Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Sporting Kansas City
0P 1N 4I
15. mesto · 23 bodova
Forma · FC Dallas
2P 2N 1I
2. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
94% vs 82%
BTTS 82% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 0 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
75,0%
model procena
Liga 72,5% n=495
Domaćin kod kuće 82,4% n=17
Gost u gostima 70,6% n=17
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
75,0%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
84,3%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
75,0%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
69,2%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
ValueScan AI · 2+
84,3%Detalji
AI tiketi 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
AI tiket tiket · 31.10.2026. · tiket #124 · par 2
84,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
84,3%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
75,0%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
69,2%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
ValueScan AI · 2+
84,3%Detalji
AI tiketi 31.10.2026. 20:00
Sporting Kansas City – FC Dallas
Tip: Ukupno golova 2+
AI tiket tiket · 31.10.2026. · tiket #124 · par 2
84,3%Detalji
Kolo
Regular Season - 33
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Children's Mercy Park
Grad
Kansas City

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sporting Kansas City
15. mesto · 23 bodova
FC Dallas
2. mesto · 55 bodova
U 33. kolu MLS-a Sporting Kansas City i FC Dallas odigrali su nerešeno 1-1 na domaćem terenu u Kansas Cityju. Analiziramo ključne momente, formacije i statistiku utakmice.
19'
FC Dallas
Herman Johansson
Gol · Ran Binyamin
26'
FC Dallas
Lalas Abubakar
Žuti karton · Dissent
39'
Sporting Kansas City
Jacob Bartlett
Žuti karton · Foul
45'
FC Dallas
Santiago Moreno
Izmena · Petar Musa
45+2'
Sporting Kansas City
Jansen Miller
Gol · Owen Wolff
52'
FC Dallas
Sebastien Ibeagha
Žuti karton · Foul
58'
Sporting Kansas City
Owen Wolff
Žuti karton · Foul
61'
Sporting Kansas City
Ruben Ramos Jr
Izmena · Stephen Afrifa
61'
Sporting Kansas City
Osvaldo Pedro Capemba
Izmena · Calvin Harris
61'
Sporting Kansas City
Owen Wolff
Izmena · Lasse Berg Johnsen
64'
Sporting Kansas City
Jacob Davis
Žuti karton · Foul
69'
FC Dallas
Herman Johansson
Izmena · Bernard Kamungo
69'
FC Dallas
Ramiro
Izmena · Christian Cappis
79'
FC Dallas
Daniel Job
Izmena · Samuel Sarver
83'
FC Dallas
Osaze Urhoghide
Žuti karton · Foul
83'
Sporting Kansas City
Emir Karic
Izmena · Jayden Reid
89'
FC Dallas
Samuel Sarver
Žuti karton · Foul
90+2'
Sporting Kansas City
Jacob Bartlett
Izmena · Ian James
90+3'
FC Dallas
Joaquín Valiente Cioli
Izmena · Anderson Julio
90+5'
FC Dallas
Anderson Julio
VAR
90+7'
FC Dallas
Petar Musa
Promašen penal
55%
Ball Possession
45%
8
Total Shots
10
4
Shots on Goal
2
2
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
2
5
Shots insidebox
10
3
Shots outsidebox
0
3
Corner Kicks
7
0
Offsides
1
17
Fouls
17
3
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
3
509
Total passes
416
450
Passes accurate
347
1.03
expected_goals
1.76
17
Free Kicks
15

Analiza tipova · Sporting Kansas City

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Dallas

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sporting Kansas City kod kuće · FC Dallas u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
88,2%
Sporting Kansas City 94,1% (17) · FC Dallas 82,4% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,2%
Sporting Kansas City 94,1% (17) · FC Dallas 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,4%
Sporting Kansas City 82,4% (17) · FC Dallas 82,4% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
88,2%
Sporting Kansas City 100,0% (17) · FC Dallas 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
79,4%
Sporting Kansas City 82,4% (17) · FC Dallas 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
79,4%
Sporting Kansas City 82,4% (17) · FC Dallas 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
79,4%
Sporting Kansas City 88,2% (17) · FC Dallas 70,6% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
79,4%
Sporting Kansas City 88,2% (17) · FC Dallas 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipSporting Kansas City
kod kuće
FC Dallas
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
88,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
73,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
55,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
52,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno
X Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sporting Kansas City

Formacija: 4-4-2 · Trener: R. Wicky
Startna postava 11
30S. ClevelandG
8J. DavisD
15Jansen MillerD
28Wyatt MeyerD
18E. KarićD
11André LuizM
16J. BartlettM
33O. WolffM
7CapitaM
19T. CalheiraF
24R. RamosF
Klupa 9
17S. AfrifaF
23E. BartlowD
14C. HarrisF
2I. JamesD
4L. JohnsenM
1J. PulskampG
99J. ReidD
93M. SuleymanovF
42Alexander CunninghamD

