Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Telstar
3P 1N 1I
14. mesto · 37 bodova
Forma · Heracles
0P 0N 5I
18. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
94% vs 94%
BTTS 71% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 4
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Telstar 100,0% · Heracles 94,1%
97,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 33
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
0:0
Stadion
BUKO Stadion
Grad
Velsen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Telstar
14. mesto · 37 bodova
Heracles
18. mesto · 19 bodova
Utakmica Telstar - Heracles donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eredivisie, Netherlands.
27'
Heracles
Mimeirhel Benita
Žuti karton · Foul
45'
Heracles
Luka Kulenović
Žuti karton · Foul
46'
Telstar
C. Hatenboer
Izmena · J. Ritmeester van de Kamp
52'
Heracles
Tristan van Gilst
Žuti karton · Argument
66'
Telstar
S. Hetli
Izmena · K. Tejan
66'
Heracles
M. te Wierik
Izmena · S. Cestic
67'
Heracles
R. Bozinovski
Izmena · T. Bruns
67'
Heracles
M. Engels
Izmena · E. Ahlstrand
70'
Telstar
G. Offerhaus
Gol
72'
Telstar
T. Noslin
Gol · P. Brouwer
77'
Telstar
J. Hardeveld
Gol · T. Noslin
80'
Telstar
Izmena
Izmena · N. Rossen
80'
Telstar
T. Noslin
Izmena · A. Lechkar
80'
Telstar
S. van Duijn
Izmena · J. Seedorf
82'
Telstar
Kay Tejan
Žuti karton · Time wasting
85'
Telstar
D. Koswal
Izmena · R. Oudsten
90+2'
Heracles
Luka Kulenović
Crveni karton · Foul
90+2'
Heracles
Luka Kulenović
VAR
46%
Ball Possession
54%
12
Total Shots
7
7
Shots on Goal
1
2
Shots off Goal
5
3
Blocked Shots
1
9
Shots insidebox
4
3
Shots outsidebox
3
6
Corner Kicks
7
2
Offsides
0
12
Fouls
12
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
3
287
Total passes
322
209
Passes accurate
261
73%
Passes %
81%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Telstar

Eredivisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Heracles

Eredivisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno
X Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Telstar kod kuće · Heracles u gostima · Eredivisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
97,1%
Telstar 100,0% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
97,1%
Telstar 100,0% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
94,1%
Telstar 94,1% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
94,1%
Telstar 94,1% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
91,2%
Telstar 82,4% (17) · Heracles 100,0% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
88,2%
Telstar 82,4% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
88,2%
Telstar 82,4% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,4%
Telstar 70,6% (17) · Heracles 94,1% (17)
Bolji uzorak
TipTelstar
kod kuće
Heracles
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
97,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
97,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
94,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
94,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
91,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
88,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
88,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
82,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,8%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
67,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
58,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
58,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
55,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
55,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
47,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
38,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
38,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
38,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
32,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno
X Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Telstar

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Anthony Correia
Startna postava 11
1R. KoemanG
14N. Ogidi NwankwoD
21D. KoswalD
6D. BakkerD
11T. NoslinM
4G. OfferhausM
23C. Hatenboer
2J. HardeveldM
7S. HetliF
27P. BrouwerF
37S. van DuijnF
Klupa 10
20D. ReizigerG
13T. BodakG
5N. Ogidi NwankwoD
39J. Ritmeester van de KampM
17N. RossenM
15A. LechkarD
30K. TejanF
9J. SeedorfF
3G. AldersD
28R. OudstenF

Heracles

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ernest Faber
Startna postava 11
16T. JansinkG
2M. BenitaD
23M. te WierikD
4D. MiraniD
5D. van der KustD
13J. ZamburekM
20R. BozinovskiM
17T. van GilstM
73W. Ould ChikhM
8M. EngelsM
19L. KulenovicF
Klupa 12
30R. MantelG
22R. PasveerG
10T. BrunsM
6S. CesticD
7B. LimbombeF
14E. AhlstrandM
3J. WieckhoffD
25L. ZeefuikF
27J. TijinkD
38J. WijnrederD
39S. BlokhuisM
41T. HamamiogluF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.