Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Sparta Rotterdam
0P 1N 4I
10. mesto · 43 bodova
Forma · PSV Eindhoven
4P 1N 0I
1. mesto · 84 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 94%
BTTS 47% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 9
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Sparta Rotterdam 82,4% · PSV Eindhoven 94,1%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Sparta Stadion Het Kasteel
Grad
Rotterdam

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sparta Rotterdam
10. mesto · 43 bodova
PSV Eindhoven
1. mesto · 84 bodova
Utakmica Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eredivisie, Netherlands.
3'
PSV Eindhoven
Guus Til
VAR
7'
PSV Eindhoven
Ryan Flamingo
Žuti karton · Foul
21'
Sparta Rotterdam
Teo Quintero
Žuti karton · Persistent fouling
40'
PSV Eindhoven
Guus Til
Žuti karton · Foul
45'
PSV Eindhoven
R. Pepi
Gol · G. Til
58'
Sparta Rotterdam
S. Mito
Izmena · C. Terho
60'
PSV Eindhoven
Noah Fernandez
Žuti karton · Foul
64'
Sparta Rotterdam
M. Kleijn
Izmena · G. Vianello
65'
PSV Eindhoven
Paul Wanner
Žuti karton · Foul
70'
PSV Eindhoven
I. Perisic
Izmena · C. Driouech
70'
PSV Eindhoven
N. Fernandez
Izmena · J. van den Berg
73'
PSV Eindhoven
Joel Van Den Berg
Žuti karton · Foul
77'
PSV Eindhoven
Kiliann Sildillia
Žuti karton · Foul
80'
PSV Eindhoven
I. Saibari
Gol · C. Driouech
81'
Sparta Rotterdam
S. Sambo
Izmena · S. Bakari
81'
Sparta Rotterdam
J. Baas
Izmena · M. Zonneveld
81'
Sparta Rotterdam
A. Santos
Izmena · P. Clement
81'
PSV Eindhoven
I. Saibari
Izmena · M. Boadu
82'
PSV Eindhoven
R. Pepi
Izmena · E. Bajraktarevic
87'
PSV Eindhoven
R. Flamingo
Izmena · F. Merien
38%
Ball Possession
62%
9
Total Shots
18
4
Shots on Goal
5
3
Shots off Goal
8
2
Blocked Shots
5
7
Shots insidebox
10
2
Shots outsidebox
8
2
Corner Kicks
5
Offsides
6
Fouls
12
1
Yellow Cards
6
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
4
352
Total passes
572
282
Passes accurate
508
80%
Passes %
89%
1.20
expected_goals
2.00
0.71
goals_prevented
0.71

Analiza tipova · Sparta Rotterdam

Eredivisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · PSV Eindhoven

Eredivisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sparta Rotterdam kod kuće · PSV Eindhoven u gostima · Eredivisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
88,2%
Sparta Rotterdam 82,4% (17) · PSV Eindhoven 94,1% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,2%
Sparta Rotterdam 82,4% (17) · PSV Eindhoven 94,1% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,3%
Sparta Rotterdam 82,4% (17) · PSV Eindhoven 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,3%
Sparta Rotterdam 82,4% (17) · PSV Eindhoven 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,3%
Sparta Rotterdam 76,5% (17) · PSV Eindhoven 94,1% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,3%
Sparta Rotterdam 76,5% (17) · PSV Eindhoven 94,1% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,3%
Sparta Rotterdam 70,6% (17) · PSV Eindhoven 100,0% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,4%
Sparta Rotterdam 70,6% (17) · PSV Eindhoven 94,1% (17)
Bolji uzorak
TipSparta Rotterdam
kod kuće
PSV Eindhoven
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
88,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
88,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
85,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
85,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
82,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
70,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
70,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
64,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
61,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
58,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
58,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
58,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
52,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
47,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
35,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno
X Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sparta Rotterdam

Formacija: 4-4-1-1 · Trener: Maurice Steijn
Startna postava 11
1J. DrommelG
2S. SamboD
3M. YoungD
4T. QuinteroD
5M. KleijnD
7A. SantosM
6J. BaasM
8J. KitolanoM
11S. MitoM
10V. van CrooijF
9T. LauritsenF
Klupa 12
20F. BednarekG
30P. KuiperG
13J. de GuzmanM
14B. Martins IndiD
17J. ToornstraM
16P. van AanholtD
12S. BakariD
21A. RoaldsoyM
19M. ZonneveldF
15G. VianelloD
18P. ClementM
22C. TerhoF

PSV Eindhoven

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Peter Bosz
Startna postava 11
32M. KovarG
25K. SildilliaD
6R. FlamingoD
3Y. GasiorowskiD
17Mauro JuniorD
10P. WannerM
31N. FernandezM
20G. TilM
34I. SaibariM
5I. PerisicM
9R. PepiF
Klupa 8
1N. OlijG
24N. SchiksG
27D. ManF
21M. BoaduF
19E. BajraktarevicF
11C. DriouechF
35J. van den BergM
38F. MerienD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.