Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Racing Cordoba
1P 2N 2I
11. mesto · 40 bodova
Forma · Los Andes
1P 1N 3I
9. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 56%
BTTS 44% / 25% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 2
3 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
92,5%
model procena
Liga 91,0% n=577
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 93,8% n=16
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 0-3
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,4%
model procena
Liga 87,7% n=577
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 100,0% n=16
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Manje od 3,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,4%
model procena
Liga 87,7% n=577
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 100,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,5%Detalji
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Ukupno golova 0-3
90,4%Detalji
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Manje od 3,5 gola
90,4%Detalji
Izdvojeno 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
79,1%Detalji
Izdvojeno 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
73,9%Detalji
AI tiketi 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #15 · par 3
92,5%Detalji
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,5%Detalji
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Ukupno golova 0-3
90,4%Detalji
VIP 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Manje od 3,5 gola
90,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
AI tiketi 12.10.2026. 22:00
Racing Cordoba – Los Andes
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #15 · par 3
92,5%Detalji
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 33
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Miguel Sancho
Grad
Cordoba

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Racing Cordoba
11. mesto · 40 bodova
Los Andes
9. mesto · 40 bodova
U utakmici 33. kola argentinske Primera Nacional, Racing Cordoba je na svom terenu savladao Los Andes sa 1:0. Jedini gol postigao je A. Olinick u 79. minutu.
46'
Los Andes
A. V. Chamorro
Izmena · M. Gonzalez
46'
Los Andes
A. V. Chamorro
Izmena · M. Gonzalez
46'
Los Andes
S. Ortiz
Izmena · G. Canete
46'
Los Andes
S. Ortiz
Izmena · G. Canete
61'
Racing Cordoba
F. Taborda
Izmena · M. Machado
61'
Racing Cordoba
F. Taborda
Izmena · M. Machado
61'
Racing Cordoba
F. Monticelli
Izmena · L. C. Pena
61'
Racing Cordoba
F. Monticelli
Izmena · L. C. Pena
62'
Los Andes
M. Galeano
Izmena · F. Tisera
62'
Los Andes
M. Galeano
Izmena · F. Tisera
65'
Los Andes
F. Tisera
Žuti karton
65'
Los Andes
F. Tisera
Žuti karton
71'
Racing Cordoba
A. Bustos
Izmena · A. Olinick
71'
Racing Cordoba
A. Bustos
Izmena · A. Olinick
71'
Racing Cordoba
R. Chamorro
Izmena · S. Rinaudo
71'
Racing Cordoba
R. Chamorro
Izmena · S. Rinaudo
72'
Racing Cordoba
M. Machado
Žuti karton
72'
Racing Cordoba
M. Machado
Žuti karton
79'
Racing Cordoba
A. Olinick
Gol · M. Machado
79'
Racing Cordoba
A. Olinick
Gol · M. Machado
81'
Racing Cordoba
S. Gonzalez
Izmena · L. Avila
81'
Racing Cordoba
S. Gonzalez
Izmena · L. Avila
85'
Los Andes
G. D. Carrasco
Žuti karton
85'
Los Andes
G. D. Carrasco
Žuti karton
86'
Los Andes
J. Vazquez
Izmena · T. Blanco
86'
Los Andes
J. Vazquez
Izmena · T. Blanco
86'
Los Andes
G. D. Carrasco
Izmena · F. Rodriguez
86'
Los Andes
G. D. Carrasco
Izmena · F. Rodriguez

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Racing Cordoba

Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Los Andes

Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 6 10 37,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Racing Cordoba kod kuće · Los Andes u gostima · Primera Nacional 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
93,8%
Racing Cordoba 93,8% (16) · Los Andes 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,6%
Racing Cordoba 93,8% (16) · Los Andes 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,6%
Racing Cordoba 81,3% (16) · Los Andes 100,0% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,6%
Racing Cordoba 81,3% (16) · Los Andes 100,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
87,5%
Racing Cordoba 93,8% (16) · Los Andes 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,5%
Racing Cordoba 81,3% (16) · Los Andes 93,8% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
84,4%
Racing Cordoba 87,5% (16) · Los Andes 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
81,3%
Racing Cordoba 81,3% (16) · Los Andes 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipRacing Cordoba
kod kuće
Los Andes
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
93,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
90,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
90,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
90,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
87,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
87,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
84,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
81,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
75,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
62,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
59,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
68,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
68,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
62,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
59,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
59,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
56,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
53,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
56,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
43,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
40,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
40,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
34,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
6,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
6,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Racing Cordoba