FC Dallas

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Eric Quill
Startna postava 11
40J. SiroisG
25S. IbeaghaD
3O. UrhoghideD
5L. AbubakarD
14H. JohanssonM
55KaickM
17RamiroM
6R. BinyaminM
21J. ValienteM
7D. JobM
10S. MorenoF
Klupa 9
9P. MusaF
28Samuel SarverF
27Caleb SwannM
77B. KamungoF
11A. JulioF
8P. DelgadoM
42DanielG
12C. CappisM
22Alvaro AugustoD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Sporting Kansas City i FC Dallas odigrali nerešeno u MLS-u

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 33. kola Major League Soccera za sezonu 2026, Sporting Kansas City i FC Dallas odigrali su utakmicu koja je završila nerešenim rezultatom 1:1. Meč je odigran na stadionu Children’s Mercy Park u Kansas Cityju, a sudija na utakmici bio je F. Bazakos.

Tok utakmice

Utakmica je počela golom FC Dallasa u 19. minutu kada je Herman Johansson zatresao mrežu nakon asistencije Ran Binyamina. Domaći tim je u 26. minutu dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja, a igrač koji je kažnjen bio je Lalas Abubakar. Sporting Kansas City je uzvratio u 45+2. minutu preko Jansena Millera, kome je asistirao Owen Wolff, izjednačivši rezultat na poluvremenu.

U nastavku utakmice bilo je nekoliko žutih kartona sa obe strane, uključujući Sebastiena Ibeaghu (52') i Owena Wolffa (58'). Sporting Kansas City je u 61. minutu izvršio tri izmene: Ruben Ramos Jr je ušao umesto Stephena Afrife, Osvaldo Pedro Capemba umesto Calvina Harrisa, a Owen Wolff umesto Lasse Berg Johnsena. Slične promene je imao i FC Dallas, sa četiri izmene tokom drugog poluvremena, uključujući ulazak Hermana Johansona umesto Bernarda Kamunga u 69. minutu.

U završnim minutima utakmice bilo je još nekoliko kartona, a u 90+5. minutu VAR je potvrdio penal za FC Dallas. Ipak, penal je promašio Petar Musa, što je održalo rezultat 1:1 do kraja susreta.

Ključni momenti
  • 19' - Herman Johansson postiže gol za FC Dallas uz asistenciju Ran Binyamina.
  • 26' - Žuti karton za Lalas Abubakara zbog prigovora.
  • 45+2' - Jansen Miller izjednačava za Sporting Kansas City, asistira Owen Wolff.
  • 61' - Sporting Kansas City menja tri igrača odjednom.
  • 90+5' - VAR potvrđuje penal za FC Dallas, ali Petar Musa promašuje šut sa bele tačke.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Sporting Kansas City 4-4-2 R. Wicky
FC Dallas 3-4-2-1 Eric Quill
Tim Broj Igrač Pozicija
Sporting Kansas City30S. ClevelandG
Sporting Kansas City8J. DavisD
Sporting Kansas City15Jansen MillerD
Sporting Kansas City28Wyatt MeyerD
Sporting Kansas City18E. KarićD
Sporting Kansas City11André LuizM
Sporting Kansas City16J. BartlettM
Sporting Kansas City33O. WolffM
Sporting Kansas City7CapitaM
Sporting Kansas City19T. CalheiraF
Sporting Kansas City24R. RamosF
FC Dallas40J. SiroisG
FC Dallas25S. IbeaghaD
FC Dallas3O. UrhoghideD
FC Dallas5L. AbubakarD
FC Dallas14H. JohanssonM
FC Dallas55KaickM
FC Dallas17RamiroM
FC Dallas6R. BinyaminM
FC Dallas21J. ValienteM
FC Dallas7D. JobM
FC Dallas10S. MorenoF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte55%45%
Blokirani šutevi22
Korneri37
Očekivani golovi (xG)1.031.76
Prekršaji1717
Slobodni udarci1715
Odbrane golmana13
Offside01
Precizni pasovi450347
Ukupni pasovi509416
Šutevi u okvir gola42
Ukupno šuteva810
Šutevi izvan okvira26
Šutevi izvan kaznenog prostora30
Šutevi iz kaznenog prostora510
Žuti kartoni34
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Sporting Kansas City i FC Dallasa donela je izjednačen rezultat 1:1 koji je odražavao raspodelu šansi i statistike na terenu. FC Dallas je imao nešto veći broj šuteva izvan okvira i ukupno šuteva iz kaznenog prostora, dok je Sporting Kansas City imao veću preciznost u pas igri i posed lopte. Penal u poslednjim minutima koji je potvrdio VAR nije iskorišćen, što je dodatno uticalo na konačni rezultat. Obe ekipe su pokazale disciplinu sa po nekoliko žutih kartona, ali bez isključenja. Formacije 4-4-2 za Sporting Kansas City i 3-4-2-1 za FC Dallas ukazuju na različite pristupe u organizaciji igre, što je bilo vidljivo i kroz tok meča. Ovaj remi može se posmatrati kao rezultat koji je doneo po bod svakoj ekipi u važnom delu regularnog dela sezone MLS-a.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.