Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · SCR Altach
2P 1N 2I
8. mesto · 10 bodova
Forma · Ried
3P 2N 0I
6. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 83% / 100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
73,7%
model procena
Liga 72,7% n=66
Domaćin kod kuće 83,3% n=6
Gost u gostima 83,3% n=6
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
70,0%
model procena
Liga 74,2% n=66
Domaćin kod kuće 83,3% n=6
Gost u gostima 50,0% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 17:00
SCR Altach – Ried
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,7%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 17:00
SCR Altach – Ried
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
70,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Cashpoint Arena
Grad
Artach

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

SCR Altach
8. mesto · 10 bodova
Ried
6. mesto · 16 bodova
U 11. kolu austrijske Bundeslige na Cashpoint Areni u Altachu, SCR Altach i Ried su odigrali nerešeno 1-1. Analiziramo ključne događaje, statistiku i sastave utakmice.
57'
Ried
Stefan Schwab
Izmena · Martin Rasner
61'
Ried
Samuel Chukwudi
Žuti karton · Foul
66'
SCR Altach
Rodney Elongo-Yombo
Izmena · srdan hristic
66'
SCR Altach
Niklas Niehoff
Izmena · Johannes Naschberger
72'
Ried
Niama Sissoko
Izmena · Isaac Thelin
72'
Ried
Jussef Nasrawe
Izmena · Moegamat Yusuf Maart
75'
SCR Altach
Benjamin·Bockle
Žuti karton · Foul
77'
Ried
Isaac Thelin
Gol · Fabian Hubert Rossdorfer
83'
Ried
Luka Capan
Izmena · Philipp Pomer
83'
Ried
Evan Eghosa Aisowieren
Izmena · Joris Boguo
83'
SCR Altach
Yanis Eisschill
Izmena · N. Helbock
83'
SCR Altach
Benjamin·Bockle
Izmena · Erkin Yalcin
90+1'
SCR Altach
srdan hristic
Gol · Yann massombo
52%
Ball Possession
48%
17
Total Shots
11
4
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
3
5
Blocked Shots
5
12
Shots insidebox
8
5
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
6
1
Offsides
0
11
Fouls
14
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
3
449
Total passes
420
390
Passes accurate
350
1.38
expected_goals
0.56
14
Free Kicks
11

Analiza tipova · SCR Altach

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ried

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

SCR Altach kod kuće · Ried u gostima · Bundesliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
SCR Altach 100,0% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
SCR Altach 100,0% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
SCR Altach 100,0% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
SCR Altach 100,0% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
91,7%
SCR Altach 83,3% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol - Da
91,7%
SCR Altach 83,3% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
91,7%
SCR Altach 83,3% (6) · Ried 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,3%
SCR Altach 83,3% (6) · Ried 83,3% (6)
Bolji uzorak
TipSCR Altach
kod kuće
Ried
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

SCR Altach

Formacija: 3-4-3 · Trener: O. Zaric
Startna postava 11
1D. StojanovicG
17L. JägerD
27Filip MilojevicD
16R. RahmaniD
29N. NiehoffM
22Y. EisschillM
8M. BähreM
37B. BöckleM
28Y. MassomboF
10O. DiawaraF
39R. Elongo-YomboF
Klupa 9
31D. AntoschG
21Jakob BrandtnerD
19S. HrstićF
14J. NaschbergerM
30E. ScherfG
20Erkin YalcinF
34A. VonbrulM
35N. HelbockF
3Halil Esref BasarD

Ried

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: M. Despotović
Startna postava 11
1A. LeitnerG
5D. RadonjicD
28S. ChukwudiD
30O. SteurerD
29L. CapanD
4L. MalicsekM
22S. SchwabM
18F. RossdorferM
10J. NasraweM
47Evan Eghosa AisowierenM
9N. SissokoF
Klupa 9
8M. RasnerM
11J. RhodesM
17P. PomerM
6Y. MaartM
19T. Lund JensenM
21T. KusanovicF
13H. HankičG
92I. Kiese ThelinF
15J. BoguoF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

Bundesliga Austrija: SCR Altach 1-1 Ried

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 11. kolu austrijske Bundeslige, na stadionu Cashpoint Arena u Altachu, sastali su se domaći tim SCR Altach i gostujući Ried. Utakmica je završena nerešenim rezultatom 1-1, uz po jedan gol za obe ekipe. Ovaj susret doneo je zanimljiv dvoboj sa nekoliko ključnih događaja koji su uticali na konačni ishod.

