Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Stromsgodset
4P 0N 1I
2. mesto · 63 bodova
Forma · Raufoss
0P 1N 4I
16. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
87% vs 93%
BTTS 53% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 0
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Stromsgodset 93,3% · Raufoss 100,0%
96,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
6:1
Poluvreme
2:1
Stadion
Marienlyst Stadion
Grad
Drammen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Stromsgodset
2. mesto · 63 bodova
Raufoss
16. mesto · 20 bodova
Utakmica Stromsgodset - Raufoss donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. Division, Norway.
33'
Stromsgodset
L. Vilsvik
Gol
38'
Raufoss
A. Rogulj
Žuti karton
38'
Raufoss
A. Rogulj
Gol iz penala
45'
Stromsgodset
S. Pingel
Gol · L. Vilsvik
46'
Raufoss
E. Sildnes
Izmena · R. Zekhnini
61'
Raufoss
A. Rogulj
Izmena · D. de Ornelas de Conno
66'
Raufoss
M. Aanesland
Izmena · T. Naustdal
66'
Raufoss
S. Gjelsvik
Izmena · N. Fremstad
68'
Stromsgodset
S. Pingel
Gol · K. Antonsen
70'
Stromsgodset
K. Antonsen
Izmena · M. Mehnert
73'
Stromsgodset
M. Mehnert
Gol
75'
Stromsgodset
S. Pingel
Gol · M. Mehnert
77'
Stromsgodset
L. Vilsvik
Izmena · O. Enersen
77'
Stromsgodset
S. Pingel
Izmena · M. Spiten
77'
Stromsgodset
E. Melkersen
Izmena · G. Wikheim
81'
Stromsgodset
K. Krasniqi
Izmena · A. Heredia-Randen
85'
Raufoss
A. Achinioti-Jonsson
Izmena · U. Danbolt
90'
Stromsgodset
V. Dedes
Gol · M. Mehnert

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Stromsgodset

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno
X Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Raufoss

1. Division · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Stromsgodset kod kuće · Raufoss u gostima · 1. Division 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
96,7%
Stromsgodset 93,3% (15) · Raufoss 100,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
96,7%
Stromsgodset 100,0% (15) · Raufoss 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
96,7%
Stromsgodset 100,0% (15) · Raufoss 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
90,0%
Stromsgodset 93,3% (15) · Raufoss 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
90,0%
Stromsgodset 86,7% (15) · Raufoss 93,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
90,0%
Stromsgodset 86,7% (15) · Raufoss 93,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
90,0%
Stromsgodset 86,7% (15) · Raufoss 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
90,0%
Stromsgodset 93,3% (15) · Raufoss 86,7% (15)
Bolji uzorak
TipStromsgodset
kod kuće
Raufoss
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,3%
uzorak 15
100,0%
uzorak 15
96,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
96,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
96,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
93,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
90,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
90,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
90,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
90,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
93,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
90,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
90,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
80,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
80,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
80,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
80,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
80,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
76,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
70,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
70,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
60,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
56,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
56,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
56,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
56,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
53,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
36,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
23,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
20,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
20,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
20,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno
X Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
3,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
3,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
3,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
3,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Stromsgodset

Formacija: - · Trener: Magne Hoseth
Startna postava 11
12S. Lampinen-Skaug
26L. Vilsvik
25J. Taaje
71G. Valsvik
3V. Dedes
8K. Krasniqi
22K. Antonsen
16F. P. Vilaseca Ardraa
10H. Stengel
9E. Melkersen
11S. Pingel
Klupa 9
52S. S. Elind
5B. Sormo
14O. Enersen
15A. Heredia-Randen
37S. A. Marcello Silalahi
39M. Spiten
47S. Andresen
77M. Mehnert
80G. Wikheim

Raufoss

Formacija: - · Trener: Petter Berget Ole
Startna postava 11
1A. Klemensson
2J. Sjol
6E. Froysa
16M. Larsen
4S. Gjelsvik
3E. Asvestad
10M. Aanesland
18T. Engebakken
13A. Achinioti-Jonsson
7E. Sildnes
9A. Rogulj
Klupa 9
12M. G. Synstelien D.
8T. Naustdal
11N. Fremstad
15D. de Ornelas de Conno
22F. F. Da Silva
25T. E. Engebakken
27R. Zekhnini
30J. Dalen Korsaksel
31U. Danbolt

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.