Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Toluca
1P 0N 4I
5. mesto · 30 bodova
Forma · Atletico San Luis
2P 1N 2I
14. mesto · 18 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 88%
BTTS 71% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 1 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Toluca 85,7% · Atletico San Luis 88,2%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Nemesio Diez
Grad
Toluca

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Toluca
5. mesto · 30 bodova
Atletico San Luis
14. mesto · 18 bodova
Utakmica Toluca - Atletico San Luis donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga MX, Mexico.
33'
Toluca
Luan Garcia
Žuti karton · Foul
46'
Toluca
D. Barbosa
Izmena · S. Simon
46'
Toluca
V. Arteaga
Izmena · J. Diaz
46'
Toluca
Luan
Izmena · E. del Villar
58'
Atletico San Luis
L. Flores
Izmena · A. Duarte
63'
Toluca
S. Cordova
Izmena · N. Castro
72'
Toluca
F. Rossi
Gol
73'
Atletico San Luis
J. Medina
Izmena · D. Rodriguez
73'
Atletico San Luis
R. Meraz
Izmena · M. Garcia
75'
Toluca
F. Rossi
Izmena · F. Romero
83'
Atletico San Luis
O. Macias
Izmena · S. Munoz
90'
Atletico San Luis
Joao Pedro Galvao
Gol iz penala
90+3'
Toluca
Pavel Pérez
Žuti karton · Argument
90+3'
Atletico San Luis
Aldo Cruz
Žuti karton · Argument
90+6'
Toluca
Santiago Simón
Žuti karton · Argument
61%
Ball Possession
39%
24
Total Shots
8
10
Shots on Goal
1
11
Shots off Goal
7
3
Blocked Shots
0
8
Shots insidebox
4
16
Shots outsidebox
4
3
Corner Kicks
1
2
Offsides
0
11
Fouls
6
3
Yellow Cards
1
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
9
599
Total passes
378
523
Passes accurate
292
87%
Passes %
77%
1.56
expected_goals
2.01
0.53
goals_prevented
0.53

Analiza tipova · Toluca

Liga MX · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21 13 8 61,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
21 8 13 38,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21 9 12 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
21 10 11 47,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21 12 9 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21 4 17 19,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
21 18 3 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21 12 9 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21 9 12 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
21 12 9 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
21 17 4 81,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21 9 12 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
21 17 4 81,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21 9 12 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21 14 7 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21 4 17 19,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21 13 8 61,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21 9 12 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21 4 17 19,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21 5 16 23,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
21 17 4 81,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21 7 14 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
21 17 4 81,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21 7 14 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21 4 17 19,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
21 14 7 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21 9 12 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21 8 13 38,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21 4 17 19,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21 17 4 81,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21 17 4 81,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
21 13 8 61,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atletico San Luis

Liga MX · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Toluca kod kuće · Atletico San Luis u gostima · Liga MX 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
86,8%
Toluca 85,7% (21) · Atletico San Luis 88,2% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,8%
Toluca 85,7% (21) · Atletico San Luis 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,2%
Toluca 81,0% (21) · Atletico San Luis 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,2%
Toluca 81,0% (21) · Atletico San Luis 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,2%
Toluca 90,5% (21) · Atletico San Luis 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,9%
Toluca 81,0% (21) · Atletico San Luis 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,9%
Toluca 81,0% (21) · Atletico San Luis 76,5% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
84,2%
Toluca 76,2% (21) · Atletico San Luis 94,1% (17)
Bolji uzorak
TipToluca
kod kuće
Atletico San Luis
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 21
88,2%
uzorak 17
86,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 21
88,2%
uzorak 17
86,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
81,0%
uzorak 21
88,2%
uzorak 17
84,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
81,0%
uzorak 21
88,2%
uzorak 17
84,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
90,5%
uzorak 21
76,5%
uzorak 17
84,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,0%
uzorak 21
76,5%
uzorak 17
78,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,0%
uzorak 21
76,5%
uzorak 17
78,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,2%
uzorak 21
94,1%
uzorak 17
84,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 21
88,2%
uzorak 17
79,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 21
70,6%
uzorak 17
71,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 21
70,6%
uzorak 17
71,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 21
76,5%
uzorak 17
71,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
90,5%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
79,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
76,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
81,0%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
73,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
81,0%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
73,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61,9%
uzorak 21
76,5%
uzorak 17
68,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
60,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
60,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
60,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
60,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
61,9%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
57,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
61,9%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
57,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
55,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
55,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
57,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
52,4%
uzorak 21
58,8%
uzorak 17
55,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
58,8%
uzorak 17
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
52,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
55,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
55,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,6%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
55,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,6%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
55,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
47,6%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
52,9%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 21
47,1%
uzorak 17
44,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
38,1%
uzorak 21
64,7%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
38,1%
uzorak 21
47,1%
uzorak 17
42,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
52,4%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
44,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
44,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,4%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
44,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,4%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
44,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
47,6%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
42,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
39,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
39,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
39,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 21
47,1%
uzorak 17
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
31,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
31,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 21
29,4%
uzorak 17
28,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
28,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
28,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
23,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19,1%
uzorak 21
41,2%
uzorak 17
29,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19,1%
uzorak 21
29,4%
uzorak 17
23,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
47,6%
uzorak 21
17,7%
uzorak 17
34,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 21
17,7%
uzorak 17
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19,1%
uzorak 21
17,7%
uzorak 17
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
23,7%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
21,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
18,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
18,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
18,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19,1%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
15,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
13,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
13,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
21,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9,5%
uzorak 21
35,3%
uzorak 17
21,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9,5%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
15,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
17,7%
uzorak 17
13,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
10,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,8%
uzorak 21
5,9%
uzorak 17
15,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19,1%
uzorak 21
5,9%
uzorak 17
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4,8%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
13,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
13,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
23,5%
uzorak 17
13,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
7,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
7,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
11,8%
uzorak 17
7,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
17,7%
uzorak 17
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
0,0%
uzorak 17
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Toluca

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ricardo Mohamed Matijevich Antonio
Startna postava 11
1H. GonzalezG
2D. BarbosaD
3A. BrisenoD
13LuanD
17M. IsaisD
33V. ArteagaM
24F. ArceM
7S. CordovaM
15P. PerezM
9A. VegaM
27F. RossiF
Klupa 10
22L. GarciaG
19S. SimonM
10J. AnguloM
4Bruno MendezD
29J. DiazM
8N. CastroM
5F. RomeroM
23O. VirgenF
25E. del VillarD
250J. Estrada

Atletico San Luis

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Guillermo Abascal
Startna postava 11
1A. SanchezG
2R. TorresD
6JuanpeD
31E. AguilaD
18A. CruzD
5R. MerazM
21O. MaciasM
28J. MedinaM
20L. FloresM
10S. Salles-LamongeM
9Joao Pedro GalvaoF
Klupa 10
34G. LajudG
4J. DominguezD
3Robson BambuD
19S. MunozF
15Lucas EstevesD
11D. RodriguezM
17A. DuarteF
30B. GalindoD
7B. GaldamesM
14M. GarciaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.