Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · FC St. Pauli
2P 2N 1I
7. mesto · 10 bodova
Forma · Karlsruher SC
0P 1N 4I
17. mesto · 5 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 67%
BTTS 50% / 33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
71,9%
model procena
Liga 71,4% n=63
Domaćin kod kuće 75,0% n=4
Gost u gostima 66,7% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 11.10.2026. 13:30
FC St. Pauli – Karlsruher SC
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
71,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Millerntor-Stadion
Grad
St. Pauli Burger

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

FC St. Pauli
7. mesto · 10 bodova
Karlsruher SC
17. mesto · 5 bodova
FC St. Pauli je na domaćem terenu u Millerntor-Stadionu savladao Karlsruher SC sa 2:0 u 7. kolu 2. Bundeslige. Pogotke su postigli Abdoulie Ceesay i Lars Ritzka.
32'
FC St. Pauli
Abdoulie Ceesay
Gol · Connor Metcalfe
34'
Karlsruher SC
Sandro Tremoulet
Žuti karton · Foul
48'
Karlsruher SC
Marvin Wanitzek
Žuti karton · Foul
51'
FC St. Pauli
Lars Ritzka
Gol · Eric Smith
68'
FC St. Pauli
Youssoupha Niang
Izmena · Martijn Kaars
68'
Karlsruher SC
Rafael Pinto Pedrosa
Izmena · Kevin Wiethaup
70'
Karlsruher SC
Viktor Bergh
Izmena · Jason Ponente-Ramirez
70'
Karlsruher SC
Sandro Tremoulet
Izmena · Sebastian Jung
70'
Karlsruher SC
Louey Ben Farhat
Izmena · Lilian Egloff
73'
FC St. Pauli
Abdoulie Ceesay
Izmena · Ricky-Jade Jones
73'
FC St. Pauli
Mathias Rasmussen
Izmena · Samuel Klein
80'
Karlsruher SC
Danyal Hakan Zor
Izmena · Tim Civeja
82'
FC St. Pauli
Lars Ritzka
Izmena · Adam Dźwigała
82'
FC St. Pauli
Connor Metcalfe
Izmena · Branimir Hrgota
87'
FC St. Pauli
Branimir Hrgota
Žuti karton · Foul
47%
Ball Possession
53%
13
Total Shots
12
6
Shots on Goal
5
4
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
3
6
Corner Kicks
9
4
Offsides
2
12
Fouls
15
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
4
409
Total passes
472
322
Passes accurate
375
0.84
expected_goals
1.18
15
Free Kicks
12

Analiza tipova · FC St. Pauli

2. Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Karlsruher SC

2. Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno
X Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

FC St. Pauli kod kuće · Karlsruher SC u gostima · 2. Bundesliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,7%
FC St. Pauli 75,0% (4) · Karlsruher SC 100,0% (3)
Srednji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
85,7%
FC St. Pauli 75,0% (4) · Karlsruher SC 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 66,7% (3)
Srednji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 66,7% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
85,7%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 66,7% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
85,7%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 66,7% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,7%
FC St. Pauli 100,0% (4) · Karlsruher SC 66,7% (3)
Srednji uzorak
TipFC St. Pauli
kod kuće
Karlsruher SC
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC St. Pauli

Formacija: 4-1-3-2 · Trener: M. Rapp
Startna postava 11
1B. VollG
11A. PyrkaD
4D. NemethD
21L. RitzkaD
23L. OppieD
8E. SmithM
24C. MetcalfeM
20M. RasmussenM
16J. FujitaM
7Y. NiangF
9Abdoulie CeesayF
Klupa 9
33D. MitovG
22Samuel KleinM
14E. AhlstrandM
17S. BanksF
25A. DźwigałaD
18T. HaraF
10B. HrgotaF
26R. JonesF
19M. KaarsF

Karlsruher SC

Formacija: 3-5-2 · Trener: M. Senft
Startna postava 11
1H. BernatG
28M. FrankeD
22C. KobaldD
24S. TrémouletD
36Rafael Pinto PedrosaM
10M. WanitzekM
26D. H. ZorM
33V. BerghM
3D. OfliM
13S. FukudaF
19Louey Ben FarhatF
Klupa 9
25L. EgloffM
30R. HimmelmannG
2S. JungD
15Paul SchollD
6S. VäänänenM
23T. CivejaM
7K. WiethaupM
11N. EichingerM
37J. PonenteF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

St. Pauli - Karlsruher SC 2:0 u 2. Bundesligi

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 7. kolu 2. Bundeslige, odigranoj 11. oktobra 2026. godine na Millerntor-Stadionu u St. Pauli Burgeru, FC St. Pauli je ostvario pobedu nad Karlsruher SC rezultatom 2:0. Domaći tim je uspeo da iskoristi svoje prilike i dođe do trijumfa pred svojim navijačima, dok je Karlsruher SC ostao bez osvojenog boda uprkos određenim statističkim prednostima.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Abdoulie Ceesay u 32. minutu, nakon asistencije Conora Metcalfea. Dva minuta kasnije, Sandro Tremoulet iz Karlsruher SC-a dobija žuti karton zbog prekršaja, što je bio prvi karton na meču. Početkom drugog poluvremena, u 48. minutu, i Marvin Wanitzek iz gostujućeg tima dobija žuti karton, takođe zbog prekršaja. FC St. Pauli je u 51. minutu duplirao prednost golom Larsa Ritzke, kojem je asistirao Eric Smith.

