Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Raufoss
0P 1N 4I
16. mesto · 20 bodova
Forma · ODD Ballklubb
2P 1N 2I
5. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 79%
BTTS 54% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 2
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,2%
model procena
Liga 88,8% n=223
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 78,6% n=14
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,2%
model procena
Liga 88,8% n=223
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 78,6% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Srednji uzorak Manja promena trenda
86,0%
model procena
Liga 89,2% n=223
Domaćin kod kuće 84,6% n=13
Gost u gostima 78,6% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,2%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,2%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Ukupno golova 2+
86,0%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Više od 1,5 gola
86,0%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,2%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,2%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Ukupno golova 2+
86,0%Detalji
VIP 13.09.2026. 17:00
Raufoss – ODD Ballklubb
Tip: Više od 1,5 gola
86,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 22
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
NAMMO Stadion
Grad
Raufoss

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Raufoss
16. mesto · 20 bodova
ODD Ballklubb
5. mesto · 46 bodova
Utakmica Raufoss - ODD Ballklubb donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. Division, Norway.
27'
Raufoss
A. Rogulj
Izmena · H. Karlsen
27'
Raufoss
A. Rogulj
Izmena · H. Karlsen
33'
Raufoss
R. Zekhnini
Gol · H. Karlsen
33'
Raufoss
R. Zekhnini
Gol · H. Karlsen
45+2'
Raufoss
K. Onsrud
Žuti karton
45+2'
Raufoss
K. Onsrud
Žuti karton
46'
ODD Ballklubb
F. Jorgensen
Izmena · S. Bojadzic
46'
ODD Ballklubb
F. Jorgensen
Izmena · S. Bojadzic
47'
Raufoss
H. Karlsen
Gol · R. Zekhnini
47'
Raufoss
H. Karlsen
Gol · R. Zekhnini
53'
ODD Ballklubb
F. Tewelde
Žuti karton
53'
ODD Ballklubb
F. Tewelde
Žuti karton
56'
ODD Ballklubb
F. Tewelde
Gol · D. Soderberg
56'
ODD Ballklubb
F. Tewelde
Gol · D. Soderberg
60'
Raufoss
R. Zekhnini
Izmena · M. Aanesland
60'
Raufoss
R. Zekhnini
Izmena · M. Aanesland
63'
ODD Ballklubb
N. Kojo
Izmena · S. Aas
63'
ODD Ballklubb
N. Kojo
Izmena · S. Aas
63'
Raufoss
H. Holter
Žuti karton
63'
Raufoss
H. Holter
Žuti karton
76'
ODD Ballklubb
D. Soderberg
Izmena · M. Adamu
76'
ODD Ballklubb
D. Soderberg
Izmena · M. Adamu
78'
Raufoss
K. Onsrud
Žuti karton
78'
Raufoss
K. Onsrud
Žuti karton
78'
Raufoss
K. Onsrud
Crveni karton
78'
Raufoss
K. Onsrud
Crveni karton
82'
ODD Ballklubb
K. Andersen
Izmena · Z. Mugeese
82'
ODD Ballklubb
K. Andersen
Izmena · Z. Mugeese
83'
Raufoss
N. Fremstad
Izmena · U. Danbolt
83'
Raufoss
N. Fremstad
Izmena · U. Danbolt
90+1'
Raufoss
M. Larsen
Žuti karton
90+1'
Raufoss
M. Larsen
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Raufoss

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · ODD Ballklubb

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Raufoss kod kuće · ODD Ballklubb u gostima · 1. Division 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,6%
Raufoss 100,0% (13) · ODD Ballklubb 85,7% (14)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,2%
Raufoss 84,6% (13) · ODD Ballklubb 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
85,2%
Raufoss 92,3% (13) · ODD Ballklubb 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,2%
Raufoss 92,3% (13) · ODD Ballklubb 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,2%
Raufoss 92,3% (13) · ODD Ballklubb 78,6% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,5%
Raufoss 84,6% (13) · ODD Ballklubb 78,6% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,5%
Raufoss 84,6% (13) · ODD Ballklubb 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,5%
Raufoss 76,9% (13) · ODD Ballklubb 85,7% (14)
Bolji uzorak
TipRaufoss
kod kuće
ODD Ballklubb
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 13
85,7%
uzorak 14
92,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
85,7%
uzorak 14
85,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
85,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
85,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
85,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
81,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
81,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
85,7%
uzorak 14
81,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
85,7%
uzorak 14
81,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
74,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
74,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
74,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
74,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
74,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
70,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
66,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
63,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
63,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
63,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
63,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
59,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
59,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
63,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
63,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
63,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
63,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
59,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
55,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
55,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
51,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
51,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
59,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
59,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
55,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
48,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
59,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
59,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
55,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
55,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
51,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
51,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
38,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
48,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
48,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
48,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
44,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
48,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
48,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
37,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
37,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
44,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
37,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
44,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
40,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
40,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
37,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
37,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
44,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
29,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
29,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
25,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
29,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
18,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
18,5%
Nerešeno
X Ceo meč
7,7%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
14,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
14,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
11,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
18,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
7,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
7,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
7,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
3,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
3,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.