Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · São Bernardo
2P 2N 1I
12. mesto · 46 bodova
Forma · CRB
2P 1N 2I
7. mesto · 52 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 75%
BTTS 53% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,6%
model procena
Liga 87,7% n=310
Domaćin kod kuće 86,7% n=15
Gost u gostima 75,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 03.10.2026. 00:30
São Bernardo – CRB
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,6%Detalji
VIP 03.10.2026. 00:30
São Bernardo – CRB
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 31
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Primeiro de Maio
Grad
Sao Bernardo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

São Bernardo
12. mesto · 46 bodova
CRB
7. mesto · 52 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

São Bernardo je na svom terenu u San Bernado do Campo ostvario pobedu rezultatom 3:1 protiv CRB-a u 31. kolu brazilskog Serie B. Detaljna analiza utakmice sa ključnim momentima i statistikom.
31'
São Bernardo
Helder Maciel
Izmena · Marcão Silva
31'
São Bernardo
Helder Maciel
Izmena · Marcao Silva
51'
CRB
Thiago Fernandes Rodrigues
Gol · Dadá Belmonte
51'
CRB
Thiaguinho
Gol · Dada Belmonte
59'
São Bernardo
Jemerson
Gol · Eduardo·da Silva Albuquerque
59'
São Bernardo
Jemerson
Gol · Dudu Miraima
60'
São Bernardo
Foguinho
Izmena · Lucas Eduardo·Lima da Silva
60'
São Bernardo
Rodrigo Ferreira
Izmena · Hugo Sanches
60'
São Bernardo
Fabrício Daniel
Izmena · Lucas Fernandes
60'
São Bernardo
Fabricio Daniel
Izmena · Lucas Fernandes
60'
São Bernardo
Rodrigo Ferreira
Izmena · Hugo Sanches Nogueira Ribeiro Magalhães
60'
São Bernardo
Foguinho
Izmena · Lucas Lima
64'
São Bernardo
Lucas Eduardo·Lima da Silva
Gol
64'
São Bernardo
Lucas Lima
Gol
76'
CRB
Matheus Simonete Bressanelli
Žuti karton · Dissent
76'
CRB
Bressan
Žuti karton · Argument
76'
CRB
Reverson Paiva
Izmena · Lucas Lovat
76'
São Bernardo
Dudu Miraima
Izmena · Romisson
76'
CRB
Daniel Sampaio Simões
Izmena · Vinicius Barata
76'
CRB
Reverson
Izmena · Lucas Lovat
76'
São Bernardo
Eduardo·da Silva Albuquerque
Izmena · Romisson
76'
CRB
Danielzinho
Izmena · Vinicius Barata
81'
São Bernardo
Pedro Gabriel Pereira Lopes
Gol · Lucas Eduardo·Lima da Silva
81'
São Bernardo
Pedrinho
Gol · Lucas Lima
83'
CRB
Thiago Fernandes Rodrigues
Izmena · Joao Batista da Cruz Santos Neto
83'
CRB
Thiaguinho
Izmena · Joao Neto
87'
São Bernardo
Alex Alves
Žuti karton · Time Wasting
87'
São Bernardo
Alex Alves
Žuti karton · Time wasting
89'
CRB
Dadá Belmonte
Izmena · Ygor Catatau
89'
CRB
Pedro Castro
Izmena · Geovane
89'
CRB
Pedro Castro
Izmena · Geovane
89'
CRB
Dada Belmonte
Izmena · Ygor Catatau
90+4'
São Bernardo
Vinicius Bergantin
Žuti karton · Dissent
43%
Ball Possession
57%
12
Total Shots
26
5
Shots on Goal
8
6
Shots off Goal
12
1
Blocked Shots
6
9
Shots insidebox
15
3
Shots outsidebox
11
5
Corner Kicks
7
3
Offsides
2
11
Fouls
12
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
7
Goalkeeper Saves
2
414
Total passes
567
354
Passes accurate
489
11
Free Kicks
11

