Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 2:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Sirius
2P 1N 2I
1. mesto · 58 bodova
Forma · Halmstad
1P 0N 4I
16. mesto · 17 bodova
Golovi · Over 1.5
93% vs 92%
BTTS 57% / 46% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
77,2%
model procena
Liga 77,4% n=208
Domaćin kod kuće 57,1% n=14
Gost u gostima 100,0% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
77,0%
model procena
Liga 76,0% n=208
Domaćin kod kuće 78,6% n=14
Gost u gostima 84,6% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
70,8%
model procena
Liga 73,6% n=208
Domaćin kod kuće 57,1% n=14
Gost u gostima 69,2% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
Izdvojeno 03.11.2026. 19:00
Sirius – Halmstad
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,2%Detalji
Izdvojeno 03.11.2026. 19:00
Sirius – Halmstad
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,0%Detalji
Izdvojeno 03.11.2026. 19:00
Sirius – Halmstad
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
70,8%Detalji
Tipsteri 03.11.2026. 19:00
Sirius – Halmstad
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
80,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 03.11.2026. 19:00
Sirius – Halmstad
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
80,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Studenternas IP
Grad
Uppsala

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sirius
1. mesto · 58 bodova
Halmstad
16. mesto · 17 bodova
U 27. kolu švedske Allsvenskan, Sirius je na svom terenu u Uppsali savladao Halmstad sa 2:0. Pogotke su postigli Isak Bjerkebo iz penala i Joakim Persson.
22'
Sirius
Isak Bjerkebo
Gol iz penala
37'
Halmstad
Rami Kaib
Žuti karton · Foul
45'
Sirius
Joakim Persson
Gol · Isak Bjerkebo
58'
Halmstad
Malte Persson
Izmena · Ajdin Zeljkovic
67'
Sirius
Zalán Vancsa
Izmena · N. Jönsson
67'
Sirius
Melker Heier
Izmena · Charlie Nildén
73'
Halmstad
Rami Kaib
Izmena · Marvin Illary
79'
Sirius
Victor Svensson
Izmena · Adam Vikman
79'
Sirius
Isak Bjerkebo
Izmena · Jesper Uneken
84'
Halmstad
Hussein Carneil
Izmena · Ludvig Arvidsson
86'
Sirius
Oscar Krusnell
Izmena · Victor Ekstrom
89'
Halmstad
Pascal Gregor
Žuti karton · Foul
59%
Ball Possession
41%
12
Total Shots
10
4
Shots on Goal
1
4
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
3
7
Shots insidebox
5
5
Shots outsidebox
5
5
Corner Kicks
4
4
Offsides
0
8
Fouls
12
0
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
2
705
Total passes
471
626
Passes accurate
392
2.35
expected_goals
0.36
10
Free Kicks
8

Analiza tipova · Sirius

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Halmstad

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sirius kod kuće · Halmstad u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
92,6%
Sirius 92,9% (14) · Halmstad 92,3% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
92,6%
Sirius 92,9% (14) · Halmstad 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
92,6%
Sirius 85,7% (14) · Halmstad 100,0% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,9%
Sirius 78,6% (14) · Halmstad 100,0% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,2%
Sirius 78,6% (14) · Halmstad 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
85,2%
Sirius 78,6% (14) · Halmstad 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
81,5%
Sirius 78,6% (14) · Halmstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
81,5%
Sirius 78,6% (14) · Halmstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
TipSirius
kod kuće
Halmstad
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 13
92,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
100,0%
uzorak 13
88,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
78,6%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
85,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
85,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
81,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
81,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
81,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
85,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
85,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
74,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
70,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
77,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
70,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
100,0%
uzorak 13
77,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
74,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
74,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
66,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
63,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
63,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
63,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
63,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
59,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
59,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
51,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
59,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
100,0%
uzorak 13
70,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
55,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
51,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
51,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
48,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
48,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
44,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
51,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
51,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
51,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
51,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
40,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
44,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
40,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
40,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
40,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
40,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
40,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
25,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
40,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Nerešeno
X Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
29,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
7,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
22,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
14,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
11,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
11,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
11,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
3,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
3,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sirius

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Andreas Engelmark
Startna postava 11
34D. CelicG
5H. CastegrenD
15S. SandbergD
4T. AnkerD
22O. KrusnellD
10M. HeierM
6M. LindbergM
7J. PerssonM
24V. SvenssonM
30Z. VancsaM
11I. BjerkeboF
Klupa 9
29Ake AnderssonF
1I. DiawaraG
20V. EkströmD
17N. JönssonF
27B. MagnussonD
21C. NildénM
9J. UnekenF
18A. WikmanM
25O. AdinduF

Halmstad

Formacija: 5-3-2 · Trener: S. Baxter
Startna postava 11
1T. RönningG
22Oliver KapsimalisD
17A. BomanD
5P. GregorD
3G. WallentinD
24R. KaibD
6J. AllanssonM
28T. TrybullM
27R. AsconeM
18Malte PerssonF
14H. CarneilF
Klupa 9
23A. ZeljkovicF
35A. WihedG
16E. TõugjasD
4F. SchybergD
8N. MäenpääM
19M. IllaryM
9O. FarajF
25A. Damnjanovic NilssonM
11L. ArvidssonF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 04.11.2026. 3 min čitanja

