Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · SCM Gloria Buzău
0P
1N
4I
10. mesto · 17 bodova
Forma · Unirea Slobozia
3P
1N
1I
8. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
68%
vs
76%
BTTS
16% /
43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5
— 3 —
2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 0-3
SCM Gloria Buzău 100,0%
· Unirea Slobozia 90,5%
95,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Relegation Round - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadionul Gloria
Grad
Buzău
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2024
13 / 19
68,4%
Over 1.5
16 / 21
76,2%
4 / 19
21,1%
Over 2.5
10 / 21
47,6%
0 / 19
0,0%
Over 3.5
2 / 21
9,5%
6 / 19
31,6%
Under 1.5
5 / 21
23,8%
15 / 19
79,0%
Under 2.5
11 / 21
52,4%
19 / 19
100,0%
Under 3.5
19 / 21
90,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
5
SCM Gloria Buzău pobede
3
Nerešeno
2
Unirea Slobozia pobede
24.01.2025.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga I
3:0
02.09.2024.
Unirea Slobozia - SCM Gloria Buzău
Liga I
2:1
07.05.2024.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga II
3:0
14.04.2024.
Unirea Slobozia - SCM Gloria Buzău
Liga II
1:1
06.11.2023.
Unirea Slobozia - SCM Gloria Buzău
Liga II
0:1
07.03.2023.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga II
3:1
06.07.2022.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Friendlies Clubs
0:2
22.10.2021.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga II
1:1
14.04.2021.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga II
0:0
06.03.2021.
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
Liga II
2:0
Utakmica SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga I, Romania.
1'
Unirea Slobozia
F. Purece
Gol · A. Aganović
6'
SCM Gloria Buzău
Luca Mihai
Žuti karton · Foul
38'
SCM Gloria Buzău
David Lazar
Žuti karton · Argument
54'
Unirea Slobozia
F. Purece
Gol · A. Aganović
58'
Unirea Slobozia
Christ Afalna
Žuti karton · Foul
62'
SCM Gloria Buzău
B. Brîncoveanu
Izmena · D. Iordache
67'
Unirea Slobozia
J. Vojtuš
Gol · D. Şerbănică
69'
SCM Gloria Buzău
F. Buda
Izmena · N. Aprodu
70'
Unirea Slobozia
C. Afalna
Izmena · M. Lupu
70'
Unirea Slobozia
F. Purece
Izmena · C. Bărbuț
70'
Unirea Slobozia
P. Medina
Izmena · A. Dorobanțu
76'
SCM Gloria Buzău
Tudor Calin
Žuti karton · Foul
79'
Unirea Slobozia
J. Vojtuš
Izmena · F. Ilie
83'
SCM Gloria Buzău
A. Jipa
Izmena · A. Naziru
88'
Unirea Slobozia
O. Perianu
Izmena · M. Lemnaru
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · SCM Gloria Buzău
Liga I · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
19 | 16 | 3 | 84,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
19 | 15 | 4 | 79,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
19 | 15 | 4 | 79,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
19 | 19 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W19 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
19 | 0 | 19 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L19 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
19 | 0 | 19 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L19 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
19 | 0 | 19 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L19 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
19 | 15 | 4 | 79,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
19 | 19 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W19 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L18 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L18 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
19 | 16 | 3 | 84,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
19 | 16 | 3 | 84,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
19 | 0 | 19 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L19 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L18 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
19 | 18 | 1 | 94,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Unirea Slobozia
Liga I · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
21 | 12 | 9 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
21 | 17 | 4 | 81,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
21 | 11 | 10 | 52,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
21 | 19 | 2 | 90,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
21 | 10 | 11 | 47,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
21 | 10 | 11 | 47,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
21 | 11 | 10 | 52,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
21 | 19 | 2 | 90,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
21 | 7 | 14 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
21 | 12 | 9 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
21 | 17 | 4 | 81,0% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
21 | 10 | 11 | 47,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
21 | 6 | 15 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
21 | 7 | 14 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
21 | 3 | 18 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
21 | 12 | 9 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
21 | 0 | 21 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L21 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
21 | 3 | 18 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
21 | 3 | 18 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
21 | 1 | 20 | 4,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
21 | 4 | 17 | 19,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
21 | 5 | 16 | 23,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
21 | 19 | 2 | 90,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
21 | 11 | 10 | 52,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
21 | 16 | 5 | 76,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
21 | 13 | 8 | 61,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
21 | 8 | 13 | 38,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
21 | 9 | 12 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
21 | 7 | 14 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
21 | 7 | 14 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
21 | 2 | 19 | 9,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
21 | 12 | 9 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
21 | 10 | 11 | 47,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
SCM Gloria Buzău kod kuće · Unirea Slobozia u gostima · Liga I 2024
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
95,0%SCM Gloria Buzău 100,0% (19) · Unirea Slobozia 90,5% (21)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