Tok utakmice

Utakmica je do pauze protekla bez golova, a prva značajnija dešavanja zabeležena su u drugom poluvremenu. Ried je u 57. minutu izvršio prvu izmenu kada je Stefan Schwab ušao u igru umesto Martina Rasnera. Četiri minuta kasnije, u 61. minutu, Samuel Chukwudi iz Rieda dobio je žuti karton zbog faula.

SCR Altach je u 66. minutu napravio dve izmene u istoj minuti – u igru su ušli Rodney Elongo-Yombo i Niklas Niehoff, zamenivši Srđana Hristića i Johannesa Naschbergera. U 72. minutu Ried je izvršio dve izmene, u igru su ušli Niama Sissoko i Jussef Nasrawe umesto Isaaca Thelina i Moegamata Yusuf Maarta.

U 75. minutu i SCR Altach je dobio žuti karton, koji je zaradio Benjamin Böckle zbog faula. U 77. minutu Ried je došao do vođstva golom Isaaca Thelina, koji je pogodio nakon asistencije Fabiana Huberta Rossdorfera.

U 83. minutu bilo je po tri izmene sa obe strane. Ried je u igru uveo Luku Capana i Evana Eghosu Aisowierena umesto Philippa Pomera i Jorisa Boguoa, dok je SCR Altach uveo Yanisa Eisschilla i Benjamina Böcklea umesto N. Helbocka i Erkina Yalčina.

Do izjednačenja je domaćin došao u 90+1. minutu kada je Srđan Hristić postigao gol nakon dodavanja Yann Massomba, čime je postavio konačan rezultat 1-1.

Ključni momenti
  • 57' - Stefan Schwab ulazi u igru umesto Martina Rasnera (Ried)
  • 61' - Žuti karton za Samuela Chukwudija (Ried)
  • 66' - Izmene u SCR Altachu: Rodney Elongo-Yombo i Niklas Niehoff ulaze umesto Srđana Hristića i Johannesa Naschbergera
  • 72' - Niama Sissoko i Jussef Nasrawe ulaze umesto Isaaca Thelina i Moegamata Yusuf Maarta (Ried)
  • 75' - Žuti karton za Benjamina Böcklea (SCR Altach)
  • 77' - Gol Isaaca Thelina za Ried, asistirao Fabian Hubert Rossdorfer
  • 83' - Izmene na obe strane: Luka Capan i Evan Eghosa Aisowieren ulaze umesto Philippa Pomera i Jorisa Boguoa (Ried); Yanis Eisschill i Benjamin Böckle ulaze umesto N. Helbocka i Erkina Yalčina (SCR Altach)
  • 90+1' - Izjednačujući gol Srđana Hristića za SCR Altach, asistirao Yann Massombo
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Ried 4-2-3-1 M. Despotović
SCR Altach 3-4-3 O. Zaric
Tim Broj Igrač Pozicija
Ried1A. LeitnerG
Ried5D. RadonjicD
Ried28S. ChukwudiD
Ried30O. SteurerD
Ried29L. CapanD
Ried4L. MalicsekM
Ried22S. SchwabM
Ried18F. RossdorferM
Ried10J. NasraweM
Ried47Evan Eghosa AisowierenM
Ried9N. SissokoF
SCR Altach1D. StojanovicG
SCR Altach17L. JägerD
SCR Altach27Filip MilojevicD
SCR Altach16R. RahmaniD
SCR Altach29N. NiehoffM
SCR Altach22Y. EisschillM
SCR Altach8M. BähreM
SCR Altach37B. BöckleM
SCR Altach28Y. MassomboF
SCR Altach10O. DiawaraF
SCR Altach39R. Elongo-YomboF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession52%48%
Blocked Shots55
Corner Kicks46
Expected Goals (xG)1.380.56
Fouls1114
Free Kicks1411
Goalkeeper Saves23
Offsides10
Passes accurate390350
Red Cards00
Shots insidebox128
Shots off Goal83
Shots on Goal43
Shots outsidebox53
Total passes450420
Total Shots1711
Yellow Cards11
Zaključak

Utakmica između SCR Altacha i Rieda donela je izjednačen rezultat 1-1, što potvrđuju i statistički podaci. SCR Altach je imao nešto više udaraca (17 prema 11), kao i viši expected goals indeks (1.38 u odnosu na 0.56), što ukazuje na nešto veći broj kvalitetnih prilika. Sa druge strane, Ried je uspeo da dođe do vođstva u 77. minutu, ali domaćin je u nadoknadi vremena uspeo da izjednači. Oba tima su imala po jedan žuti karton, a izmene su donele osveženje u igri obe ekipe u drugom delu susreta. Ovaj rezultat odražava ujednačenost i borbenost na terenu, bez dominacije jedne strane koja bi se jasno videla kroz statistiku.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.