Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Sportivo Luqueno
1P 0N 4I
9. mesto · 13 bodova
Forma · Sportivo Trinidense
3P 1N 1I
5. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 86%
BTTS 57% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Sportivo Luqueno 100,0% · Sportivo Trinidense 85,7%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:4
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Luis Alberto Salinas Tanasio
Grad
Itaugua

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sportivo Luqueno
9. mesto · 13 bodova
Sportivo Trinidense
5. mesto · 24 bodova
Utakmica Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
15'
Sportivo Luqueno
A. Maiz
Izmena · F. Benitez
27'
Sportivo Trinidense
Gustavo Viera
Žuti karton · Foul
36'
Sportivo Trinidense
Luis de la Cruz
Žuti karton · Foul
45+4'
Sportivo Trinidense
Cesar Benitez
Žuti karton · Foul
46'
Sportivo Luqueno
O. Ruiz
Izmena · T. Muro
46'
Sportivo Luqueno
L. Comas
Izmena · J. Ramos
49'
Sportivo Trinidense
T. Rayer
Gol · N. Gauto
58'
Sportivo Luqueno
Miguel Barreto
Žuti karton · Foul
62'
Sportivo Trinidense
G. Viera
Izmena · J. Marcelino
62'
Sportivo Trinidense
L. De la Cruz
Izmena · L. Abreu
64'
Sportivo Trinidense
J. Marcelino
Gol · L. Abreu
68'
Sportivo Luqueno
Jonathan Diaz
Žuti karton · Foul
68'
Sportivo Luqueno
G. Bogado
Izmena · W. Gonzalez
68'
Sportivo Luqueno
F. Wiechniak
Izmena · L. Morales
68'
Sportivo Trinidense
T. Rayer
Izmena · N. Mana
68'
Sportivo Trinidense
A. Morinigo
Izmena · A. B. Cano Esteche
70'
Sportivo Trinidense
C. Benitez
Izmena · F. Baruja
83'
Sportivo Trinidense
N. Mana
Gol · F. Baruja
85'
Sportivo Trinidense
L. Abreu
Gol · N. Mana
88'
Sportivo Luqueno
W. Gonzalez
Gol · J. Ramos
48%
Ball Possession
52%
11
Total Shots
17
3
Shots on Goal
9
5
Shots off Goal
5
3
Blocked Shots
3
5
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
8
2
Corner Kicks
4
3
Offsides
1
9
Fouls
14
2
Yellow Cards
3
Red Cards
5
Goalkeeper Saves
2
369
Total passes
397
290
Passes accurate
298
79%
Passes %
75%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Sportivo Luqueno

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sportivo Trinidense

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sportivo Luqueno kod kuće · Sportivo Trinidense u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,9%
Sportivo Luqueno 100,0% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,9%
Sportivo Luqueno 100,0% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,7%
Sportivo Luqueno 85,7% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
85,7%
Sportivo Luqueno 100,0% (7) · Sportivo Trinidense 71,4% (7)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
78,6%
Sportivo Luqueno 71,4% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,6%
Sportivo Luqueno 85,7% (7) · Sportivo Trinidense 71,4% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,6%
Sportivo Luqueno 71,4% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,6%
Sportivo Luqueno 71,4% (7) · Sportivo Trinidense 85,7% (7)
Bolji uzorak
TipSportivo Luqueno
kod kuće
Sportivo Trinidense
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
85,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sportivo Luqueno

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Lucas Barrios
Startna postava 11
1Nicolás CampisiG
2Miguel BarretoD
5Jonathan DiazD
6Facundo WiechniakD
23Alexis CanteroD
10Giovanni BogadoM
21Marcelo OjedaM
8Aldo MaizM
11Óscar RuizM
37Lautaro ComasM
20Iván MaggiF
Klupa 12
14Fernando BenítezM
25Jonathan RamosM
29Tomás MuroM
4Lucas MoralesM
9Walter GonzálezF
12Francisco MongelosG
3Adrian BrizuelaD
22Santiago OcamposD
34Álvaro MartínezM
15Sebastián MaldonadoM
24Samuel BeltranM
7Kevin PereiraF

Sportivo Trinidense

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Jose Arrua
Startna postava 11
1Matías DufourG
23Cesar BenitezD
40Agustín da SilveiraD
18Bruno ValdezD
14Sergio MendozaD
5Nelson GautoM
29Tomas RayerM
21Gustavo VieraM
8Luis de la CruzM
31Alan Tobías MorinigoM
20Clementino GonzálezF
Klupa 11
11Luis AbreuM
16Jorge MarcelinoM
19Alan CanoM
10Nicolás ManáF
24Fabricio BarujaM
12Victor SamudioG
2Armando Ruiz DiazD
37Lucas GonzálezM
17Joel RománF
9Oscar GimenezF
7Néstor CamachoF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.