95,0%SCM Gloria Buzău 100,0% (19) · Unirea Slobozia 90,5% (21)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,5%SCM Gloria Buzău 94,7% (19) · Unirea Slobozia 90,5% (21)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,5%SCM Gloria Buzău 84,2% (19) · Unirea Slobozia 81,0% (21)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,0%SCM Gloria Buzău 73,7% (19) · Unirea Slobozia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%SCM Gloria Buzău 73,7% (19) · Unirea Slobozia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
72,5%SCM Gloria Buzău 68,4% (19) · Unirea Slobozia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
72,5%SCM Gloria Buzău 68,4% (19) · Unirea Slobozia 76,2% (21)
Bolji uzorak
| Tip | SCM Gloria Buzău kod kuće | Unirea Slobozia u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 19 |
90,5% uzorak 21 |
95,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 19 |
90,5% uzorak 21 |
95,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
94,7% uzorak 19 |
90,5% uzorak 21 |
92,5% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
84,2% uzorak 19 |
81,0% uzorak 21 |
82,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
75,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
72,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
72,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
63,2% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
70,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
63,2% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
70,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
84,2% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
72,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
73,7% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
67,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
67,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
67,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
84,2% uzorak 19 |
57,1% uzorak 21 |
70,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
57,1% uzorak 21 |
57,5% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
52,4% uzorak 21 |
65,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
52,4% uzorak 21 |
65,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
60,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
73,7% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
57,5% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
40,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
81,0% uzorak 21 |
60,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
57,5% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
33,3% uzorak 21 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
33,3% uzorak 21 |
42,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
33,3% uzorak 21 |
42,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
76,2% uzorak 21 |
55,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
45,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
61,9% uzorak 21 |
45,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
52,4% uzorak 21 |
40,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
32,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
26,3% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
32,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
26,3% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
32,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
63,2% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
42,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
63,2% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
42,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
27,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
27,5% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
26,3% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
25,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
57,1% uzorak 21 |
40,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
57,1% uzorak 21 |
40,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
47,6% uzorak 21 |
35,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
47,6% uzorak 21 |
35,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
47,6% uzorak 21 |
35,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
30,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
63,2% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
40,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
37,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
30,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
47,6% uzorak 21 |
32,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
30,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
30,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
30,0% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
42,9% uzorak 21 |
30,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
15,8% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
27,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
15,8% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
27,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
20,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
17,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
17,5% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
14,3% uzorak 21 |
27,5% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
14,3% uzorak 21 |
27,5% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
14,3% uzorak 21 |
20,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
25,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
25,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
38,1% uzorak 21 |
25,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
28,6% uzorak 21 |
20,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
15,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
15,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
22,5% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
20,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
10,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
10,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
10,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
33,3% uzorak 21 |
20,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
15,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
23,8% uzorak 21 |
15,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
7,5% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
5,3% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
7,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
5,3% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
7,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
4,8% uzorak 21 |
5,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 19 |
19,1% uzorak 21 |
10,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
5,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
5,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 19 |
9,5% uzorak 21 |
5,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
0,0% uzorak 21 |
2,5% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