U drugom delu utakmice ekipe su izvršile po nekoliko izmena. FC St. Pauli je u 68. minutu uveo Youssoupha Nianga umesto Martijna Kaarsa, dok je Karlsruher SC u isto vreme izvršio četiri izmene: Rafael Pinto Pedrosa je ušao umesto Kevina Wiethaupa, Viktor Bergh umesto Jasona Ponente-Ramireza, Sandro Tremoulet umesto Sebastiana Junga, i Louey Ben Farhat umesto Liliana Egloffa. Domaći tim je u 73. minutu izvršio dve izmene uvevši Abdoulie Ceesaya umesto Rickya-Jadea Jonesa i Mathiasa Rasmussena umesto Samuela Kleina. Kasnije, u 82. minutu, Lars Ritzka je izašao iz igre, a ušao je Adam Dźwigała, dok je Connor Metcalfe ušao umesto Branimira Hrgote, koji je u 87. minutu dobio žuti karton zbog prekršaja. Karlsruher SC je u 80. minutu uveo Danyala Hakana Zora umesto Tima Civeje.

Ključni momenti
  • 32' - Gol Abdoulie Ceesay za FC St. Pauli (asistencija Connor Metcalfe)
  • 34' - Žuti karton za Sandro Tremoulet (Karlsruher SC)
  • 48' - Žuti karton za Marvin Wanitzek (Karlsruher SC)
  • 51' - Gol Lars Ritzka za FC St. Pauli (asistencija Eric Smith)
  • 68' - Višestruke izmene na obe strane, uključujući ulazak Youssoupha Nianga i četiri izmene Karlsruher SC-a
  • 87' - Žuti karton za Branimira Hrgotu (FC St. Pauli)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
FC St. Pauli 4-1-3-2 M. Rapp
Karlsruher SC 3-5-2 M. Senft
Tim Broj Igrač Pozicija
FC St. Pauli1B. VollG
FC St. Pauli11A. PyrkaD
FC St. Pauli4D. NemethD
FC St. Pauli21L. RitzkaD
FC St. Pauli23L. OppieD
FC St. Pauli8E. SmithM
FC St. Pauli24C. MetcalfeM
FC St. Pauli20M. RasmussenM
FC St. Pauli16J. FujitaM
FC St. Pauli7Y. NiangF
FC St. Pauli9Abdoulie CeesayF
Karlsruher SC1H. BernatG
Karlsruher SC28M. FrankeD
Karlsruher SC22C. KobaldD
Karlsruher SC24S. TrémouletD
Karlsruher SC36Rafael Pinto PedrosaM
Karlsruher SC10M. WanitzekM
Karlsruher SC26D. H. ZorM
Karlsruher SC33V. BerghM
Karlsruher SC3D. OfliM
Karlsruher SC13S. FukudaF
Karlsruher SC19Louey Ben FarhatF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte47%53%
Blokirani šutevi34
Korneri69
Očekivani golovi (xG)0.841.18
Prekršaji1215
Slobodni udarci1512
Odbrane golmana54
Offside42
Precizni pasovi322375
Crveni kartoni00
Šutevi unutar šesnaesterca79
Šutevi van gola43
Šutevi u okvir gola65
Šutevi van šesnaesterca63
Ukupno dodavanja409472
Ukupno šutevi1312
Žuti kartoni12
Zaključak

FC St. Pauli je uspeo da iskoristi svoje šanse i postigne dva gola, dok je Karlsruher SC, iako je imao nešto bolju statistiku u posedovanju lopte (53%) i ukupnim preciznim pasovima (375 naspram 322), ostao bez postignutog gola. Domaći tim je imao nešto veći broj šuteva u okvir gola (6) u odnosu na goste (5), što je uz golove i odbranu golmana (5 intervencija) bilo dovoljno za trijumf. Oba tima su imala po nekoliko žutih kartona, ali bez isključenja, što je ukazivalo na relativno disciplinovanu utakmicu. Karlsruher SC je imao viši očekivani broj golova (1.18) u poređenju sa St. Paulijem (0.84), ali to nije pretvorio u golove na terenu. Ova analiza pokazuje da je FC St. Pauli bio efikasniji u realizaciji prilika, što im je donelo važnu pobedu u ovom kolu 2. Bundeslige.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.