Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Sportivo Luqueno
1P
2N
2I
11. mesto · 20 bodova
Forma · Sportivo Trinidense
2P
0N
3I
5. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
82%
vs
73%
BTTS
73% /
73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 2 —
5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Sportivo Luqueno 90,9%
· Sportivo Trinidense 90,9%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Feliciano Caceres
Grad
Luque
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
9 / 11
81,8%
Over 1.5
8 / 11
72,7%
7 / 11
63,6%
Over 2.5
5 / 11
45,5%
3 / 11
27,3%
Over 3.5
1 / 11
9,1%
2 / 11
18,2%
Under 1.5
3 / 11
27,3%
4 / 11
36,4%
Under 2.5
6 / 11
54,6%
8 / 11
72,7%
Under 3.5
10 / 11
90,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
Sportivo Luqueno pobede
2
Nerešeno
5
Sportivo Trinidense pobede
05.10.2026.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura
3:2
29.07.2026.
Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
Division Profesional - Clausura
1:4
26.02.2026.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura
1:1
17.10.2025.
Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
Division Profesional - Clausura
1:0
02.08.2025.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura
2:0
15.04.2025.
Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
Division Profesional - Apertura
1:0
01.02.2025.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura
1:0
03.11.2024.
Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
Division Profesional - Clausura
1:0
02.10.2024.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Copa Paraguay
2:2
23.08.2024.
Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura
3:2
Utakmica Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Apertura, Paraguay.
2'
Sportivo Luqueno
Paul Riveros
Žuti karton · Foul
6'
Sportivo Luqueno
I. Maggi
Gol · J. Ramos
12'
Sportivo Trinidense
Gustavo Viera
Žuti karton · Foul
22'
Sportivo Trinidense
C. Gonzalez
Gol · N. Mana
35'
Sportivo Luqueno
A. Balbuena
Izmena · A. M. Martinez Cubilla
37'
Sportivo Trinidense
Sergio Mendoza
Žuti karton · Foul
46'
Sportivo Trinidense
G. Viera
Izmena · L. De la Cruz
46'
Sportivo Trinidense
S. Mendoza
Izmena · D. Melgarejo
48'
Sportivo Trinidense
Axel Cañete
VAR
53'
Sportivo Trinidense
Diego Melgarejo
Žuti karton · Foul
63'
Sportivo Luqueno
I. Maggi
Gol · L. Comas
67'
Sportivo Luqueno
S. Diaz
Izmena · A. Benitez
67'
Sportivo Luqueno
L. Comas
Izmena · O. Ruiz
70'
Sportivo Trinidense
N. Mana
Izmena · T. Rayer
70'
Sportivo Trinidense
F. Romero
Izmena · N. Camacho
71'
Sportivo Trinidense
C. Gonzalez
Izmena · O. Gimenez
77'
Sportivo Luqueno
A. Maiz
Izmena · F. Benitez
77'
Sportivo Luqueno
J. Ramos
Izmena · M. Ojeda
84'
Sportivo Trinidense
Bruno Valdez
Žuti karton · Foul
90+8'
Sportivo Luqueno
Iván Maggi
Žuti karton · Foul
39%
Ball Possession
61%
11
Total Shots
19
6
Shots on Goal
8
3
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
4
6
Shots insidebox
13
5
Shots outsidebox
6
2
Corner Kicks
3
0
Offsides
2
9
Fouls
17
2
Yellow Cards
4
Red Cards
6
Goalkeeper Saves
4
295
Total passes
441
211
Passes accurate
350
72%
Passes %
79%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Sportivo Trinidense
Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Sportivo Luqueno kod kuće · Sportivo Trinidense u gostima · Division Profesional - Apertura 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,9%Sportivo Luqueno 90,9% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
90,9%Sportivo Luqueno 100,0% (11) · Sportivo Trinidense 81,8% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,9%Sportivo Luqueno 81,8% (11) · Sportivo Trinidense 100,0% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,4%Sportivo Luqueno 81,8% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,4%Sportivo Luqueno 81,8% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,8%Sportivo Luqueno 72,7% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%Sportivo Luqueno 72,7% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
81,8%Sportivo Luqueno 72,7% (11) · Sportivo Trinidense 90,9% (11)
Bolji uzorak
| Tip | Sportivo Luqueno kod kuće | Sportivo Trinidense u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
90,9% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
90,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
90,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
100,0% uzorak 11 |
90,9% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
86,4% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
86,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
77,3% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
77,3% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
77,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
77,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
72,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
68,2% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
68,2% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
68,2% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
45,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
54,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
50,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
31,8% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
40,9% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
40,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
36,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
36,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
27,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
27,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
22,7% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
22,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
18,2% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
18,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
9,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
4,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
4,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
4,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sportivo Luqueno
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Lucas Barrios
Startna postava 11
1F. MongelosG
5A. VillalbaD
6F. WiechniakD
2P. RiverosD
24A. BalbuenaD
23A. MaizM
37L. ComasM
18S. QuintanaM
10S. DiazM
25J. RamosM
20I. MaggiF
Klupa 12
40A. EspinolaG
16A. BenitezM
35A. PereiraF
7K. PereiraF
22S. OcamposD
34A. M. Martinez Cubilla
11O. RuizF
14F. BenitezM
26J. DiazD
27M. OjedaM
30T. FrancoM
19J. BobadillaM

Sportivo Trinidense
Formacija: 4-4-2 · Trener: Jose Arrua
Startna postava 11
12V. SamudioG
6A. CaneteD
40A. Da SilveiraD
30B. ValdezD
14S. MendozaD
10N. ManaM
21G. VieraM
5N. GautoM
31A. MorinigoM
20C. GonzalezF
18F. RomeroF
Klupa 12
1M. DufourG
8L. De la CruzD
4D. MelgarejoD
3D. VillalbaD
29T. RayerM
22P. ZarzaF
7N. CamachoF
2A. Ruiz DiazD
9O. GimenezF
19A. B. Cano EstecheM
24F. BarujaM
37L. GonzalezM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