Formacija: - · Trener: Gustavo Coleoni
Startna postava 0
Klupa 0

Los Andes

Formacija: - · Trener: Leonardo Lemos
Startna postava 0
Klupa 0

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.10.2026. 3 min čitanja

Racing Cordoba - Los Andes 1:0, Primera Nacional 33. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 33. kolu argentinske fudbalske lige Primera Nacional, domaći tim Racing Cordoba dočekao je Los Andes na stadionu Estadio Miguel Sancho u gradu Cordobi. Utakmica je završena minimalnom pobedom domaćina rezultatom 1:0.

Tok utakmice

Prvih 45 minuta proteklo je bez golova, a obe ekipe su u poluvremenu imale rezultat 0:0. Drugo poluvreme donelo je nekoliko izmena na obe strane. Los Andes su odmah po pauzi izveli dve zamene: A. V. Chamorro ušao je u igru umesto M. Gonzaleza, dok je S. Ortiz zamenio G. Canetea. Racing Cordoba je na 61. minut odgovorio sa dve izmene, uvevši F. Tabordu umesto M. Machado i F. Monticellija umesto L. C. Pene. Los Andes su u isto vreme izvršili i treću izmenu, u igru je ušao M. Galeano umesto F. Tisere.

U 65. minutu F. Tisera iz Los Andes dobio je žuti karton, dok je šest minuta kasnije M. Machado iz Racing Cordobe takođe dobio žuti karton. Racing Cordoba je nastavio sa izmenama u 71. minutu, kada su u igru ušli A. Bustos umesto A. Olinicka i R. Chamorro umesto S. Rinauda.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 79. minutu kada je A. Olinick postigao jedini gol na utakmici, nakon što je loptu na gol asistirao M. Machado. Domaći tim je tako stekao prednost koja je ostala do kraja susreta.

Los Andes su pokušali da odgovore sa izmenama u 86. minutu, kada su u igru ušli J. Vazquez umesto T. Blanca i G. D. Carrasco umesto F. Rodrigueza. Pre toga, u 85. minutu G. D. Carrasco je dobio žuti karton.

Ključni momenti
  • 46' - Los Andes menjaju: A. V. Chamorro ušao umesto M. Gonzaleza, S. Ortiz ušao umesto G. Canetea.
  • 61' - Racing Cordoba menja: F. Taborda ušao umesto M. Machado, F. Monticelli ušao umesto L. C. Pene.
  • 61' - Los Andes menja: M. Galeano ušao umesto F. Tisere.
  • 65' - Žuti karton za F. Tiseru (Los Andes).
  • 71' - Racing Cordoba menja: A. Bustos ušao umesto A. Olinicka, R. Chamorro ušao umesto S. Rinauda.
  • 72' - Žuti karton za M. Machado (Racing Cordoba).
  • 79' - Gol za Racing Cordoba: A. Olinick, asistirao M. Machado.
  • 81' - Racing Cordoba menja: S. Gonzalez ušao umesto L. Avile.
  • 85' - Žuti karton za G. D. Carrasca (Los Andes).
  • 86' - Los Andes menja: J. Vazquez ušao umesto T. Blanca, G. D. Carrasco ušao umesto F. Rodrigueza.
Zaključak

Utakmica između Racing Cordobe i Los Andes završena je pobedom domaćina sa 1:0, zahvaljujući golu A. Olinicka u 79. minutu. Iako statistički podaci o posedima i udarcima nisu dostupni, jasno je da su izmene i događaji u drugom poluvremenu imali značajan uticaj na tok utakmice. Žuti kartoni za igrače na obe strane ukazuju na određeni nivo tenzije u završnici meča. Bez dodatnih statističkih informacija, teško je preciznije analizirati dominaciju ili šanse, ali rezultat i događaji sa terena pokazuju da je Racing Cordoba uspeo da sačuva minimalnu prednost do kraja i ostvari važnu pobedu na domaćem terenu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.