Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Qingdao Jonoon
0P 0N 5I
16. mesto · 14 bodova
Forma · Shenyang Urban
1P 1N 3I
13. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 71%
BTTS 50% / 36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
72,7%
model procena
Liga 75,5% n=224
Domaćin kod kuće 64,3% n=14
Gost u gostima 71,4% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 17.10.2026. 13:35
Qingdao Jonoon – Shenyang Urban
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
72,7%Detalji
Tipsteri 17.10.2026. 13:35
Qingdao Jonoon – Shenyang Urban
Tip: Ukupno golova 2+
Risk Radar AI · 2+
77,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 17.10.2026. 13:35
Qingdao Jonoon – Shenyang Urban
Tip: Ukupno golova 2+
Risk Radar AI · 2+
77,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:4
Poluvreme
0:1
Stadion
Qingdao Youth Football Stadium
Grad
Qingdao

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Qingdao Jonoon
16. mesto · 14 bodova
Shenyang Urban
13. mesto · 29 bodova
Utakmica Qingdao Jonoon - Shenyang Urban donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
7'
Shenyang Urban
G. Mbenza
Gol · Chen Binbin
12'
Qingdao Jonoon
Li Suda
Žuti karton · Foul
30'
Shenyang Urban
G. Mbenza
Izmena · A. Kouame
41'
Shenyang Urban
Pan Ximing
Žuti karton · Foul
45+1'
Qingdao Jonoon
Jin Yangyang
Žuti karton · Foul
45+2'
Qingdao Jonoon
M. Ristic
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
46'
Qingdao Jonoon
Li Suda
Izmena · Sun Zheng'ao
46'
Qingdao Jonoon
Liu Guobao
Izmena · Kuang Zhaolei
50'
Shenyang Urban
H. Zhang
Izmena · Felipe
57'
Qingdao Jonoon
Che Shiwei
Izmena · Liu Xinyu
57'
Shenyang Urban
Jeffinho
Gol · Li Tixiang
67'
Qingdao Jonoon
Jin Yangyang
Žuti karton · Foul
67'
Qingdao Jonoon
Jin Yangyang
Crveni karton · Foul
69'
Qingdao Jonoon
C. Strandberg
Izmena · Yi Xinyang
75'
Qingdao Jonoon
M. Edjouma
Izmena · Ngan Cheuk-Pan
79'
Shenyang Urban
Tian Deao
Izmena · Yan Dinghao
80'
Shenyang Urban
D. Mawlanniyaz
Izmena · Gao Jiarun
80'
Shenyang Urban
Li Tixiang
Izmena · Tian Yinong
85'
Shenyang Urban
A. Kouame
Gol · Yan Dinghao
90'
Shenyang Urban
A. Kouame
Gol
48%
Ball Possession
52%
9
Total Shots
20
1
Shots on Goal
7
7
Shots off Goal
7
1
Blocked Shots
6
5
Shots insidebox
13
4
Shots outsidebox
7
4
Corner Kicks
2
1
Offsides
2
11
Fouls
9
3
Yellow Cards
1
1
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
1
378
Total passes
412
301
Passes accurate
332
80%
Passes %
81%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Qingdao Jonoon

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Shenyang Urban

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Qingdao Jonoon kod kuće · Shenyang Urban u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
82,1%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · Shenyang Urban 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,1%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · Shenyang Urban 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,1%
Qingdao Jonoon 85,7% (14) · Shenyang Urban 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,1%
Qingdao Jonoon 78,6% (14) · Shenyang Urban 85,7% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
71,4%
Qingdao Jonoon 71,4% (14) · Shenyang Urban 71,4% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
71,4%
Qingdao Jonoon 71,4% (14) · Shenyang Urban 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Qingdao Jonoon 64,3% (14) · Shenyang Urban 92,9% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%
Qingdao Jonoon 64,3% (14) · Shenyang Urban 92,9% (14)
Bolji uzorak
TipQingdao Jonoon
kod kuće
Shenyang Urban
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
82,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
67,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
64,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
35,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Qingdao Jonoon

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Milan Ristic
Startna postava 11
28Mu PengfeiG
37Wei ZixianD
4Jin YangyangD
23Song LongD
29Li SudaD
20Gong RuicongM
6M. EdjoumaM
21Liu GuobaoM
30Che ShiweiM
34Jin YonghaoM
10C. StrandbergF
Klupa 12
1Liu JunG
43M. JapparG
14Sun Zheng'aoD
16Li HailongD
17Wang QiaoD
52Yi XinyangD
24Ngan Cheuk-PanM
47Zheng CuanhuiM
51Hu ZiyuM
53Cui JingyaoM
9Liu XinyuF
27Kuang ZhaoleiF

Shenyang Urban

Formacija: 3-4-3 · Trener: Sasa Kolic
Startna postava 11
29Zhang YanG
34H. ZhangD
26Yuan MinchengD
3Pan XimingD
5D. MawlanniyazM
18Li TixiangM
36Tian DeaoM
11Chen BinbinM
10T. KunimotoF
9G. MbenzaF
47JeffinhoF
Klupa 11
16T. WangG
28Xu DongD
27Gao JiarunD
33Tian YinongM
35Li HaoranD
30Pang ShenghanD
8Yan DinghaoM
15FelipeM
22G. LiuF
7A. KouameF
17Tian YudaF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.