preta 87,5% (16) · Novorizontino 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,4%
Ponte Preta 93,8% (16) · Novorizontino 75,0% (16)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
81,3%
Ponte Preta 87,5% (16) · Novorizontino 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,1%
Ponte Preta 81,3% (16) · Novorizontino 75,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,1%
Ponte Preta 75,0% (16) · Novorizontino 81,3% (16)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,1%
Ponte Preta 87,5% (16) · Novorizontino 68,8% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
78,1%
Ponte Preta 87,5% (16) · Novorizontino 68,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,0%
Ponte Preta 81,3% (16) · Novorizontino 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipPonte Preta
kod kuće
Novorizontino
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
84,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
84,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
81,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
78,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
78,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
65,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
65,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
59,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
56,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
62,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
56,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
43,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
40,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
37,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
31,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Ponte Preta

Formacija: 4-2-3-1
Startna postava 11
12Diogo SilvaG
22ThalysD
44Marcio SilvaD
3Lucas CunhaD
14Danilo BarcelosD
5Rodrigo de SouzaM
8André LimaM
26Daniel BaianinhoM
10ElvisM
32KevysonM
9William PottkerF
Klupa 12
1Guilherme VianaG
4Diego LeãoD
13Diego PorfirioD
2JustenD
16Léo GomesM
7Diego TavaresF
38TarikM
19Jonathan CafúF
35Gustavo TellesM
90RodriguinhoF
21BrandãoF
18David da HoraF

Novorizontino

Formacija: 4-2-3-1
Startna postava 11
93JordiG
20Nilson CastrillónD
26Gabriel BahiaD
4PatrickD
66Maykon JesusD
6Luís OyamaM
18Leo NaldiM
15TavinhoM
10RômuloM
41ReidineyM
11RobsonF
Klupa 11
31CésarG
21AlemãoD
14Eduardo BrockD
50JuninhoM
19Diego GaloM
77Hélio BorgesF
27Diego MathiasF
8Christian OrtízF
7Ronald BarcellosF
9CarlãoF
30Nicolas CarecaF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.