Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Puebla
1P 2N 2I
9. mesto · 15 bodova
Forma · Toluca
2P 1N 2I
2. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 67%
BTTS 80% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 4 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Puebla 100,0% · Toluca 83,3%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Cuauhtémoc
Grad
Puebla

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Puebla
9. mesto · 15 bodova
Toluca
2. mesto · 20 bodova
Utakmica sedmog kola Liga MX između Puebla i Toluca završena je minimalnom pobedom gostiju od 1:0. Analiziramo ključne događaje, formacije i statistiku utakmice.
45'
Toluca
Franco Romero
Izmena · Víctor Guzmán
46'
Toluca
F. Romero
Izmena · V. Guzman
57'
Puebla
Ignacio Maestro
Žuti karton · Foul
57'
Puebla
Ignacio Maestro Puch
Žuti karton · Foul
59'
Toluca
Everardo Lopez
Izmena · Hélio Júnio Nunes de Castro
59'
Toluca
E. del Villar
Izmena · Helinho
59'
Toluca
Jesús Angulo
Izmena · Jorge Diaz
59'
Toluca
J. Angulo
Izmena · J. Diaz Price
69'
Toluca
José Pachuca
Autogol
69'
Toluca
J. R. Pachuca Martinez
Autogol
72'
Puebla
Carlos Baltazar
Izmena · Heriberto Jurado
72'
Puebla
C. Baltazar
Izmena · H. Jurado
75'
Puebla
Brayan Garnica
Izmena · Omar Moreno
75'
Puebla
B. Garnica
Izmena · O. F. Moreno Villegas
77'
Toluca
Federico Viñas
Izmena · Luan Garcia
77'
Toluca
F. Vinas
Izmena · Luan
90'
Puebla
Mathías Adrián Tomás Borges
VAR
90'
Puebla
Mathías Tomás
VAR
90'
Toluca
Bruno Méndez
Žuti karton · Foul
90'
Toluca
Bruno Méndez
Žuti karton · Foul
90+4'
Puebla
F. Monarrez
Izmena · O. Villa
90+4'
Puebla
J. R. Pachuca Martinez
Izmena · I. Moreno
90+4'
Puebla
A. Organista
Izmena · A. Herrera
90+6'
Toluca
Paulinho
Izmena · O. Virgen
44%
Ball Possession
56%
14
Total Shots
11
2
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
4
7
Blocked Shots
4
6
Shots insidebox
5
8
Shots outsidebox
6
6
Corner Kicks
5
1
Offsides
3
7
Fouls
14
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
333
Total passes
446
261
Passes accurate
382
14
Free Kicks
7

Analiza tipova · Puebla

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Toluca

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Puebla kod kuće · Toluca u gostima · Liga MX 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
90,9%
Puebla 100,0% (5) · Toluca 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,9%
Puebla 100,0% (5) · Toluca 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,9%
Puebla 100,0% (5) · Toluca 83,3% (6)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
81,8%
Puebla 80,0% (5) · Toluca 83,3% (6)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%
Puebla 100,0% (5) · Toluca 66,7% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
72,7%
Puebla 80,0% (5) · Toluca 66,7% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
72,7%
Puebla 80,0% (5) · Toluca 66,7% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
72,7%
Puebla 80,0% (5) · Toluca 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipPuebla
kod kuće
Toluca
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
90,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
90,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
90,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
81,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
54,5%
Nerešeno
X Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
45,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
45,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
45,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
18,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Puebla

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Gerardo Espinoza
Startna postava 11
28R. GutiérrezG
20J. PachucaD
5F. AlmadaD
4J. VargasD
7F. MonárrezD
21S. SanabriaM
27B. GarnicaM
10M. TomásM
24A. OrganistaM
22C. BaltazarM
19I. Maestro PuchF
Klupa 10
33J. RodríguezG
2Á. LeyvaD
15Ó. VillaD
12I. MorenoM
8O. MorenoF
16A. RamírezM
25H. JuradoF
14E. ArmentaM
3A. HerreraM
34Lucas CamiloM

Toluca

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: A. Mohamed
Startna postava 11
22L. GarcíaG
2D. BarbosaD
4B. MéndezD
6F. PereiraD
25E. LópezD
5F. RomeroM
8N. CastroM
16F. ViñasM
10J. AnguloM
20J. GallardoM
26PaulinhoF
Klupa 10
23O. VirgenF
7V. GuzmánM
15P. PérezM
11HelinhoF
3A. BriseñoD
184S. AcevesM
24F. ArceM
12R. BeltránG
29J. DíazM
13LuanD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.10.2026. 3 min čitanja

Puebla vs Toluca 0:1 - Liga MX analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U sedmom kolu meksičke Liga MX, na stadionu Estadio Cuauhtémoc u Puebli, sastali su se domaći tim Puebla i gostujući Toluca. Utakmica je završena rezultatom 0:1 u korist Toluce, a jedini gol postignut je autogolom igrača Pueble u 69. minutu. Sudija na utakmici bio je Adonai Escobedo Gonzalez iz Meksika.

