Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · San Lorenzo
2P 1N 2I
7. mesto · 22 bodova
Forma · Boca Juniors
3P 2N 0I
2. mesto · 30 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 87%
BTTS 29% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,4%
model procena
Liga 87,6% n=436
Domaćin kod kuće 85,7% n=14
Gost u gostima 80,0% n=15
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
76,1%
model procena
Liga 76,2% n=436
Domaćin kod kuće 85,7% n=14
Gost u gostima 53,3% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
VIP 20.09.2026. 19:45
San Lorenzo – Boca Juniors
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,4%Detalji
Izdvojeno 20.09.2026. 19:45
San Lorenzo – Boca Juniors
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
76,1%Detalji
VIP 20.09.2026. 19:45
San Lorenzo – Boca Juniors
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Pedro Bidegain
Grad
Buenos Aires

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

San Lorenzo
7. mesto · 22 bodova
Boca Juniors
2. mesto · 30 bodova
U 10. kolu Lige Profesional Argentina Boca Juniors su na gostovanju kod San Lorenza ostvarili pobedu rezultatom 2:0. Pogledajte ključne momente i statistiku utakmice.
31'
San Lorenzo
M. Insaurralde
Crveni karton · Serious foul
34'
Boca Juniors
F. Herrera
Žuti karton · Foul
35'
San Lorenzo
A. Cuello
Izmena · J. Rattalino
41'
Boca Juniors
L. Lozano
Žuti karton · Foul
46'
Boca Juniors
F. Herrera
Izmena · M. Pellegrino
47'
Boca Juniors
L. Di Lollo
Žuti karton · Foul
55'
San Lorenzo
F. Farias
Izmena · J. Alvarez
55'
San Lorenzo
R. Auzmendi
Izmena · D. Herazo
57'
Boca Juniors
L. Lozano
Gol · L. Flores
67'
San Lorenzo
E. Herrera
Izmena · M. Reali
68'
San Lorenzo
N. Tripichio
Izmena · F. Gulli
70'
San Lorenzo
M. Reali
Žuti karton · Foul
72'
Boca Juniors
Miguel Merentiel
Gol · L. Blanco
73'
Boca Juniors
S. Ascacibar
Izmena · Carlos Palacios
73'
Boca Juniors
A. Velasco
Izmena · Angel Romero
80'
San Lorenzo
F. Gulli
Žuti karton · Foul
83'
Boca Juniors
Miguel Merentiel
Izmena · S. Villa
83'
Boca Juniors
L. Flores
Izmena · T. Belmonte
24%
Ball Possession
76%
4
Total Shots
16
1
Shots on Goal
7
2
Shots off Goal
6
1
Blocked Shots
3
2
Shots insidebox
11
2
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
8
1
Offsides
3
15
Fouls
13
2
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
1
191
Total passes
631
136
Passes accurate
576
71%
Passes %
91%
0.21
expected_goals
2.15
0.02
goals_prevented
0.02

Analiza tipova · San Lorenzo

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Boca Juniors

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

San Lorenzo kod kuće · Boca Juniors u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
89,7%
San Lorenzo 92,9% (14) · Boca Juniors 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,8%
San Lorenzo 85,7% (14) · Boca Juniors 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,8%
San Lorenzo 85,7% (14) · Boca Juniors 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,8%
San Lorenzo 85,7% (14) · Boca Juniors 80,0% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
79,3%
San Lorenzo 78,6% (14) · Boca Juniors 80,0% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,3%
San Lorenzo 85,7% (14) · Boca Juniors 73,3% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,3%
San Lorenzo 85,7% (14) · Boca Juniors 73,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
75,9%
San Lorenzo 78,6% (14) · Boca Juniors 73,3% (15)
Bolji uzorak
TipSan Lorenzo
kod kuće
Boca Juniors
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
89,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
82,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
79,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
79,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
75,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
75,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
72,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
65,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
65,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
58,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
69,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
69,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
69,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
69,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
58,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
58,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
58,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
69,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
62,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
48,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
58,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
58,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
71,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
55,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
51,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
58,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
41,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
48,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
41,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
44,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
34,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
37,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
31,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
31,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
27,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
20,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
20,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
57,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
24,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
20,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
20,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
10,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
10,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
6,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
6,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
6,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
3,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
3,4%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

San Lorenzo

Formacija: 5-4-1 · Trener: Dario Insua Ruben
Startna postava 11
25José DevecchiG
32Ezequiel HerreraD
2Danilo ArboledaD
16Guzmán CorujoD
19Emiliano AmorD
6Mathias de RitisD
9Alexis CuelloM
24Nicolás TripichioM
8Manuel InsaurraldeM
38Facundo FaríasM
29Rodrigo AuzmendiF
Klupa 12
13Juan RattalinoM
22Juan ÁlvarezM
18Diego HerazoF
11Matias RealiF
10Facundo GulliM
20Facundo AltamiranoG
30Nahuel AriasD
35Alejo CordobaD
14Agustin LadstatterF
3Teo Rodríguez PaganoD
15Mauricio CardilloM
44Enzo Alan SalasF

Boca Juniors

Formacija: 4-3-3 · Trener: Rodolfo Arruabarrena
Startna postava 11
1Álvaro MonteroG
17Leandro LozanoD
2Lautaro Di LolloD
42Facundo HerreraD
3Lautaro BlancoD
25Santiago AscacíbarM
5Leandro ParedesM
18Milton DelgadoM
19Leonel FloresF
16Miguel MerentielF
20Alan VelascoF
Klupa 12
26Marco PellegrinoD
7Carlos PalaciosF
11Ángel RomeroF
8Tomás BelmonteM
22Sebastián VillaF
12Leandro BreyG
24Dylan GorositoD
27Malcom BraidaM
4Nicolás FigalD
15Williams AlarcónM
44Rodrigo BacidalupeF
9Milton GiménezF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

San Lorenzo - Boca Juniors 0:2 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola Lige Profesional Argentina, na stadionu Estadio Pedro Bidegain u Buenos Airesu, sastali su se San Lorenzo i Boca Juniors. Utakmica je završena pobedom gostujućeg tima Boca Juniorsa rezultatom 2:0.

