Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · RB Bragantino
3P 1N 1I
8. mesto · 47 bodova
Forma · Vitoria
0P 2N 3I
15. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 94%
BTTS 50% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 0 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

RB Bragantino 100,0% · Vitoria 87,5%
93,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estádio Cícero de Souza Marques
Grad
Bragança Paulista

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

RB Bragantino
8. mesto · 47 bodova
Vitoria
15. mesto · 38 bodova
Utakmica RB Bragantino - Vitoria donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
15'
Vitoria
Jamerson
Žuti karton · Foul
23'
RB Bragantino
Henry Mosquera
Žuti karton · Foul
37'
RB Bragantino
Pedro Henrique
VAR
41'
RB Bragantino
Tiago Volpi
Gol iz penala
45+2'
RB Bragantino
Juninho Capixaba
Žuti karton · Foul
46'
RB Bragantino
Pedro Henrique
Žuti karton · Foul
46'
Vitoria
Edenilson
Izmena · Claudinho
62'
Vitoria
Erick
Izmena · D. Tarzia
65'
RB Bragantino
Agustin Sant Anna
Žuti karton · Foul
70'
RB Bragantino
H. Mosquera
Izmena · Eduardo Sasha
71'
RB Bragantino
J. Herrera
Izmena · Fernando Santos
72'
Vitoria
Zé Vitor
Žuti karton · Argument
75'
Vitoria
Ze Vitor
Izmena · Lucas Silva
77'
RB Bragantino
Gustavo Neves
Izmena · Eric Ramires
82'
RB Bragantino
Gabriel
Izmena · Alix Vinicius
82'
RB Bragantino
I. Pitta
Izmena · Rodriguinho
84'
Vitoria
Rene
Izmena · R. Lopez
84'
Vitoria
Matheuzinho
Izmena · Fabricio
90'
RB Bragantino
Lucas Barbosa
Gol · Fernando Santos
50%
Ball Possession
50%
23
Total Shots
7
5
Shots on Goal
2
9
Shots off Goal
3
9
Blocked Shots
2
13
Shots insidebox
3
10
Shots outsidebox
4
7
Corner Kicks
6
3
Offsides
0
21
Fouls
11
4
Yellow Cards
2
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
3
334
Total passes
348
259
Passes accurate
265
78%
Passes %
76%
2.40
expected_goals
0.27
-0.19
goals_prevented
-0.19

Analiza tipova · RB Bragantino

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Vitoria

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

RB Bragantino kod kuće · Vitoria u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,8%
RB Bragantino 100,0% (16) · Vitoria 87,5% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%
RB Bragantino 81,3% (16) · Vitoria 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,4%
RB Bragantino 75,0% (16) · Vitoria 93,8% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,4%
RB Bragantino 75,0% (16) · Vitoria 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,3%
RB Bragantino 75,0% (16) · Vitoria 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,1%
RB Bragantino 81,3% (16) · Vitoria 75,0% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,1%
RB Bragantino 81,3% (16) · Vitoria 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,1%
RB Bragantino 75,0% (16) · Vitoria 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipRB Bragantino
kod kuće
Vitoria
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
93,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
84,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
84,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
81,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
84,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
78,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
71,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
62,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
71,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
59,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
53,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
53,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
46,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
15,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
12,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
6,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

RB Bragantino

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Mancini Vagner
Startna postava 11
18Tiago VolpiG
23A. Sant'AnnaD
14Pedro Henrique
16Gustavo MarquesD
29Juninho CapixabaD
22Gustavo NevesM
6GabrielM
32J. HerreraM
21Lucas BarbosaM
30H. MosqueraM
9I. PittaF
Klupa 12
1CleitonG
8Eduardo SashaF
7Eric RamiresM
15I. SosaM
17VinicinhoF
46BrenoD
11Fernando SantosF
12VanderlanD
34A. HurtadoD
4Alix ViniciusD
20RodriguinhoM
57MarcelinhoM

Vitoria

Formacija: 4-3-3 · Trener: Ventura Jair
Startna postava 11
1Lucas ArcanjoG
26EdenilsonD
95Caique GoncalvesD
25CacaD
83JamersonD
44BaralhasM
6Emmanuel MartinezM
88Ze VitorM
33ErickF
91ReneF
10MatheuzinhoF
Klupa 12
22GabrielG
11OsvaldoF
7MarinhoF
77NerisD
8Ronald LopesM
20Lucas SilvaF
31R. LopezF
2ClaudinhoD
23FabricioF
12D. TarziaD
41Wendell SantosM
55Ze BrenoM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.