Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Toronto FC
1P 1N 3I
11. mesto · 33 bodova
Forma · CF Montreal
1P 0N 4I
15. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 86%
BTTS 100% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,7%
model procena
Liga 83,9% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=16
Gost u gostima 92,9% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,1%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=16
Gost u gostima 85,7% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,1%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=16
Gost u gostima 85,7% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Domaćin - 1+ gol
87,7%Detalji
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Ukupno golova 2+
85,1%Detalji
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Više od 1,5 gola
85,1%Detalji
Izdvojeno 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
77,0%Detalji
Izdvojeno 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,2%Detalji
Tipsteri 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
65,4%Detalji
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Domaćin - 1+ gol
87,7%Detalji
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Ukupno golova 2+
85,1%Detalji
VIP 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Više od 1,5 gola
85,1%Detalji
Tipsteri 10.10.2026. 19:00
Toronto FC – CF Montreal
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
65,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:0
Stadion
BMO Field
Grad
Toronto

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Toronto FC
11. mesto · 33 bodova
CF Montreal
15. mesto · 24 bodova
Toronto FC je na BMO Fieldu u 28. kolu MLS lige savladao CF Montreal sa 2:1. Pogledajte ključne momente, statistiku i sastave sa utakmice.
23'
Toronto FC
Luka Gavran
Izmena · William Yarbrough
51'
CF Montreal
Daniel Rios
Gol
55'
CF Montreal
Brayan Vera
Žuti karton · Time Wasting
61'
Toronto FC
Jonathan Osorio
Izmena · Djordje Mihailovic
72'
CF Montreal
Victor Loturi
Izmena · Samuel Piette
72'
CF Montreal
Alexis Sanchez
Izmena · Fabian Herbers
82'
Toronto FC
Alonso
Izmena · Lewis Morgan
84'
CF Montreal
Brandan Craig
Žuti karton · Foul
86'
CF Montreal
Daniel Rios
Izmena · Wikelman·Carmona
86'
CF Montreal
Brandan Craig
Izmena · Efrain Morales
87'
CF Montreal
Luca Petrasso
Žuti karton · Time Wasting
90+3'
Toronto FC
Lewis Morgan
Gol · Niklas Dorsch
90+5'
Toronto FC
Djordje Mihailovic
Gol · Theo Corbeanu
90+6'
Toronto FC
Richie Laryea
Žuti karton
52%
Ball Possession
48%
14
Total Shots
16
5
Shots on Goal
7
7
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
4
12
Shots insidebox
12
2
Shots outsidebox
4
8
Corner Kicks
6
4
Offsides
2
9
Fouls
17
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
6
Goalkeeper Saves
3
351
Total passes
339
273
Passes accurate
255
1.7
expected_goals
1.57
17
Free Kicks
9

Analiza tipova · Toronto FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · CF Montreal

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Toronto FC kod kuće · CF Montreal u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
96,7%
Toronto FC 100,0% (16) · CF Montreal 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
93,3%
Toronto FC 100,0% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
93,3%
Toronto FC 100,0% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,0%
Toronto FC 93,8% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%
Toronto FC 93,8% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,7%
Toronto FC 87,5% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
86,7%
Toronto FC 87,5% (16) · CF Montreal 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
86,7%
Toronto FC 93,8% (16) · CF Montreal 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipToronto FC
kod kuće
CF Montreal
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
96,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
93,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
93,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
90,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
90,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
87,5%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
86,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
86,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
86,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
76,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
76,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
76,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
76,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
80,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
73,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
73,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
70,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
80,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
66,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
63,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
76,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
76,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
63,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
63,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
63,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
53,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
53,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
60,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
56,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
43,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
46,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
46,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
53,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
53,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
46,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
43,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
43,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
40,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
36,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
46,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
46,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
46,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
46,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
33,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
23,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
Nerešeno
X Ceo meč
56,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
13,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
10,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
6,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
6,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
23,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
20,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
13,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
10,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
10,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
6,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
6,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
3,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
3,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Toronto FC

Formacija: 4-3-3 · Trener: R. Fraser
Startna postava 11
1L. GavranG
22R. LaryeaD
13B. KuscevicD
15N. GomisD
3Matheus PereiraD
21J. OsorioM
14Alonso CoelloM
6N. DorschM
7T. CorbeanuF
9J. SargentF
20D. SallóiF
Klupa 9
23W. YarbroughG
11D. EtienneF
96R. ChukwuD
17Emilio Aristizábal ChavarriagaF
38J. GilmanD
10D. MihailovićM
12Z. MonlouisD
90L. MorganF
27A. PiedrahitaF

CF Montreal

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Philippe Eullaffroy
Startna postava 11
1S. BrezaG
2J. NealD
5B. CraigD
4B. VeraD
27D. BugajM
22V. LoturiM
8M. LongstaffM
13L. PetrassoM
14D. RíosM
10A. SánchezM
9P. OwusuF
Klupa 9
16W. CarmonaM
21F. HerbersF
41S. KeitaG
24E. MoralesD
7D. PereiraM
6S. PietteM
28V. RadojevićD
23N. StreitM
18H. SynchukM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Toronto FC vs CF Montreal 2:1 - MLS analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 28. kola Major League Soccer (MLS), na BMO Fieldu u Torontu sastali su se Toronto FC i CF Montreal. Utakmica je završena rezultatom 2:1 u korist domaćeg tima, Toronto FC, koji je uspeo da preokrene rezultat u završnim minutima meča.

