Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Real Avilés
0P 3N 2I
14. mesto · 44 bodova
Forma · Barakaldo
3P 1N 1I
7. mesto · 58 bodova
Golovi · Over 1.5
84% vs 79%
BTTS 63% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 0
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Real Avilés 94,7% · Barakaldo 94,7%
94,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Group 1 - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:4
Poluvreme
1:2
Stadion
Estadio Roman Suarez Puerta
Grad
Avilés

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Real Avilés
14. mesto · 44 bodova
Barakaldo
7. mesto · 58 bodova
Utakmica Real Avilés - Barakaldo donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División RFEF - Group 1, Spain.
5'
Real Avilés
A. Santamaria
Gol
29'
Barakaldo
O. Lopez
Gol
38'
Barakaldo
A. Galarza
Gol
43'
Real Avilés
K. Bautista
Žuti karton
46'
Real Avilés
A. Gete
Izmena · C. Rivera
66'
Real Avilés
Žuti karton
Žuti karton
66'
Real Avilés
A. Uzkudun
Izmena · J. Cueto
67'
Barakaldo
Sabin
Izmena · E. Molina
67'
Barakaldo
S. Mandiang
Izmena · I. Munoz
75'
Real Avilés
B. Cayarga
Izmena · Isi Ros
77'
Barakaldo
M. Arana
Gol
83'
Barakaldo
Žuti karton
Žuti karton
84'
Real Avilés
A. Santamaria
Izmena · Luis Alcalde
84'
Real Avilés
Q. Bari
Izmena · R. Rubio
84'
Barakaldo
O. Lopez
Izmena · B. de Jesus
84'
Barakaldo
A. Galarza
Izmena · A. Valino
90'
Barakaldo
I. Munoz
Gol
90+1'
Barakaldo
J. Huidobro
Izmena · A. Pena
90+7'
Barakaldo
Žuti karton
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Real Avilés

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Barakaldo

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Real Avilés kod kuće · Barakaldo u gostima · Primera División RFEF - Group 1 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,7%
Real Avilés 94,7% (19) · Barakaldo 94,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,6%
Real Avilés 84,2% (19) · Barakaldo 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,6%
Real Avilés 84,2% (19) · Barakaldo 79,0% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,6%
Real Avilés 84,2% (19) · Barakaldo 79,0% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,6%
Real Avilés 84,2% (19) · Barakaldo 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,6%
Real Avilés 79,0% (19) · Barakaldo 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,6%
Real Avilés 79,0% (19) · Barakaldo 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,9%
Real Avilés 73,7% (19) · Barakaldo 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipReal Avilés
kod kuće
Barakaldo
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
94,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
81,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
78,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
89,5%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
76,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
89,5%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
76,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
71,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
71,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
60,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
47,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Nerešeno
X Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
34,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
13,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Real Avilés

Formacija: - · Trener: Escobar Lolo
Startna postava 11
13N. Almodovar
2G. Ortega
5J. Babin
24A. Lopez
26O. Menendez
17Q. Bari
8K. Bautista
18A. Gete
14B. Cayarga
9A. Santamaria
21A. Uzkudun
Klupa 11
1A. Fernandez
20E. Campabadal
3V. Diaz
15E. Chukwuma
12R. Grigore
7Luis Alcalde
23C. Rivera
11R. Rubio
10J. Cueto
22Isi Ros
19N. Poquet

Barakaldo

Formacija: - · Trener: Imanol de la Sota Aberasturi
Startna postava 11
13G. Campos
7I. Pedernales
18M. Arana
4U. Dufur
16O. Lopez
20S. Mandiang
15I. Castillo
8J. Huidobro
11E. Perez
19A. Galarza
10Sabin
Klupa 12
1I. Ispizua
2B. de Jesus
23U. Albizua
24I. Ropero
3B. Garcia
21A. Pena
5E. Molina
6U. Naveira
9A. Valino
17J. de Leon
14I. Munoz
22M. Torra

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.