Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Sarpsborg 08 FF
2P 0N 3I
9. mesto · 31 bodova
Forma · Kristiansund BK
1P 1N 3I
15. mesto · 23 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 83%
BTTS 69% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
78,2%
model procena
Liga 75,1% n=193
Domaćin kod kuće 84,6% n=13
Gost u gostima 75,0% n=12
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
74,6%
model procena
Liga 77,2% n=193
Domaćin kod kuće 76,9% n=13
Gost u gostima 58,3% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 17:00
Sarpsborg 08 FF – Kristiansund BK
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,2%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 17:00
Sarpsborg 08 FF – Kristiansund BK
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
74,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:4
Poluvreme
0:3
Stadion
Sarpsborg Stadion
Grad
Sarpsberg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sarpsborg 08 FF
9. mesto · 31 bodova
Kristiansund BK
15. mesto · 23 bodova
Utakmica 25. kola norveške Eliteserien između Sarpsborg 08 FF i Kristiansund BK završila je rezultatom 2:4. Pregled ključnih događaja, statistika i formacija donose uvid u tok susreta.
3'
Kristiansund BK
Marius Elvius
Gol · Zymer Bytyqi
6'
Kristiansund BK
Zymer Bytyqi
Gol · Gustav Ørsøe Christensen
12'
Kristiansund BK
Frederik Flex
Žuti karton · Time Wasting
31'
Kristiansund BK
Gustav Ørsøe Christensen
Gol · Jesper Isaksen
35'
Sarpsborg 08 FF
Eirik Wichne
Izmena · Victor Emanuel Halvorsen
35'
Sarpsborg 08 FF
Noa Williams
Izmena · Peter Reinhardsen
35'
Sarpsborg 08 FF
Sander Johan Christiansen
Izmena · Camil Mmaee Nwameben
49'
Sarpsborg 08 FF
Victor Emanuel Halvorsen
Gol
61'
Sarpsborg 08 FF
Sondre Sorlie
Gol iz penala
65'
Kristiansund BK
Zymer Bytyqi
Izmena · Adrian Kurd Rønning
65'
Kristiansund BK
Sander Svendsen
Izmena · Tobias Hammer Svendsen
67'
Sarpsborg 08 FF
Bjorn Utvik
Žuti karton · Foul
74'
Kristiansund BK
Syver Skeide
Žuti karton · Foul
75'
Kristiansund BK
Gustav Ørsøe Christensen
Izmena · Haakon Haugen
77'
Kristiansund BK
Syver Skeide
Izmena · Julius Mar Juliusson
79'
Sarpsborg 08 FF
Bjorn Utvik
Crveni karton
80'
Kristiansund BK
Jesper Isaksen
Promašen penal
82'
Sarpsborg 08 FF
Anders Hiim
Izmena · Andreas Hansen
89'
Sarpsborg 08 FF
Bop Guèye
Izmena · Ljung Maximilian
90+2'
Sarpsborg 08 FF
Sondre Sorlie
Žuti karton · Foul
90+6'
Kristiansund BK
Haakon Haugen
Gol · Adrian Kurd Rønning
71%
Ball Possession
29%
23
Total Shots
10
7
Shots on Goal
6
12
Shots off Goal
3
4
Blocked Shots
1
21
Shots insidebox
9
2
Shots outsidebox
1
9
Corner Kicks
2
1
Offsides
1
13
Fouls
13
1
Yellow Cards
2
1
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
5
559
Total passes
239
459
Passes accurate
155
3.61
expected_goals
2.25
13
Free Kicks
12

