Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Racing Santander
3P 2N 0I
1. mesto · 82 bodova
Forma · Valladolid
2P 0N 3I
17. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 70%
BTTS 70% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 2
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Racing Santander 95,0% · Valladolid 80,0%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 20
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 40
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio El Sardinero
Grad
Santander

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Racing Santander
1. mesto · 82 bodova
Valladolid
17. mesto · 46 bodova
Utakmica Racing Santander - Valladolid donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Segunda División, Spain.
23'
Racing Santander
G. Guliashvili
Izmena · A. Villalibre
33'
Racing Santander
A. Villalibre
Gol
42'
Valladolid
M. Jaouab
Gol
59'
Valladolid
Carlos Clerc
Crveni karton · Foul
62'
Racing Santander
A. Martin
Gol iz penala
64'
Valladolid
M. Maroto
Izmena · V. A. Meseguer Cavas
64'
Valladolid
A. Carvajal
Izmena · P. Tomeo
69'
Valladolid
J. Ponceau
Izmena · I. Alani
73'
Racing Santander
M. Gueye
Izmena · D. Rodriguez
73'
Racing Santander
A. Martin
Gol · A. Villalibre
84'
Racing Santander
G. Puerta
Izmena · M. Sangalli
84'
Racing Santander
A. Martin
Izmena · S. Camara
84'
Valladolid
J. Latasa
Izmena · V. Erlien
84'
Valladolid
R. Martinez
Izmena · A. Galdeano
86'
Racing Santander
Alvaro Mantilla
Žuti karton · Foul
90'
Racing Santander
S. Camara
Gol · D. Rodriguez
53%
Ball Possession
47%
11
Total Shots
11
8
Shots on Goal
2
2
Shots off Goal
5
1
Blocked Shots
4
9
Shots insidebox
9
2
Shots outsidebox
2
6
Corner Kicks
2
2
Offsides
3
13
Fouls
11
1
Yellow Cards
0
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
4
414
Total passes
365
347
Passes accurate
313
84%
Passes %
86%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Racing Santander

Segunda División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 18 2 90,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 19 1 95,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Valladolid

Segunda División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno
X Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 14 6 70,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 10 10 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 15 5 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 15 5 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 5 15 25,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Racing Santander kod kuće · Valladolid u gostima · Segunda División 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
87,5%
Racing Santander 95,0% (20) · Valladolid 80,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,0%
Racing Santander 90,0% (20) · Valladolid 80,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,0%
Racing Santander 90,0% (20) · Valladolid 80,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,0%
Racing Santander 80,0% (20) · Valladolid 80,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,5%
Racing Santander 90,0% (20) · Valladolid 75,0% (20)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
77,5%
Racing Santander 80,0% (20) · Valladolid 75,0% (20)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
77,5%
Racing Santander 80,0% (20) · Valladolid 75,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
77,5%
Racing Santander 80,0% (20) · Valladolid 75,0% (20)
Bolji uzorak
TipRacing Santander
kod kuće
Valladolid
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
95,0%
uzorak 20
80,0%
uzorak 20
87,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,0%
uzorak 20
80,0%
uzorak 20
85,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,0%
uzorak 20
80,0%
uzorak 20
85,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 20
80,0%
uzorak 20
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
90,0%
uzorak 20
75,0%
uzorak 20
82,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
75,0%
uzorak 20
77,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
75,0%
uzorak 20
77,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
75,0%
uzorak 20
77,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,0%
uzorak 20
70,0%
uzorak 20
77,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,0%
uzorak 20
70,0%
uzorak 20
77,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
65,0%
uzorak 20
70,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
60,0%
uzorak 20
62,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
60,0%
uzorak 20
62,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
55,0%
uzorak 20
85,0%
uzorak 20
70,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
67,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
67,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
62,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 20
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 20
60,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
70,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 20
60,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 20
60,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
60,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
60,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
52,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
45,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
45,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
52,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
52,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
40,0%
uzorak 20
60,0%
uzorak 20
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
47,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
47,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
70,0%
uzorak 20
52,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
70,0%
uzorak 20
52,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
35,0%
uzorak 20
45,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
35,0%
uzorak 20
45,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
47,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
47,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
30,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 20
40,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
40,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
40,0%
uzorak 20
35,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,0%
uzorak 20
35,0%
uzorak 20
32,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
30,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
30,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 20
55,0%
uzorak 20
40,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
45,0%
uzorak 20
25,0%
uzorak 20
35,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 20
35,0%
uzorak 20
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
27,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
25,0%
uzorak 20
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
32,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
45,0%
uzorak 20
32,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
30,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
27,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
22,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
22,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
45,0%
uzorak 20
15,0%
uzorak 20
30,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
45,0%
uzorak 20
15,0%
uzorak 20
30,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
35,0%
uzorak 20
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
22,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
30,0%
uzorak 20
22,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
15,0%
uzorak 20
17,5%
Nerešeno
X Ceo meč
10,0%
uzorak 20
25,0%
uzorak 20
17,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
15,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
15,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
15,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
15,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
15,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
15,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
15,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
10,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,0%
uzorak 20
10,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5,0%
uzorak 20
20,0%
uzorak 20
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
15,0%
uzorak 20
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,0%
uzorak 20
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
15,0%
uzorak 20
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 20
5,0%
uzorak 20
2,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Racing Santander

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Jose Lopez
Startna postava 11
13S. ErikssonG
2A. MantillaD
4ManuD
21P. RamonD
32J. SalinasD
14M. GueyeM
19G. PuertaM
11A. MartinM
18P. CanalesM
10I. VicenteM
7G. GuliashviliF
Klupa 12
1J. EzkietaG
17J. MataF
15M. SangalliF
12A. VillalibreF
5J. CastroD
20S. CamaraF
23D. RodriguezM
3M. GarciaD
9J. AranaF
6I. Sainz-MazaM
8A. AldasoroM
44ChinoM

Valladolid

Formacija: 5-3-2 · Trener: Fran Escriba
Startna postava 11
13Guilherme FernandesG
14I. AlejoD
5R. MartinezD
23M. JaouabD
18C. ClercD
22Peter FedericoD
6M. LachuerM
21J. PonceauM
16M. MarotoM
38A. Carvajal
9J. LatasaF
Klupa 12
26A. de PabloG
1A. AcevesG
24S. JuricM
19L. SansevieroF
12I. AlaniM
11A. NdiayeF
25V. ErlienF
8V. A. Meseguer CavasM
15P. TomeoD
30H. ModestoD
40B. ChineduF
35A. GaldeanoD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.