Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Tigres FC
2P 3N 0I
6. mesto · 46 bodova
Forma · Bogota FC
1P 3N 1I
8. mesto · 39 bodova
Golovi · Over 1.5
47% vs 63%
BTTS 41% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
92,4%
model procena
Liga 89,2% n=241
Domaćin kod kuće 94,1% n=17
Gost u gostima 100,0% n=16
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 0-3
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,7%
model procena
Liga 81,7% n=241
Domaćin kod kuće 88,2% n=17
Gost u gostima 100,0% n=16
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Manje od 3,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,7%
model procena
Liga 81,7% n=241
Domaćin kod kuće 88,2% n=17
Gost u gostima 100,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,4%Detalji
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Ukupno golova 0-3
86,7%Detalji
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Manje od 3,5 gola
86,7%Detalji
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,4%Detalji
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Ukupno golova 0-3
86,7%Detalji
VIP 14.09.2026. 22:30
Tigres FC – Bogota FC
Tip: Manje od 3,5 gola
86,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Metropolitano de Techo
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Tigres FC
6. mesto · 46 bodova
Bogota FC
8. mesto · 39 bodova
Utakmica Tigres FC - Bogota FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
54'
Bogota FC
Žuti karton
Žuti karton
54'
Bogota FC
Žuti karton
Žuti karton
76'
Bogota FC
Žuti karton
Žuti karton
76'
Bogota FC
Žuti karton
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Tigres FC

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Bogota FC

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Tigres FC kod kuće · Bogota FC u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Tigres FC 100,0% (17) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
97,0%
Tigres FC 94,1% (17) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
97,0%
Tigres FC 94,1% (17) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
93,9%
Tigres FC 88,2% (17) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
93,9%
Tigres FC 88,2% (17) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
84,9%
Tigres FC 88,2% (17) · Bogota FC 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,8%
Tigres FC 76,5% (17) · Bogota FC 93,8% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,8%
Tigres FC 76,5% (17) · Bogota FC 87,5% (16)
Bolji uzorak
TipTigres FC
kod kuće
Bogota FC
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
100,0%
uzorak 16
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,1%
uzorak 17
100,0%
uzorak 16
97,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
100,0%
uzorak 16
97,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
100,0%
uzorak 16
93,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
100,0%
uzorak 16
93,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
84,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
84,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
78,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
72,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,7%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
69,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
60,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
60,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
60,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
57,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
57,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
54,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
42,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,2%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
42,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
45,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
18,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.