Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Stromsgodset
4P 1N 0I
3. mesto · 54 bodova
Forma · Kongsvinger
4P 1N 0I
1. mesto · 56 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 92%
BTTS 58% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog ČEKA PROVERU 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,4%
model procena
Liga 89,5% n=190
Domaćin kod kuće 100,0% n=12
Gost u gostima 83,3% n=12
VIP predlog ČEKA PROVERU 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,4%
model procena
Liga 89,5% n=190
Domaćin kod kuće 100,0% n=12
Gost u gostima 83,3% n=12
VIP predlog ČEKA PROVERU Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
89,2%
model procena
Liga 90,0% n=190
Domaćin kod kuće 83,3% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
10 stavki
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
90,4%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,4%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
89,2%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Više od 1,5 gola
89,2%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
85,0%Detalji
Izdvojeno 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
70,5%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
65,8%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
89,2%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Trend AI · IIO0.5
90,4%Detalji
AI tiketi 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster tiket · 14.10.2026. · tiket #28 · par 5
89,2%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
90,4%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,4%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
89,2%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Više od 1,5 gola
89,2%Detalji
VIP 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
85,0%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
65,8%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
89,2%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Trend AI · IIO0.5
90,4%Detalji
AI tiketi 14.10.2026. 19:00
Stromsgodset – Kongsvinger
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster tiket · 14.10.2026. · tiket #28 · par 5
89,2%Detalji
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 26
Status
Not Started
Poluvreme
—
Stadion
Marienlyst Stadion
Grad
Drammen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Stromsgodset
3. mesto · 54 bodova
Kongsvinger
1. mesto · 56 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Stromsgodset - Kongsvinger donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. Division, Norway.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Stromsgodset

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kongsvinger

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Stromsgodset kod kuće · Kongsvinger u gostima · 1. Division 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Stromsgodset 100,0% (12) · Kongsvinger 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Stromsgodset 100,0% (12) · Kongsvinger 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Stromsgodset 83,3% (12) · Kongsvinger 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
Stromsgodset 83,3% (12) · Kongsvinger 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
83,3%
Stromsgodset 83,3% (12) · Kongsvinger 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Stromsgodset 91,7% (12) · Kongsvinger 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,2%
Stromsgodset 83,3% (12) · Kongsvinger 75,0% (12)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
79,2%
Stromsgodset 66,7% (12) · Kongsvinger 91,7% (12)
Bolji uzorak
TipStromsgodset
kod kuće
Kongsvinger
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
91,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
91,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
91,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
75,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
54,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
54,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
45,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
45,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
45,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
20,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.