Analiza tipova · Sarpsborg 08 FF

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kristiansund BK

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sarpsborg 08 FF kod kuće · Kristiansund BK u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
92,0%
Sarpsborg 08 FF 84,6% (13) · Kristiansund BK 100,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,0%
Sarpsborg 08 FF 76,9% (13) · Kristiansund BK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
Sarpsborg 08 FF 76,9% (13) · Kristiansund BK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
Sarpsborg 08 FF 76,9% (13) · Kristiansund BK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Sarpsborg 08 FF 76,9% (13) · Kristiansund BK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Sarpsborg 08 FF 76,9% (13) · Kristiansund BK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,0%
Sarpsborg 08 FF 92,3% (13) · Kristiansund BK 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,0%
Sarpsborg 08 FF 92,3% (13) · Kristiansund BK 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipSarpsborg 08 FF
kod kuće
Kristiansund BK
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
100,0%
uzorak 12
92,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
72,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
72,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
64,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
52,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
52,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
52,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
44,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
40,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
40,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
48,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
40,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno
X Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
28,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
8,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
8,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
8,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
8,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sarpsborg 08 FF

Formacija: 4-4-2 · Trener: E. Sel
Startna postava 11
87L. ØyG
32E. WichneD
4B. UtvikD
24S. RostedD
21A. HiimD
6A. SherM
8S. ChristiansenM
77O. SkarsemM
17N. WilliamsM
18Bop GueyeF
10S. SørliF
Klupa 9
5L. HøylandD
22V. HalvorsenM
12C. NiyukuriD
2M. LodeD
51Ljung MaximilianF
7Camil Mmaee NwamebenM
33A. NibeM
1J. PrytsG
20P. ReinhardsenD

Kristiansund BK

Formacija: 5-4-1 · Trener: A. Skiri
Startna postava 11
12A. SætherG
59M. ElviusD
6J. IsaksenD
17M. WilliamsenD
25J. KitolanoD
3F. FlexD
24G. ChristensenM
14S. SkeideM
10H. BrusethM
11Z. BytyqiM
7S. SvendsenF
Klupa 7
27A. RønningF
1M. LansingG
4J. JúlíussonD
8E. IsufiM
22H. HaugenD
2A. BørsetD
23T. SvendsenM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 4 min čitanja

Sarpsborg 08 FF - Kristiansund BK 2:4, Eliteserien 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 25. kola norveške Eliteserien, na Sarpsborg Stadionu u Sarpsbergu odigrana je utakmica između domaćeg tima Sarpsborg 08 FF i gostujućeg Kristiansund BK. Konačan rezultat glasio je 2:4 u korist Kristiansund BK, koji je ostvario značajnu pobedu na gostovanju.

Tok utakmice

Kristiansund BK je rano poveo, već u 3. minutu gol je postigao Marius Elvius nakon pasnog dodavanja Zymer Bytyqija. Samo tri minuta kasnije, Zymer Bytyqi je i sam zatresao mrežu, a asistirao mu je Gustav Ørsøe Christensen. Do 31. minuta gostujući tim je stekao prednost od 3:0 zahvaljujući golu Gustava Ørsøe Christensena, kome je asistirao Jesper Isaksen.

U 35. minutu domaćin je izvršio tri izmene: u igru su ušli Eirik Wichne umesto Victora Emanuela Halvorsena, Noa Williams je zamenio Petera Reinhardsena, dok je Sander Johan Christiansen ušao umesto Camila Mmaee Nwamebena.

Početkom drugog poluvremena, u 49. minutu, Victor Emanuel Halvorsen je smanjio vođstvo gostiju na 1:3, dok je u 61. minutu Sondre Sorlie iz penala pogodio za 2:3. Kristiansund je izvršio izmene u 65. minutu kada su Zymer Bytyqi i Sander Svendsen ušli u igru umesto Adriana Kurda Rønninga i Tobiasa Hammera Svendsena. Domaćin je u 67. minutu dobio žuti karton (Bjorn Utvik), a isti igrač je u 79. minutu isključen crvenim kartonom.

Kristiansund je nastavio sa izmenama u drugom delu drugog poluvremena, pa su u 75. minutu ušli Gustav Ørsøe Christensen umesto Haakona Haugena, a u 77. minutu Syver Skeide je zamenio Juliusa Mar Juliussona. U 80. minutu Jesper Isaksen je postigao gol iz promašenog penala, što je dodatno povećalo prednost gostiju na 4:2.

