Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Union La Calera
2P
3N
0I
Poslednjih 5 ligaških mečeva
Forma · Union San Felipe
1P
1N
3I
Poslednjih 5 ligaških mečeva
Golovi · Over 1.5
100%
vs
100%
BTTS
50% /
33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 1 —
0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 2+
Union La Calera 100,0%
· Union San Felipe 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
-
Grad
La Calera
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 4
100,0%
Over 1.5
3 / 3
100,0%
2 / 4
50,0%
Over 2.5
1 / 3
33,3%
2 / 4
50,0%
Over 3.5
1 / 3
33,3%
0 / 4
0,0%
Under 1.5
0 / 3
0,0%
2 / 4
50,0%
Under 2.5
2 / 3
66,7%
2 / 4
50,0%
Under 3.5
2 / 3
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Union La Calera pobede
1
Nerešeno
0
Union San Felipe pobede
04.07.2026.
Union San Felipe - Union La Calera
Copa Chile
1:1
Utakmica Union La Calera - Union San Felipe donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Copa Chile, Chile.
19'
Union La Calera
A. Pastene
Crveni karton
24'
Union San Felipe
V. Perales
Gol · B. Riveros
47'
Union La Calera
Y. W. Andia Leon
Izmena · N. Palma
47'
Union La Calera
B. Argandona
Izmena · M. Fernandez
53'
Union San Felipe
B. Riveros
Gol · A. Fontana
54'
Union San Felipe
A. Fontana
Žuti karton
58'
Union La Calera
C. Moya
Izmena · Y. Leiva
58'
Union La Calera
B. Oyarzo Munoz
Izmena · M. Campos
73'
Union La Calera
F. Pozzo
Izmena · S. Saez
84'
Union San Felipe
M. Galleguillos
Izmena · O. Henriquez
84'
Union San Felipe
A. Fontana
Izmena · P. Munoz
90'
Union San Felipe
G. A. Jara Gonzalez
Izmena · D. Fuentes
90'
Union San Felipe
B. Riveros
Izmena · N. Brun
90+2'
Union La Calera
M. Fernandez
Žuti karton
90+2'
Union San Felipe
R. Diaz Orostegui
Izmena · J. Olguin
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Union La Calera
Copa Chile · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Union San Felipe
Copa Chile · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Union La Calera kod kuće · Union San Felipe u gostima · Copa Chile 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%Union La Calera 100,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%Union La Calera 100,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Union La Calera 100,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Union La Calera 100,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%Union La Calera 100,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%Union La Calera 75,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%Union La Calera 75,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%Union La Calera 75,0% (4) · Union San Felipe 100,0% (3)
Srednji uzorak
| Tip | Union La Calera kod kuće | Union San Felipe u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
57,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
57,1% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
14,3% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
14,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Union La Calera
Formacija: - · Trener: Martin Cicotello
Startna postava 0
Klupa 0

Union San Felipe
Formacija: - · Trener: Luis Landeros
Startna postava 0
Klupa 0
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
