Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vojvodina
3P 1N 1I
2. mesto · 32 bodova
Forma · OFK Beograd
0P 2N 3I
11. mesto · 11 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 88%
BTTS 38% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 1 — 1
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Vojvodina 100,0% · OFK Beograd 87,5%
93,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:0
Poluvreme
0:0
Stadion
-
Grad
Novi Sad

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vojvodina
2. mesto · 32 bodova
OFK Beograd
11. mesto · 11 bodova
Utakmica Vojvodina - OFK Beograd donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super Liga, Serbia.
34'
OFK Beograd
Mamadou Fall
Žuti karton · Foul
45+1'
OFK Beograd
Edmund Addo
Žuti karton · Foul
46'
OFK Beograd
M. Fall
Izmena · M. Rodic
54'
Vojvodina
L. Randjelovic
Gol · M. Kolarevic
58'
Vojvodina
D. Kokanovic
Izmena · D. Zukic
58'
Vojvodina
M. Kolarevic
Izmena · P. Sukacev
58'
Vojvodina
N. Mulahusejnovic
Gol · L. Randjelovic
60'
Vojvodina
Milutin Vidosavljević
Žuti karton · Foul
63'
OFK Beograd
S. Despotovski
Izmena · M. Gobeljic
63'
OFK Beograd
T. De Barr
Izmena · D. Rankovic
73'
Vojvodina
N. Mulahusejnovic
Gol · P. Sukacev
74'
Vojvodina
N. Mulahusejnovic
Izmena · D. Crnomarkovic
74'
Vojvodina
S. Tanjga
Izmena · V. Boskan
77'
OFK Beograd
E. Addo
Izmena · H. Aderoju
81'
Vojvodina
N. Petrovic
Izmena · M. Poletanovic
83'
Vojvodina
P. Sukacev
Gol · L. Randjelovic
84'
OFK Beograd
E. Hoard
Izmena · S. Pena
46%
Ball Possession
54%
14
Total Shots
4
6
Shots on Goal
1
2
Shots off Goal
1
6
Blocked Shots
2
8
Shots insidebox
2
6
Shots outsidebox
2
6
Corner Kicks
1
2
Offsides
1
19
Fouls
12
1
Yellow Cards
2
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
2
296
Total passes
369
230
Passes accurate
287
78%
Passes %
78%
2.15
expected_goals
0.29
goals_prevented

Analiza tipova · Vojvodina

Super Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · OFK Beograd

Super Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vojvodina kod kuće · OFK Beograd u gostima · Super Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
93,3%
Vojvodina 100,0% (7) · OFK Beograd 87,5% (8)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
93,3%
Vojvodina 100,0% (7) · OFK Beograd 87,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
86,7%
Vojvodina 85,7% (7) · OFK Beograd 87,5% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,7%
Vojvodina 85,7% (7) · OFK Beograd 87,5% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
86,7%
Vojvodina 85,7% (7) · OFK Beograd 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,7%
Vojvodina 100,0% (7) · OFK Beograd 75,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,7%
Vojvodina 100,0% (7) · OFK Beograd 75,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
86,7%
Vojvodina 100,0% (7) · OFK Beograd 75,0% (8)
Bolji uzorak
TipVojvodina
kod kuće
OFK Beograd
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
93,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
93,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
86,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
86,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
86,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
86,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
86,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
86,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
73,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
66,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
73,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
60,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
60,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
60,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
46,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
46,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
26,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
26,7%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vojvodina

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Miroslav Tanjga
Startna postava 11
12D. RosicG
16M. ButeanD
6S. Tanjga
26K. SzucsD
23Lucas BarrosD
55M. VidosavljevicM
18N. PetrovicM
21M. KolarevicM
20D. KokanovicM
77L. RandjelovicM
99N. MulahusejnovicF
Klupa 11
1M. GocmanacG
4M. PoletanovicM
5D. CrnomarkovicD
35I. DjakovacM
11M. MladenovicM
25L. PeranovicF
33V. Boskan
10D. ZukicM
7S. MitrovicF
27P. SukacevM
44H. RedzicD

OFK Beograd

Formacija: 5-3-2 · Trener: Jovan Damjanovic
Startna postava 11
97N. StojisicG
2S. DespotovskiD
4A. PavlovicD
14M. MomcilovicD
26M. Fall
24U. StojanovicD
8A. CvetkovicM
3E. AddoM
11T. De BarrM
42D. Y. Silue
9E. HoardF
Klupa 11
31V. DraskicG
10S. MarkovicM
77M. GobeljicD
27H. AderojuF
23M. RodicD
6S. PenaM
18H. ToureD
20J. SljivicM
45A. VukicevicD
19D. RankovicM
16L. IvanovicD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.