Tok utakmice

Prvih 45 minuta nije donelo promene na semaforu, pa se na pauzu otišlo bez golova. U nastavku, u 51. minutu, CF Montreal je došao u vođstvo nakon pogotka Daniela Riosa. Ipak, Toronto FC je uspeo da preokrene rezultat u samoj završnici utakmice. Prvo je u 90+3. minutu Lewis Morgan postigao gol uz asistenciju Niklasa Dorscha, a potom je u 90+5. minutu Đorđe Mihailović zatresao mrežu gostiju uz asistenciju Thea Corbeanua, čime je postavljen konačan rezultat 2:1.

Ključni momenti
  • 23' - Izmena u timu Toronto FC: Luka Gavran je ušao u igru umesto Williama Yarbrougha.
  • 51' - Gol za CF Montreal: Daniel Rios postiže pogodak.
  • 55' - Žuti karton za Brayana Veru iz CF Montreal zbog odugovlačenja.
  • 61' - Izmena u Toronto FC: Jonathan Osorio ulazi umesto Đorđa Mihailovića.
  • 72' - Dve izmene u CF Montreal: Victor Loturi ulazi umesto Samuela Piettea, a Alexis Sanchez umesto Fabiana Herbersa.
  • 82' - Izmena u Toronto FC: Alonso ulazi umesto Lewisa Morgana.
  • 84' - Žuti karton za Brandana Craiga iz CF Montreal zbog prekršaja.
  • 86' - Dve izmene u CF Montreal: Daniel Rios ulazi umesto Wikelmana Carmone, a Brandan Craig umesto Efraina Moralesa.
  • 87' - Žuti karton za Lucu Petrassa iz CF Montreal zbog odugovlačenja.
  • 90+6' - Žuti karton za Richieja Laryeu iz Toronto FC.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Toronto FC 4-3-3 R. Fraser
CF Montreal 3-4-2-1 Philippe Eullaffroy
Tim Broj Igrač Pozicija
Toronto FC 1 Luka Gavran G
Toronto FC 22 Richie Laryea D
Toronto FC 13 B. Kuscevic D
Toronto FC 15 N. Gomis D
Toronto FC 3 Matheus Pereira D
Toronto FC 21 Jonathan Osorio M
Toronto FC 14 Alonso Coello M
Toronto FC 6 Niklas Dorsch M
Toronto FC 7 Theo Corbeanu F
Toronto FC 9 J. Sargent F
Toronto FC 20 D. Sallói F
CF Montreal 1 S. Breza G
CF Montreal 2 J. Neal D
CF Montreal 5 B. Craig D
CF Montreal 4 B. Vera D
CF Montreal 27 D. Bugaj M
CF Montreal 22 V. Loturi M
CF Montreal 8 M. Longstaff M
CF Montreal 13 L. Petrasso M
CF Montreal 14 D. Ríos M
CF Montreal 10 A. Sánchez M
CF Montreal 9 P. Owusu F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ukupni broj šuteva 14 16
Šutevi u okvir gola 5 7
Šutevi van okvira gola 7 5
Šutevi izvan kaznenog prostora 2 4
Šutevi iz kaznenog prostora 12 12
Precizni pasovi 273 255
Ukupni pasovi 351 339
Korneri 8 6
Žuti kartoni 1 3
Faulovi 9 17
Odbijeni šutevi 2 4
Odbrane golmana 6 3
Offside 4 2
Slobodni udarci 17 9
Expected Goals (xG) 1.7 1.57
Zaključak

Utakmica između Toronto FC i CF Montreal donela je uzbudljiv preokret u završnim minutima, što potvrđuje i bliska statistika očekivanih golova (xG). Toronto FC je imao nešto više preciznih pasova i kornera, dok je CF Montreal zabeležio više šuteva u okvir gola. Broj faulova je bio znatno veći na strani Montreala, što je možda uticalo na tok meča. Izmene su bile učestale na obe strane, sa ciljem osveženja tima u drugom poluvremenu. Ovakav rezultat i statistički okvir ukazuju na neizvesnu utakmicu sa kvalitetnim momentima na obe strane, igranu na stadionu BMO Field u Torontu pod sudijom Allenom Chapmanom.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.