Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Racing Santander
1P 1N 3I
16. mesto · 11 bodova
Forma · Real Madrid
4P 0N 1I
3. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 83%
BTTS 83% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 3
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
76,2%
model procena
Liga 78,0% n=109
Domaćin kod kuće 50,0% n=6
Gost u gostima 83,3% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 16:15
Racing Santander – Real Madrid
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
76,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:3
Stadion
El Sardinero
Grad
Santander

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Racing Santander
16. mesto · 11 bodova
Real Madrid
3. mesto · 27 bodova
Real Madrid je ostvario važnu pobedu rezultatom 3:0 na gostovanju kod Racing Santander u 11. kolu La Lige 2026. godine. Pogledajte detaljnu analizu utakmice i statističke podatke.
11'
Real Madrid
Kylian Mbappé
Gol iz penala
21'
Real Madrid
Jude Bellingham
Gol · Arda Güler
29'
Racing Santander
Alvaro Mantilla
Izmena · Pedro Felipe
34'
Racing Santander
Jeanuël Belocian
Žuti karton · Foul
36'
Real Madrid
Yan Diomande
Gol
45+1'
Racing Santander
Iker Luque
Žuti karton · Foul
60'
Racing Santander
Pablo Ramon Parra
Izmena · Íñigo Sáinz-Maza
61'
Racing Santander
Yassir Zabiri
Izmena · Pablo García
67'
Real Madrid
Arda Güler
Izmena · Brahim Díaz
72'
Racing Santander
Iván Martín
VAR
77'
Real Madrid
Bernardo Silva
Izmena · Eduardo Camavinga
82'
Racing Santander
Iñigo Vicente
Izmena · Giorgi Guliashvili
82'
Racing Santander
Iván Martín
Izmena · André Almeida
85'
Real Madrid
Yan Diomande
Izmena · Endrick Felipe Moreira de Sousa
46%
Ball Possession
54%
10
Total Shots
22
1
Shots on Goal
7
3
Shots off Goal
10
6
Blocked Shots
5
8
Shots insidebox
16
2
Shots outsidebox
6
4
Corner Kicks
6
0
Offsides
2
10
Fouls
8
2
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
1
457
Total passes
529
387
Passes accurate
471
1.23
expected_goals
3.5
8
Free Kicks
9

Analiza tipova · Racing Santander

La Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Real Madrid

La Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Racing Santander kod kuće · Real Madrid u gostima · La Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
91,7%
Racing Santander 100,0% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 3+
91,7%
Racing Santander 100,0% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
91,7%
Racing Santander 100,0% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Više od 2,5 gola
91,7%
Racing Santander 100,0% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
91,7%
Racing Santander 100,0% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Racing Santander 83,3% (6) · Real Madrid 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%
Racing Santander 66,7% (6) · Real Madrid 100,0% (6)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
75,0%
Racing Santander 83,3% (6) · Real Madrid 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipRacing Santander
kod kuće
Real Madrid
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Racing Santander

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: José Alberto López
Startna postava 11
13Julen AgirrezabalaG
2Álvaro MantillaD
5Pablo RamónD
24J. BelocianD
3Aarón MartínD
23Iván MartínM
18M. PratiM
19Iker LuqueM
20Sergio CanalesM
10Iñigo VicenteM
21M. ZabiriF
Klupa 11
8André AlmeidaM
9Juan Carlos AranaF
15Pablo GarcíaF
16Facundo GonzálezD
14M. GueyeM
7G. GuliashviliF
4Manu HernandoD
22Pedro FelipeD
6Íñigo Sainz-MazaM
12Asier VillalibreF
1S. ErikssonG

Real Madrid

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: José Mourinho
Startna postava 11
1T. CourtoisG
12T. Alexander-ArnoldD
4D. HuijsenD
16I. KonatéD
17Marc CucurellaD
14A. TchouaméniM
20Bernardo SilvaM
15A. GülerM
5J. BellinghamM
25Y. DiomandeM
10Kylian MbappéF
Klupa 11
18Álvaro FernándezD
21Brahim DíazM
24D. DumfriesD
3Éder MilitãoD
9EndrickF
19Carlos EspíF
13A. LuninG
26Sergio MestreG
27Thiago PitarchM
22A. RüdigerD
6E. CamavingaM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 2 min čitanja

Racing Santander - Real Madrid 0:3, La Liga 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 11. kola La Lige 2026, na stadionu El Sardinero u Santanderu, sastali su se domaći Racing Santander i gostujući Real Madrid. Utakmica je završena pobedom Real Madrida rezultatom 3:0, sa svim golovima postignutim u prvom poluvremenu.

Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Racing Santander 4-2-3-1 José Alberto López
Real Madrid 4-2-3-1 José Mourinho
Tim Broj Igrač Pozicija
Racing Santander13Julen AgirrezabalaG
Racing Santander2Álvaro MantillaD
Racing Santander5Pablo RamónD
Racing Santander24J. BelocianD
Racing Santander3Aarón MartínD
Racing Santander23Iván MartínM
Racing Santander18M. PratiM
Racing Santander19Iker LuqueM
Racing Santander20Sergio CanalesM
Racing Santander10Iñigo VicenteM
Racing Santander21M. ZabiriF
Real Madrid1T. CourtoisG
Real Madrid12T. Alexander-ArnoldD
Real Madrid4D. HuijsenD
Real Madrid16I. KonatéD
Real Madrid17Marc CucurellaD
Real Madrid14A. TchouaméniM
Real Madrid20Bernardo SilvaM
Real Madrid15A. GülerM
Real Madrid5J. BellinghamM
Real Madrid25Y. DiomandeM
Real Madrid10Kylian MbappéF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Pozicija lopte46%54%
Blokirani šutevi65
Korneri46
Očekivani golovi (xG)1.233.5
Faulovi108
Slobodni udarci89
Odbrane golmana51
Offside02
Tačni pasovi387471
Žuti kartoni20
Crveni kartoni00
Šutevi u okviru gola17
Šutevi van gola310
Šutevi unutar šesnaesterca816
Šutevi van šesnaesterca26
Ukupni šutevi1022
Ukupno pasova457529
Zaključak

Real Madrid je na gostovanju kod Racing Santander ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 3:0, sa svim golovima postignutim u prvom poluvremenu. Statistički podaci potvrđuju da je Real Madrid imao više udaraca u okvir gola (7 naspram 1) i ukupno šuteva (22 prema 10), što se odrazilo i na rezultat. Očekivani golovi (xG) su takođe bili značajno na strani gostiju, sa 3.5 u poređenju sa 1.23 domaćina, što ukazuje na kvalitetnije prilike. Domaći tim je uspeo da blokira više šuteva, ali nije uspeo da pronađe put do mreže. U pogledu posed lopte i preciznosti pasova, Real Madrid je takođe bio bolji, što je dodatno doprinelo njihovoj kontrolisanosti igre. Domaći su dobili dva žuta kartona, dok su gosti ostali bez kartona. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim statističkim podacima i potvrđuje efikasnost Real Madrida u ovom susretu, dok je Racing Santander imao ograničene šanse za gol.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.