Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Qingdao Jonoon
0P 0N 5I
16. mesto · 14 bodova
Forma · SHANGHAI SIPG
4P 1N 0I
5. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 71%
BTTS 50% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 7
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Qingdao Jonoon 85,7% · SHANGHAI SIPG 100,0%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Qingdao Youth Football Stadium
Grad
Qingdao

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Qingdao Jonoon
16. mesto · 14 bodova
SHANGHAI SIPG
5. mesto · 42 bodova
Utakmica Qingdao Jonoon - SHANGHAI SIPG donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
-5'
SHANGHAI SIPG
Wu Lei
Žuti karton · Argument
9'
Qingdao Jonoon
Luo Senwen
Gol · A. El Messaoudi
32'
Qingdao Jonoon
Song Wenjie
VAR
33'
SHANGHAI SIPG
Yusup Umidjan
Žuti karton · Foul
47'
SHANGHAI SIPG
A. Yang
Gol · Liu Zhurun
54'
SHANGHAI SIPG
Shimeng Bao
Žuti karton · Foul
57'
Qingdao Jonoon
Malcom Edjouma
Žuti karton · Foul
63'
SHANGHAI SIPG
Yusup Umidjan
Žuti karton · Foul
63'
SHANGHAI SIPG
Yusup Umidjan
Crveni karton · Foul
66'
Qingdao Jonoon
Song Wenjie
Izmena · Lin Chuangyi
66'
Qingdao Jonoon
A. El Messaoudi
Izmena · Jin Yonghao
68'
Qingdao Jonoon
Y. Yeboah
Gol · C. Strandberg
69'
SHANGHAI SIPG
X. Li
Izmena · Wang Shenchao
75'
Qingdao Jonoon
Jin Yonghao
Gol · Y. Yeboah
76'
SHANGHAI SIPG
Lu Yongtao
Izmena · Zhang Yuan
77'
Qingdao Jonoon
Luo Senwen
Izmena · Liu Junshuai
77'
SHANGHAI SIPG
Browning Tyias
Izmena · Wang Zhenao
77'
SHANGHAI SIPG
Bao Shimeng
Izmena · M. Orr
77'
SHANGHAI SIPG
P. O. Ampem
Izmena · Liu Ruofan
83'
Qingdao Jonoon
Wei Zixian
Izmena · Li Hailong
36%
Ball Possession
64%
11
Total Shots
11
4
Shots on Goal
3
3
Shots off Goal
5
4
Blocked Shots
3
8
Shots insidebox
8
3
Shots outsidebox
3
1
Corner Kicks
5
1
Offsides
0
15
Fouls
16
1
Yellow Cards
4
0
Red Cards
1
2
Goalkeeper Saves
1
269
Total passes
489
200
Passes accurate
422
74%
Passes %
86%
1.59
expected_goals
1.14
goals_prevented

Analiza tipova · Qingdao Jonoon

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · SHANGHAI SIPG

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Qingdao Jonoon kod kuće · SHANGHAI SIPG u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,9%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · SHANGHAI SIPG 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,9%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · SHANGHAI SIPG 100,0% (14)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,7%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · SHANGHAI SIPG 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,1%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · SHANGHAI SIPG 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,6%
Qingdao Jonoon 78,6% (14) · SHANGHAI SIPG 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
75,0%
Qingdao Jonoon 71,4% (14) · SHANGHAI SIPG 78,6% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
71,4%
Qingdao Jonoon 71,4% (14) · SHANGHAI SIPG 71,4% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
71,4%
Qingdao Jonoon 71,4% (14) · SHANGHAI SIPG 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipQingdao Jonoon
kod kuće
SHANGHAI SIPG
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
71,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Qingdao Jonoon

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Milan Ristic
Startna postava 11
28Pengfei MuG
37Zixian WeiD
4Yangyang JinD
26Nemanja AnđelkovićD
29Suda LiD
31Senwen LuoM
6Malcom EdjoumaM
7Yaw YeboahM
19Song WenjieM
11Ahmed El MessaoudiM
10Carlos StrandbergF
Klupa 12
34Jin YonghaoM
8Chuangyi LinM
3Liu JunshuaiD
16Hailong LiD
43Mewlan JapparG
1Jun LiuG
14Sun Zheng'aoD
23Long SongD
30Shiwei CheM
47Chuanhui ZhengM
24Ngan Cheuk PanM
22Yang CongF

SHANGHAI SIPG

Formacija: 5-4-1 · Trener: Kevin Muscat
Startna postava 11
1Yan JunlingG
22Xi YangD
13Zhen WeiD
3Jiang GuangtaiD
40Yusup UmidjanD
31Shimeng BaoD
33Liu ZhurunM
38Lu YongtaoM
10Mateus VitalM
17Prince AmpemM
49Li XinxiangF
Klupa 12
4Wang ShenchaoD
6Yuan ZhangD
19Wang ZhenaoD
26Liu RuofanM
14Matthew OrrF
12Chen WeiG
53Li ZhiliangG
28Yue XinD
56Jiang YufeiD
5Zhang LinpengD
54Dongcheng WangD
7Wu LeiF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.