Tok utakmice

Utakmica je imala nekoliko značajnih događaja koji su uticali na njen tok. Već u 31. minutu, San Lorenzo je ostao sa igračem manje kada je Manuel Insaurralde dobio crveni karton zbog ozbiljnog prekršaja. Samo nekoliko minuta kasnije, u 34. minutu, Faćundo Herrera iz Boca Juniorsa dobio je žuti karton zbog prekršaja, a u 41. minutu i Leandro Lozano iz istog tima je dobio žuti karton.

San Lorenzo je izvršio nekoliko izmena tokom utakmice, uključujući ulazak Aleksisa Cuella umesto Huana Rattalina u 35. minutu, kao i dve izmene u 55. minutu kada su ušli Facundo Farias i Rodrigo Auzmendi umesto Huana Alvareza i Diega Heraza. Dalje izmene su usledile u 67. i 68. minutu sa ulascima Ezequiela Herrere i Nikolasa Tripichija umesto Matiasa Realija i Facunda Gullija. Boca Juniors je takođe izvršio izmene, između ostalog, u 46. minutu Faćundo Herrera je izašao, a ušao Marco Pellegrino, dok su u 73. minutu ušli Santiago Ascacibar i Alan Velasco umesto Carlosa Palaciosa i Angela Romera.

Golove za Boca Juniors postigli su Leandro Lozano u 57. minutu, koji je pogodak postigao nakon dodavanja Leonela Floresa, kao i Miguel Merentiel u 72. minutu, kojem je asistirao Lautaro Blanco. Boca Juniors je nastavio sa izmenama u kasnijim minutima, a Miguel Merentiel je u 83. minutu izašao, a umesto njega ušao Sebastian Villa, dok je Leonel Flores zamenjen Tomasom Belmonteom.

Na kartonima, pored ranije pomenutih, žuti kartoni su dodeljeni i Lautaru Di Lollu (47. minut) i San Lorenzu u vidu Matiasa Realija (70. minut) i Facunda Gullija (80. minut).

Ključni momenti
  • 31' - Manuel Insaurralde (San Lorenzo) dobio crveni karton zbog ozbiljnog prekršaja.
  • 57' - Gol Leandra Lozana za Boca Juniors nakon asistencije Leonela Floresa.
  • 72' - Miguel Merentiel postiže gol za Boca Juniors, asistirao Lautaro Blanco.
  • Više izmena kod oba tima koje su uticale na dinamiku utakmice.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
San Lorenzo 5-4-1 Dario Insua Ruben
Boca Juniors 4-3-3 Rodolfo Arruabarrena
Tim Broj Igrač Pozicija
San Lorenzo25José DevecchiG
San Lorenzo32Ezequiel HerreraD
San Lorenzo2Danilo ArboledaD
San Lorenzo16Guzmán CorujoD
San Lorenzo19Emiliano AmorD
San Lorenzo6Mathias de RitisD
San Lorenzo9Alexis CuelloM
San Lorenzo24Nicolás TripichioM
San Lorenzo8Manuel InsaurraldeM
San Lorenzo38Facundo FaríasM
San Lorenzo29Rodrigo AuzmendiF
Boca Juniors1Álvaro MonteroG
Boca Juniors17Leandro LozanoD
Boca Juniors2Lautaro Di LolloD
Boca Juniors42Facundo HerreraD
Boca Juniors3Lautaro BlancoD
Boca Juniors25Santiago AscacíbarM
Boca Juniors5Leandro ParedesM
Boca Juniors18Milton DelgadoM
Boca Juniors19Leonel FloresF
Boca Juniors16Miguel MerentielF
Boca Juniors20Alan VelascoF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession24%76%
Blocked Shots13
Corner Kicks28
Expected Goals (xG)0.212.15
Fouls1513
Goalkeeper Saves51
Goals Prevented0.020.02
Offsides13
Passes Accuracy71%91%
Passes Accurate136576
Red Cards10
Shots Inside Box211
Shots Off Goal26
Shots On Goal17
Shots Outside Box25
Total Passes191631
Total Shots416
Yellow Cards23
Zaključak

Boca Juniors je na ovom gostovanju ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 2:0, što potvrđuje i statistika utakmice. Sa značajno većim posedem lopte (76% naspram 24%), većim brojem preciznih pasa i ukupnih šuteva, Boca Juniors je imao jasniju kontrolu igre. Crveni karton koji je San Lorenzo dobio u 31. minutu svakako je uticao na tok meča, ograničivši njihove mogućnosti u nastavku. Iako je San Lorenzo imao solidan broj odbrana (5 intervencija golmana), nisu uspeli da spreče dva gola gostiju. Boca Juniors je pokazao efikasnost u napadu, što potvrđuju i njihovi golovi Leandra Lozana i Miguela Merentiela. Ova analiza se zasniva isključivo na dostupnim podacima i prikazuje jasnu sliku utakmice bez dodatnih interpretacija.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.