U završnici utakmice, Sarpsborg 08 FF je izvršio još dve izmene: u 82. minutu ušao je Anders Hiim umesto Andreasa Hansena, dok je u 89. minutu u igru ušao Bop Guèye umesto Ljung Maximiliana. U drugom minutu nadoknade, Haakon Haugen je postigao još jedan gol za Kristiansund BK, čime je postavljen konačni rezultat od 4:2.

Ključni momenti
  • 3' - Gol Mariusa Elviusa za Kristiansund BK, asistirao Zymer Bytyqi
  • 6' - Gol Zymera Bytyqija, asistirao Gustav Ørsøe Christensen
  • 12' - Žuti karton za Frederik Flex (Kristiansund BK) zbog odugovlačenja
  • 31' - Gol Gustava Ørsøe Christensena, asistirao Jesper Isaksen
  • 35' - Tri izmene Sarpsborg 08 FF
  • 49' - Gol Victor Emanuela Halvorsena za Sarpsborg 08 FF
  • 61' - Penal gol Sondrea Sorlija za Sarpsborg 08 FF
  • 67' - Žuti karton za Bjorna Utvika (Sarpsborg 08 FF)
  • 74' - Žuti karton za Syvera Skeidea (Kristiansund BK)
  • 79' - Crveni karton za Bjorna Utvika (Sarpsborg 08 FF)
  • 80' - Gol Jespera Isaksena (Kristiansund BK) iz promašenog penala
  • 90+6' - Gol Haakona Haugena, asistirao Adrian Kurd Rønning (Kristiansund BK)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Sarpsborg 08 FF 4-4-2 E. Sel
Kristiansund BK 5-4-1 A. Skiri
Tim Broj Igrač Pozicija
Sarpsborg 08 FF87L. ØyG
Sarpsborg 08 FF32E. WichneD
Sarpsborg 08 FF4B. UtvikD
Sarpsborg 08 FF24S. RostedD
Sarpsborg 08 FF21A. HiimD
Sarpsborg 08 FF6A. SherM
Sarpsborg 08 FF8S. ChristiansenM
Sarpsborg 08 FF77O. SkarsemM
Sarpsborg 08 FF17N. WilliamsM
Sarpsborg 08 FF18Bop GueyeF
Sarpsborg 08 FF10S. SørliF
Kristiansund BK12A. SætherG
Kristiansund BK59M. ElviusD
Kristiansund BK6J. IsaksenD
Kristiansund BK17M. WilliamsenD
Kristiansund BK25J. KitolanoD
Kristiansund BK3F. FlexD
Kristiansund BK24G. ChristensenM
Kristiansund BK14S. SkeideM
Kristiansund BK10H. BrusethM
Kristiansund BK11Z. BytyqiM
Kristiansund BK7S. SvendsenF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession71%29%
Blocked Shots41
Corner Kicks92
Expected Goals (xG)3.612.25
Fouls1313
Free Kicks1312
Goalkeeper Saves25
Offsides11
Passes accurate459155
Red Cards10
Shots insidebox219
Shots off Goal123
Shots on Goal76
Shots outsidebox21
Total passes559239
Total Shots2310
Yellow Cards12
Zaključak

Utakmica između Sarpsborg 08 FF i Kristiansund BK donela je ukupno šest golova, sa značajnom razlikom u rezultatu od 2:4. Iako je Sarpsborg imao znatno veći broj dodavanja (559 prema 239) i posed lopte (71% prema 29%), Kristiansund je uspeo da iskoristi svoje prilike efikasnije, što potvrđuje i rezultat. Gosti su postigli tri gola u prvom poluvremenu, dok je domaćin uspeo da smanji zaostatak u nastavku. Izmene su bile brojne na obe strane, a crveni karton za Bjorna Utvika mogao je dodatno da oteža domaćinu u završnici. Statistički podaci pokazuju da je Sarpsborg imao više šuteva ukupno i unutar kaznenog prostora, ali je Kristiansund sa manje šuteva uspeo da postigne četiri gola, što govori o efikasnosti u realizaciji. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim podacima sa utakmice i ne uključuje subjektivne procene.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.