Analiza tipova · São Bernardo

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · CRB

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

São Bernardo kod kuće · CRB u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,6%
São Bernardo 80,0% (15) · CRB 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,6%
São Bernardo 86,7% (15) · CRB 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,6%
São Bernardo 86,7% (15) · CRB 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,6%
São Bernardo 86,7% (15) · CRB 75,0% (16)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
77,4%
São Bernardo 73,3% (15) · CRB 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
74,2%
São Bernardo 73,3% (15) · CRB 75,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
74,2%
São Bernardo 80,0% (15) · CRB 68,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
71,0%
São Bernardo 66,7% (15) · CRB 75,0% (16)
Bolji uzorak
TipSão Bernardo
kod kuće
CRB
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
77,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
74,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
71,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
74,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
74,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
64,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
64,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
58,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
54,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
54,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
51,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
48,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
45,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
38,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
41,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
35,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
45,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
9,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
9,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

São Bernardo

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Vinícius Bergantin
Startna postava 11
1Alex AlvesG
3HélderD
35JemersonD
90LuizãoD
2Rodrigo FerreiraM
8FoguinhoM
26EduardoM
33Mário SérgioM
10Fabrício DanielM
29PedrinhoM
9Felipe GarciaF
Klupa 12
27EchaporãF
42HyoranM
31Lucas FernandesM
14Lucas LimaM
77MarcãoM
6ParáD
11Pedro VitorF
17RomissonM
21Hugo SanchesD
37D. DaviF
12Júnior OliveiraG
30BreninhoM

CRB

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Fábio Matias
Startna postava 11
1Vitor CaetanoG
2KevinD
22BressanD
33LynconD
6ReversonD
21Pedro CastroM
17ThiaguinhoM
8CrystopherM
10DanielM
97Dadá BelmonteM
28MikaelF
Klupa 12
26EstevãoM
12MatheusG
34RuyD
36Lucas LovatD
50LuizãoM
20Vinicius BarataF
27Fábio AlemãoD
9João NetoF
18GeovaneM
7Douglas BaggioF
95Ygor CatatauF
44HenriD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 4 min čitanja

São Bernardo - CRB 3:1, Serie B Brazil, 31. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 31. kolu brazilskog Serie B, ekipa São Bernardo je na stadionu Estadio Primeiro de Maio u San Bernado do Campo savladala CRB rezultatom 3:1. Utakmica je odigrana 2. oktobra 2026. godine, a sudija meča bio je Matheus De Moraes Silva.

Tok utakmice

Utakmica je u prvom poluvremenu protekla bez golova, a prvi značajniji događaj bile su izmene kod domaćina već u 31. minutu kada je u igru ušao Helder Maciel umesto Marcaõ Silve. U drugom poluvremenu, CRB je prvi došao do gola u 51. minutu preko Thiaga Fernandesa Rodriguessa, koji je pogodak postigao uz pomoć Dadá Belmontea.

Odgovor domaćina usledio je relativno brzo. U 59. minutu Jemerson je zatresao mrežu gostiju, a asistenciju je imao Eduardo da Silva Albuquerque. U nastavku, u 60. minutu São Bernardo je izvršio čak tri izmene: ušli su Foguinho umesto Lucasa Eduarda Lime da Silve, Fabrício Daniel umesto Lucasa Fernandesa i Rodrigo Ferreira umesto Huga Sanchesa Nogueire Ribeira Magalhãesa.

Samo četiri minuta kasnije, u 64. minutu, São Bernardo je povećao prednost golom Lucasa Eduarda Lime da Silve, koji je sam uspeo da postigne pogodak bez asistencije. U 76. minutu CRB je imao žuti karton zbog neslaganja, koji je dobio Matheus Simonete Bressanelli, a u istom minutu su i CRB i São Bernardo napravili izmene. CRB su pojačali Reverson Paiva i Daniel Sampaio Simões, koji su ušli umesto Lucasa Lovata i Viniciusa Barate, dok je kod domaćih ušao Eduardo da Silva Albuquerque umesto Romissona.

