Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vis Pesaro
0P 1N 4I
20. mesto · 5 bodova
Forma · Perugia
2P 1N 2I
10. mesto · 17 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 83% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 4
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Vis Pesaro 100,0% · Perugia 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Tonino Benelli
Grad
Pesaro

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vis Pesaro
20. mesto · 5 bodova
Perugia
10. mesto · 17 bodova
Utakmica Vis Pesaro - Perugia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Vis Pesaro

Serie C - Girone B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Perugia

Serie C - Girone B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vis Pesaro kod kuće · Perugia u gostima · Serie C - Girone B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Vis Pesaro 100,0% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Vis Pesaro 100,0% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
91,7%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
91,7%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,3%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%
Vis Pesaro 83,3% (6) · Perugia 83,3% (6)
Bolji uzorak
TipVis Pesaro
kod kuće
Perugia
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
66,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vis Pesaro

Formacija: -
Startna postava 11
16A. Guarnone
36G. Bailo
45P. Giorgini
5D. Tonucci
3G. Barranco
55E. Mariani
77F. Dell'Aquila
24N. Berengo
10M. Di Paola
20R. Giovannini
9F. Nicastro
Klupa 15
22M. Mariani
1M. Piersanti
23L. Beghetto
2N. Conti
33F. Pompilio
28M. Rigione
6A. Tomassini
80G. Gambino
30G. Maucci
4C. Nina
71F. Tavernaro
14S. Ascione
90N. Lari
27F. Sculli
21C. Vaccaro

Perugia

Formacija: -
Startna postava 11
1R. Zelezny
23L. Megelaitis
28D. Riccardi
4A. Tozzuolo
14E. Quirini
77E. Kabashi
8R. Ladinetti
20G. Carriero
39G. Cavallini
10L. Canotto
9A. Sabbatani
Klupa 14
12L. Moro
55S. Strappini
6M. Angeli
11M. Borsoi
15D. Papazov
71P. Rondolini
5D. Stramaccioni
31G. Conti
19C. Dottori
33C. Langella
27E. Agnissan
17R. Barberini
72M. Cortesi
26S. Seha

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.