Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Quilmes
2P 1N 2I
14. mesto · 39 bodova
Forma · Agropecuario
2P 1N 2I
13. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
44% vs 75%
BTTS 19% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 2
9 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 0-3
Dobar uzorak Manja promena trenda
90,0%
model procena
Liga 87,7% n=577
Domaćin kod kuće 100,0% n=15
Gost u gostima 86,7% n=15
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Manje od 3,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
90,0%
model procena
Liga 87,7% n=577
Domaćin kod kuće 100,0% n=15
Gost u gostima 86,7% n=15
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
88,6%
model procena
Liga 91,0% n=577
Domaćin kod kuće 93,3% n=15
Gost u gostima 73,3% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
5 stavki
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Ukupno golova 0-3
90,0%Detalji
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Manje od 3,5 gola
90,0%Detalji
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,6%Detalji
Izdvojeno 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
80,8%Detalji
Izdvojeno 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
71,4%Detalji
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Ukupno golova 0-3
90,0%Detalji
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Manje od 3,5 gola
90,0%Detalji
VIP 10.10.2026. 21:00
Quilmes – Agropecuario
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 33
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Centenario Ciudad de Quilmes
Grad
Quilmes

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Quilmes
14. mesto · 39 bodova
Agropecuario
13. mesto · 40 bodova
U 33. kolu argentinske Primera Nacional, Agropecuario je savladao Quilmes sa 1:0 na stadionu Estadio Centenario Ciudad de Quilmes. Pogledajte detaljnu analizu ključnih događaja utakmice.
7'
Agropecuario
J. Vega
Gol
21'
Agropecuario
S. Gallucci
Izmena · N. Pereyra
41'
Quilmes
U. Vera
Izmena · M. Fernandez
46'
Quilmes
A. Ortega
Izmena · S. Rodriguez
46'
Quilmes
N. Colazo
Izmena · A. Lavezzi
58'
Quilmes
A. Spetale
Izmena · G. Vazquez
64'
Agropecuario
A. Aguirre
Žuti karton
67'
Agropecuario
D. Ruiz Diaz
Izmena · R. Castro
72'
Quilmes
G. Vega
Izmena · R. Martinez
77'
Agropecuario
T. Lecanda
Izmena · D. Actis
77'
Agropecuario
A. Gagliardi
Izmena · E. Aguirre
77'
Agropecuario
R. Mosqueira
Izmena · O. Belinetz
78'
Quilmes
A. Bolivar
Crveni karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Quilmes

Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Agropecuario

Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Quilmes kod kuće · Agropecuario u gostima · Primera Nacional 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,8%
Quilmes 100,0% (16) · Agropecuario 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
90,6%
Quilmes 93,8% (16) · Agropecuario 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
90,6%
Quilmes 87,5% (16) · Agropecuario 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
93,3%
Quilmes 100,0% (15) · Agropecuario 86,7% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
93,3%
Quilmes 100,0% (15) · Agropecuario 86,7% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
86,7%
Quilmes 86,7% (15) · Agropecuario 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,7%
Quilmes 80,0% (15) · Agropecuario 93,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
83,3%
Quilmes 86,7% (15) · Agropecuario 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipQuilmes
kod kuće
Agropecuario
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
93,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
90,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
90,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
93,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
93,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
86,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
86,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
83,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
81,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
73,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
73,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
70,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
76,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
73,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
70,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
80,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
56,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
63,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
63,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
60,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
60,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
56,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
40,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
40,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Nerešeno
X Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
36,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
36,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
33,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
23,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
20,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
23,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
16,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
10,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 3 min čitanja

Quilmes vs Agropecuario 0:1 - Primera Nacional analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 33. kola argentinske lige Primera Nacional, sastali su se Quilmes i Agropecuario na stadionu Estadio Centenario Ciudad de Quilmes. Utakmica je završena minimalnom pobedom gostiju iz Agropecaria rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je J. Vega u 7. minutu, što je i odlučilo konačni ishod susreta.

Tok utakmice

Već u 7. minutu Agropecuario je došao do vođstva preko J. Vege, koji je postigao jedini gol na utakmici. Tokom prvog poluvremena nije bilo drugih golova, ali su se ekipe bavile taktičkim prilagođavanjima. U 21. minutu Agropecario je izvršio prvu izmenu kada je S. Gallucci ušao u igru umesto N. Pereyre. Pre kraja prvog dela igre, u 41. minutu Quilmes je izvršio izmenu, a U. Vera je ušao umesto M. Fernandeza.

Na početku drugog poluvremena, Quilmes je napravio tri izmene u 46. minutu: A. Ortega je ušao umesto S. Rodrígueza, N. Colazo je zamenio A. Lavezzi, dok je u 58. minutu A. Spetale ušao umesto G. Vazqueza. Agropecuario je u 64. minutu dobio žuti karton – A. Aguirre je bio opomenut. U 67. minutu Agropecuario je izvršio drugu izmenu: D. Ruiz Diaz je ušao umesto R. Castra.

Quilmes je u 72. minutu izvršio petu izmenu, gde je G. Vega ušao umesto R. Martineza. U 77. minutu Agropecuario je napravio tri izmene u kratkom vremenskom periodu: T. Lecanda je ušao umesto D. Actisa, A. Gagliardi je zamenio E. Aguirrea, a R. Mosqueira je ušao umesto O. Belinetza. Neposredno nakon toga, u 78. minutu, Quilmes je ostao sa igračem manje jer je A. Bolivar dobio crveni karton.

Ključni momenti
  • 7' - J. Vega postiže jedini gol za Agropecario.
  • 21' - S. Gallucci ulazi u igru umesto N. Pereyre (Agropecario).
  • 41' - U. Vera ulazi umesto M. Fernandeza (Quilmes).
  • 46' - Tri izmene za Quilmes: A. Ortega, N. Colazo i još jedna izmena.
  • 58' - A. Spetale ulazi umesto G. Vazqueza (Quilmes).
  • 64' - Žuti karton za A. Aguirrea (Agropecario).
  • 67' - D. Ruiz Diaz ulazi umesto R. Castra (Agropecario).
  • 72' - G. Vega ulazi umesto R. Martineza (Quilmes).
  • 77' - Tri izmene za Agropecario: T. Lecanda, A. Gagliardi, R. Mosqueira.
  • 78' - Crveni karton za A. Bolivara (Quilmes), domaći tim ostaje sa desetoricom.
Zaključak

Utakmica između Quilmesa i Agropecaria završila se minimalnom pobedom gostiju koji su rano došli do prednosti i uspeli su da je sačuvaju do kraja. Brojne izmene na obe strane ukazuju na prilagođavanje taktike i pokušaje da se promeni tok meča, dok je crveni karton za domaće u 78. minutu dodatno otežao njihov položaj. Bez dostupnih statističkih podataka o posedu lopte, šutevima ili drugim segmentima igre, analiza se zasniva isključivo na događajima sa terena. Ovaj rezultat može biti značajan za raspored u ligi, ali bez dodatnih informacija nije moguće detaljnije procenjivati performanse i šanse za naredne mečeve.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.