Sirius - Halmstad 2:0, Allsvenskan 27. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 27. kola švedske fudbalske lige Allsvenskan, ekipa Sirius dočekala je Halmstad na stadionu Studenternas IP u Uppsali. Utakmica je završena pobedom domaćina rezultatom 2:0. Golove za Sirius postigli su Isak Bjerkebo iz penala u 22. minutu i Joakim Persson u 45. minutu, uz asistenciju Bjerkeba.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici pao je u 22. minutu kada je Isak Bjerkebo realizovao penal za Sirius. Prethodno, u 37. minutu, igrač Halmstada Rami Kaib dobio je žuti karton zbog prekršaja. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, Joakim Persson je povećao prednost domaćina golom sa asistencijom Isaka Bjerkeba.

U drugom poluvremenu viđene su izmene na obe strane. Halmstad je u 58. minutu uveo Malte Perssona umesto Ajdina Zeljkovica, dok je Sirius u 67. minutu uveo Zalána Vancsu umesto N. Jönssona i Melkera Heiera umesto Charlie Nildéna. U 73. minutu Rami Kaib se vratio na teren umesto Marvina Illaryja, dok je Sirius u 79. minutu izvršio dve izmene: Victor Svensson je ušao umesto Adama Vikmana, a Isak Bjerkebo je izašao, a na njegovo mesto ušao je Jesper Uneken. Halmstad je u 84. minutu uveo Hussein Carneila umesto Ludviga Arvidssona, a Sirius je u 86. minutu uveo Oscara Krusnella umesto Victora Ekstroma. U 89. minutu Pascal Gregor iz Halmstada dobio je žuti karton zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 22' - Isak Bjerkebo postiže gol iz penala za Sirius.
  • 37' - Žuti karton za Rami Kaiba (Halmstad) zbog prekršaja.
  • 45' - Joakim Persson postiže gol za Sirius, asistira Isak Bjerkebo.
  • 58' - Izmena u Halmstadu: Malte Persson ulazi umesto Ajdina Zeljkovica.
  • 67' - Dve izmene u Sirius: Zalán Vancsa i Melker Heier ulaze umesto N. Jönssona i Charlie Nildéna.
  • 73' - Rami Kaib se vraća u igru umesto Marvina Illaryja.
  • 79' - Dve izmene u Sirius: Victor Svensson i Jesper Uneken ulaze umesto Adama Vikmana i Isaka Bjerkeba.
  • 84' - Izmena u Halmstadu: Hussein Carneil ulazi umesto Ludviga Arvidssona.
  • 86' - Izmena u Sirius: Oscar Krusnell ulazi umesto Victora Ekstroma.
  • 89' - Žuti karton za Pascala Gregora (Halmstad) zbog prekršaja.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Sirius 4-2-3-1 Andreas Engelmark
Halmstad 4-5-1 S. Baxter
Tim Broj Igrač Pozicija
Sirius34D. CelicG
Sirius5H. CastegrenD
Sirius15S. SandbergD
Sirius4T. AnkerD
Sirius22O. KrusnellD
Sirius10M. HeierM
Sirius6M. LindbergM
Sirius30Z. VancsaM
Sirius24V. SvenssonM
Sirius11I. BjerkeboM
Sirius7J. PerssonF
Halmstad1T. RönningG
Halmstad17A. BomanD
Halmstad5P. GregorD
Halmstad3G. WallentinD
Halmstad24R. KaibD
Halmstad22O. KapsimalisM
Halmstad28T. TrybullM
Halmstad6J. AllanssonM
Halmstad27R. AsconeM
Halmstad14H. CarneilM
Halmstad18Malte PerssonF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte59%41%
Blokirani šutevi43
Korneri54
Očekivani golovi (xG)2.350.36
Prekršaji812
Slobodni udarci108
Odbrane golmana12
Offside40
Precizni pasovi626392
Crveni kartoni00
Šutevi unutar kaznenog prostora75
Šutevi van okvira gola46
Šutevi na gol41
Šutevi van kaznenog prostora55
Ukupni pasovi705471
Ukupno šutevi1210
Žuti kartoni02
Zaključak

Utakmica između Siriusa i Halmstada završena je pobedom domaćina sa 2:0, pri čemu su golovi postignuti u prvom poluvremenu. Statistički podaci pokazuju da je Sirius imao veću preciznost u dodavanjima (626 prema 392) i veći broj ukupnih šuteva (12 prema 10), kao i bolji očekivani učinak u golovima (xG 2.35 prema 0.36). Halmstad je počinio više prekršaja i dobio dva žuta kartona, što je moglo uticati na tok utakmice. Izmene su bile učestale u drugom poluvremenu na obe strane, ali nisu dovele do promene rezultata. Ovi podaci ukazuju na to da je Sirius uspeo da zadrži kontrolu rezultata tokom susreta i realizuje svoje šanse efikasnije od protivnika.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.