Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 2:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Vlašim
0P 1N 1I
Poslednjih 2 ligaških mečeva
Forma · Teplice
1P 2N 2I
5. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 78%
BTTS 100% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 3
5 prethodnih mečeva u bazi
Još nema dovoljno podataka za izdvojeni signal
Forma, H2H i detaljna statistika utakmice i dalje su dostupni u karticama ispod.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Relegation Round
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Stadion Kollárova ulice
Grad
Vlašim

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2021
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vlašim
Pozicija nije dostupna
Teplice
5. mesto · 29 bodova
Utakmica Vlašim - Teplice donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Czech Liga, Czech-Republic.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Vlašim

Czech Liga · sezona 2021 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno
X Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Teplice

Czech Liga · sezona 2021 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vlašim kod kuće · Teplice u gostima · Czech Liga 2021
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Još nema tipova sa najmanje 2 obrađene utakmice na obe strane. Kompletna uporedna tabela je dostupna ispod.
TipVlašim
kod kuće
Teplice
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 18
84,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 18
84,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 18
84,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
83,3%
uzorak 18
84,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
78,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 18
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 18
68,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 18
68,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
63,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
63,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
63,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
63,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
55,6%
uzorak 18
57,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
55,6%
uzorak 18
57,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
55,6%
uzorak 18
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
55,6%
uzorak 18
57,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
47,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
47,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
42,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 18
36,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 18
36,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
27,8%
uzorak 18
31,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
27,8%
uzorak 18
31,6%
Nerešeno
X Ceo meč
100,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
100,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
21,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
77,8%
uzorak 18
73,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
57,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
57,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
57,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
57,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
61,1%
uzorak 18
57,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
55,6%
uzorak 18
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 18
47,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 18
47,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
50,0%
uzorak 18
47,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
44,4%
uzorak 18
42,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
36,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
36,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
36,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
36,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
38,9%
uzorak 18
36,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 18
31,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 18
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 18
31,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
22,2%
uzorak 18
21,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
15,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
15,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
15,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
16,7%
uzorak 18
15,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
11,1%
uzorak 18
10,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
11,1%
uzorak 18
10,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
11,1%
uzorak 18
10,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
11,1%
uzorak 18
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
11,1%
uzorak 18
10,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
5,6%
uzorak 18
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.