Tok utakmice

Utakmica je bila taktički zanimljiva sa dosta izmena i žutih kartona koji su uticali na ritam igre. Toluca je na poluvremenu napravila dve izmene, uvodeći Franco Romera umesto Víctor Guzmána. Tokom drugog poluvremena, u 57. minutu, domaći igrač Ignacio Maestro Puch dobio je žuti karton zbog prekršaja. Toluca je nastavila sa izmenama u 59. minutu, uvodeći Everarda Lopeza, E. del Villara i Jesúsa Angula umesto Hélio Júnia Nunesa de Castra, Helinha i Jorgea Diaza.

U 69. minutu došlo je do ključnog događaja - autogola Josého Pachuce, što je donelo prednost Toluci. Domaći tim je pokušao da odgovori izmenama, uvodeći Carlosa Baltazara i Brayana Garnicu u 72. i 75. minutu. Toluca je u 77. minutu izvršila još jednu izmenu sa ulaskom Federica Viñasa umesto Luana Garcije. Na kraju utakmice bilo je još nekoliko izmena oba tima. U 90. minutu VAR je potvrdio nadogradnju kartona za Mathíasa Adriána Tomása Borgesa iz Pueble, dok je Bruno Méndez iz Toluce dobio žuti karton u 90. minutu zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 45' i 46' - Toluca menja Víctor Guzmána za Franco Romera.
  • 57' - Ignacio Maestro Puch iz Pueble dobija žuti karton.
  • 59' - Toluca uvodi tri igrača: Everardo Lopez, E. del Villar i Jesús Angulo.
  • 69' - Autogol Josého Pachuce donosi pobedu Toluci.
  • 72' i 75' - Puebla menja Heriberta Jurada i Omara Morena za Carlosa Baltazara i Brayana Garnicu.
  • 77' - Federico Viñas ulazi u igru umesto Luana Garcije (Toluca).
  • 90' - VAR potvrđuje nadogradnju kartona za Mathíasa Borgesa (Puebla); žuti karton za Bruna Méndeza (Toluca).
  • 90+4' - Puebla menja Omara Villu, I. Morena i A. Herreru za F. Monarreza, J. R. Pachucu Martineza i A. Organistu.
  • 90+6' - Paulinho ulazi u igru umesto O. Virgena (Toluca).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Puebla 4-1-4-1 Gerardo Espinoza
Toluca 4-2-3-1 A. Mohamed
Tim Broj Igrač Pozicija
Puebla28R. GutiérrezG
Puebla20J. PachucaD
Puebla5F. AlmadaD
Puebla4J. VargasD
Puebla7F. MonárrezD
Puebla21S. SanabriaM
Puebla27B. GarnicaM
Puebla10M. TomásM
Puebla24A. OrganistaM
Puebla22C. BaltazarM
Puebla19I. Maestro PuchF
Toluca22L. GarcíaG
Toluca2D. BarbosaD
Toluca4B. MéndezD
Toluca6F. PereiraD
Toluca25E. LópezD
Toluca5F. RomeroM
Toluca8N. CastroM
Toluca16F. ViñasM
Toluca10J. AnguloM
Toluca20J. GallardoM
Toluca26PaulinhoF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession44%56%
Blocked Shots74
Corner Kicks65
Fouls714
Free Kicks147
Goalkeeper Saves32
Offsides13
Passes accurate261382
Red Cards00
Shots insidebox65
Shots off Goal54
Shots on Goal23
Shots outsidebox86
Total passes333446
Total Shots1411
Yellow Cards11
Zaključak

Utakmica između Pueble i Toluce u okviru sedmog kola Liga MX završena je minimalnom pobedom gostujuće ekipe zahvaljujući autogolu u 69. minutu. Toluca je imala nešto veći broj preciznih dodavanja i posed lopte, dok je Puebla imala više blokiranih šuteva i kornera. Oba tima su imala po jedan žuti karton, a utakmica je bila obeležena brojnim izmenama koje su oba trenera koristila da bi uticali na tok igre. Statistički podaci ukazuju na izjednačenu borbu, gde nijedan tim nije značajno nadmašio drugog u ključnim segmentima igre.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.