Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Trapani 1905
3P 0N 2I
11. mesto · 41 bodova
Forma · Team Altamura
1P 0N 4I
13. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
74% vs 100%
BTTS 37% / 68% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 2
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Trapani 1905 94,7% · Team Altamura 94,7%
94,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 36
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Stadio Polisportivo Provinciale
Grad
Trapani

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Trapani 1905
11. mesto · 41 bodova
Team Altamura
13. mesto · 37 bodova
Utakmica Trapani 1905 - Team Altamura donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
18'
Trapani 1905
O. Kragl
Žuti karton
26'
Team Altamura
M. Rolando
Žuti karton
32'
Trapani 1905
O. Kragl
Gol iz penala
42'
Trapani 1905
L. Silvestri
Žuti karton
46'
Team Altamura
M. Grande
Izmena · N. Dipinto
46'
Team Altamura
G. Simone
Izmena · Fran Ganfornina
47'
Trapani 1905
L. Silvestri
Gol
61'
Team Altamura
D. Franco
Izmena · K. Sadiki
61'
Team Altamura
F. Rizzo
Izmena · P. Ortisi
67'
Team Altamura
N. Dipinto
Izmena · V. Onofrietti
69'
Trapani 1905
O. Kragl
Izmena · E. Piovanello
77'
Trapani 1905
A. Benedetti
Žuti karton
79'
Team Altamura
A. Viola
Žuti karton
82'
Trapani 1905
A. Benedetti
Izmena · S. Sabatino
82'
Trapani 1905
Z. Ruggiero
Izmena · D. Daka
84'
Trapani 1905
F. Carraro
Izmena · S. Hraiech
84'
Trapani 1905
G. Anatriello
Izmena · E. Segberg

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Trapani 1905

Serie C - Girone C · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Team Altamura

Serie C - Girone C · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Trapani 1905 kod kuće · Team Altamura u gostima · Serie C - Girone C 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,7%
Trapani 1905 94,7% (19) · Team Altamura 94,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,6%
Trapani 1905 79,0% (19) · Team Altamura 84,2% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,6%
Trapani 1905 79,0% (19) · Team Altamura 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
79,0%
Trapani 1905 79,0% (19) · Team Altamura 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
79,0%
Trapani 1905 79,0% (19) · Team Altamura 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
86,8%
Trapani 1905 73,7% (19) · Team Altamura 100,0% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,8%
Trapani 1905 73,7% (19) · Team Altamura 100,0% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,9%
Trapani 1905 73,7% (19) · Team Altamura 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipTrapani 1905
kod kuće
Team Altamura
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
94,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
81,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
100,0%
uzorak 19
86,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
100,0%
uzorak 19
86,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
78,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
78,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
76,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
60,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
57,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
52,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
63,2%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
47,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Nerešeno
X Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
13,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.