U 81. minutu Pedro Gabriel Pereira Lopes je postavio konačan rezultat na 3:1 za São Bernardo, a asistirao mu je Lucas Eduardo Lima da Silva. U finišu utakmice bilo je još nekoliko izmena na obe strane, kao i još jedan žuti karton za domaćina, koji je u 87. minutu dobio golman Alex Alves zbog odugovlačenja igre, dok je u 90+4. minutu žuti karton zbog neslaganja dobio Vinicius Bergantin.

Ključni momenti
  • 31' - Helder Maciel ušao u igru umesto Marcaõ Silve (São Bernardo)
  • 51' - Gol Thiago Fernandes Rodriguessa za CRB, asistencija Dadá Belmontea
  • 59' - Gol Jemersona za São Bernardo, asistencija Eduardo da Silva Albuquerque
  • 60' - Tri izmene kod São Bernardo: Foguinho umesto Lucasa Eduarda Lime da Silve, Fabrício Daniel umesto Lucasa Fernandesa, Rodrigo Ferreira umesto Huga Sanchesa
  • 64' - Gol Lucasa Eduarda Lime da Silve za São Bernardo
  • 76' - Žuti karton Matheusu Simonete Bressanelliju (CRB) zbog neslaganja
  • 76' - Izmene kod obe ekipe
  • 81' - Gol Pedra Gabriela Pereire Lopesa za São Bernardo, asistencija Lucasa Eduarda Lime da Silve
  • 87' - Žuti karton Alexu Alvesu (São Bernardo) zbog odugovlačenja
  • 90+4' - Žuti karton Viniciusu Bergantinu (São Bernardo) zbog neslaganja
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
São Bernardo 3-4-2-1 Vinícius Bergantin
CRB 4-1-4-1 Fábio Matias
Tim Broj Igrač Pozicija
São Bernardo 1 Alex Alves G
São Bernardo 3 Hélder D
São Bernardo 35 Jemerson D
São Bernardo 90 Luizão D
São Bernardo 2 Rodrigo Ferreira M
São Bernardo 8 Foguinho M
São Bernardo 26 Eduardo M
São Bernardo 33 Mário Sérgio M
São Bernardo 10 Fabrício Daniel M
São Bernardo 29 Pedrinho M
São Bernardo 9 Felipe Garcia F
CRB 1 Vitor Caetano G
CRB 2 Kevin D
CRB 22 Bressan D
CRB 33 Lyncon D
CRB 6 Reverson D
CRB 21 Pedro Castro M
CRB 17 Thiaguinho M
CRB 8 Crystopher M
CRB 10 Daniel M
CRB 97 Dadá Belmonte M
CRB 28 Mikael F
Statistika utakmice
Statistika São Bernardo CRB
Posed lopte 43% 57%
Blokirani šutevi 1 6
Korneri 5 7
Prekršaji 11 12
Slobodni udarci 11 11
Odbrane golmana 7 2
Ofsajdi 3 2
Precizni pasovi 354 486
Crveni kartoni 0 0
Šutevi unutar šesnaesterca 9 15
Šutevi van gola 6 12
Šutevi na gol 5 8
Šutevi van šesnaesterca 3 11
Ukupni pasovi 415 563
Ukupni šutevi 12 26
Žuti kartoni 1 1
Zaključak

Utakmica između São Bernardo i CRB-a u 31. kolu Serie B Brazila završena je pobedom domaćina sa 3:1. Iako je CRB imao veći posed lopte (57%) i više ukupnih šuteva (26 prema 12), São Bernardo je bio efikasniji u realizaciji. Domaći tim je uspeo da iskoristi svoje prilike i postigne tri gola, dok je CRB imao samo jedan pogodak. Važne izmene kod São Bernardo u drugom poluvremenu donele su dodatni impuls timu, što se odrazilo na konačni rezultat. Broj žutih kartona bio je skroman i nije značajno uticao na tok meča. Statistički podaci pokazuju da je CRB bio aktivniji u napadu, ali São Bernardo je bio uspešniji u završnici. Ova analiza se zasniva isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje dodatne procene.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.