Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Union Magdalena
2P 3N 0I
5. mesto · 54 bodova
Forma · Real Cartagena
0P 3N 2I
4. mesto · 56 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 63%
BTTS 44% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
91,7%
model procena
Liga 89,2% n=240
Domaćin kod kuće 93,3% n=15
Gost u gostima 100,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 30.09.2026. 01:00
Union Magdalena – Real Cartagena
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,7%Detalji
VIP 30.09.2026. 01:00
Union Magdalena – Real Cartagena
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Sierra Nevada
Grad
Santa Marta

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Union Magdalena
5. mesto · 54 bodova
Real Cartagena
4. mesto · 56 bodova
Utakmica Union Magdalena - Real Cartagena donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
10'
Real Cartagena
L. Taffur
Gol
10'
Real Cartagena
L. Taffur
Gol
42'
Real Cartagena
M. Balanta
Žuti karton
42'
Real Cartagena
M. Balanta
Žuti karton
45'
Union Magdalena
J. A. Solarte Espana
Autogol
45'
Union Magdalena
J. A. Solarte Espana
Autogol
64'
Real Cartagena
J. Rodriguez
Izmena · J. Rios
64'
Real Cartagena
J. Rodriguez
Izmena · J. Rios
64'
Real Cartagena
L. Taffur
Izmena · D. Castillo
64'
Real Cartagena
L. Taffur
Izmena · D. Castillo
66'
Real Cartagena
F. Montero
Izmena · M. Manotas
66'
Real Cartagena
F. Montero
Izmena · M. Manotas
78'
Real Cartagena
D. Pino
Žuti karton
78'
Real Cartagena
D. Pino
Žuti karton
82'
Union Magdalena
J. Lerma
Izmena · F. Molina
82'
Union Magdalena
J. Lerma
Izmena · F. Molina
83'
Union Magdalena
D. Mera
Izmena · R. Rodriguez
83'
Union Magdalena
D. Mera
Izmena · R. Rodriguez
85'
Union Magdalena
J. Giraldo
Izmena · F. Mosquera
85'
Union Magdalena
J. Giraldo
Izmena · F. Mosquera
85'
Union Magdalena
J. Mercado
Izmena · J. Pimienta
85'
Union Magdalena
J. Mercado
Izmena · J. Pimienta
87'
Union Magdalena
F. Molina
Žuti karton
87'
Union Magdalena
F. Molina
Žuti karton
90+1'
Union Magdalena
G. Arrieta
Izmena · M. Ballesteros

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Union Magdalena

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Real Cartagena

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Union Magdalena kod kuće · Real Cartagena u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,8%
Union Magdalena 93,3% (15) · Real Cartagena 100,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,1%
Union Magdalena 86,7% (15) · Real Cartagena 87,5% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,1%
Union Magdalena 86,7% (15) · Real Cartagena 87,5% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
71,0%
Union Magdalena 73,3% (15) · Real Cartagena 68,8% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,0%
Union Magdalena 73,3% (15) · Real Cartagena 68,8% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
71,0%
Union Magdalena 73,3% (15) · Real Cartagena 68,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-2
67,7%
Union Magdalena 66,7% (15) · Real Cartagena 68,8% (16)
Bolji uzorak
Manje od 2,5 gola
67,7%
Union Magdalena 66,7% (15) · Real Cartagena 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipUnion Magdalena
kod kuće
Real Cartagena
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,3%
uzorak 15
100,0%
uzorak 16
96,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
87,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
87,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
70,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
58,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
61,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
52,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
54,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
41,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
45,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
29,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
100,0%
uzorak 1
23,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
19,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
88,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
88,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
70,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
64,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
58,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
52,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
52,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
41,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
29,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
17,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 1
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.