Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Start
1P 0N 4I
16. mesto · 19 bodova
Forma · Fredrikstad
0P 2N 3I
11. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 85%
BTTS 46% / 62% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 4
8 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 1+ gol

Start 92,3% · Fredrikstad 76,9%
84,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 17
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Sparebanken Sør Arena
Grad
Kristiansand

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Start
16. mesto · 19 bodova
Fredrikstad
11. mesto · 29 bodova
Utakmica Start - Fredrikstad donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eliteserien, Norway.
29'
Fredrikstad
G. Wesseh
Gol · S. Leach
46'
Start
T. Strannegard
Izmena · D. Dashaev
52'
Start
E. Reitan
Izmena · A. Ujkani
58'
Fredrikstad
G. Wesseh
Izmena · B. Faraas
60'
Fredrikstad
F. Ghebreyohannes
Izmena · S. Rafn
63'
Start
J. Ampofo
Izmena · M. Ugland
64'
Fredrikstad
S. Leach
Izmena · S. Laghzaoui
71'
Fredrikstad
I. Amundsen
Izmena · S. Owusu
83'
Start
J. Husebo
Izmena · F. Palerud
83'
Start
J. Cornelius
Izmena · S. Samuyiwa
49%
Ball Possession
51%
13
Total Shots
13
2
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
4
9
Shots insidebox
7
4
Shots outsidebox
6
6
Corner Kicks
4
2
Offsides
1
8
Fouls
5
Yellow Cards
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
471
Total passes
515
366
Passes accurate
408
78%
Passes %
79%
1.77
expected_goals
1.57
0.49
goals_prevented
0.49

Analiza tipova · Start

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Fredrikstad

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Start kod kuće · Fredrikstad u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,6%
Start 92,3% (13) · Fredrikstad 76,9% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%
Start 92,3% (13) · Fredrikstad 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,6%
Start 92,3% (13) · Fredrikstad 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,8%
Start 76,9% (13) · Fredrikstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,8%
Start 76,9% (13) · Fredrikstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,8%
Start 76,9% (13) · Fredrikstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
80,8%
Start 69,2% (13) · Fredrikstad 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,9%
Start 69,2% (13) · Fredrikstad 84,6% (13)
Bolji uzorak
TipStart
kod kuće
Fredrikstad
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
80,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
61,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
61,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
53,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
34,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
34,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno
X Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Start

Formacija: 3-5-2 · Trener: Azar Karadas
Startna postava 11
45Filip ManojlovićG
29Erlend Dahl ReitanD
28Jens Berland HusebøD
6John Olav NorheimD
27Ousmane Diallo ToureM
20Hakon LorentzenM
23Erlend SegbergM
11Eirik SchulzeM
16Tom StrannegårdM
17Jesper CorneliusF
22James AmpofoF
Klupa 9
12Deni DashaevD
3Altin UjkaniD
18Mikael UglandM
2Fredrik PalerudD
35Santino SamuyiwaM
1Jacob PrytsG
4Johan MeyerD
14Markus SoometsM
30Lukas Hjelleset GausdalM

Fredrikstad

Formacija: 5-4-1 · Trener: Andreas Hagen
Startna postava 11
77Martin BorsheimG
16Daniel EidD
38Isak Helstad AmundsenD
4Fredrik HolméD
12Ulrik FredriksenD
19Fanuel Ghebreyohannes Yrga-AlemD
29Gabriel WessehM
6Samuel Leach HolmM
14Max NilssonM
20Oskar ØhlenschlaegerM
23Henrik Langaas SkogvoldF
Klupa 9
5Simen RafnD
7Benjamin FaraasM
9Salim LaghzaouiM
28Solomon OwusuD
1Oystein OvretveitG
18Jonathan NorbyeD
21Jakub JezierskiM
24Leonard OwusuM
10Johannes NúñezF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.