Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Yunnan Yukun
2P 1N 2I
5. mesto · 38 bodova
Forma · Beijing Guoan
2P 3N 0I
3. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 77%
BTTS 62% / 54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 3
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Yunnan Yukun 100,0% · Beijing Guoan 84,6%
92,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:3
Poluvreme
1:1
Stadion
Yuxi Plateau Sports Center Stadium
Grad
Yuxi

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Yunnan Yukun
5. mesto · 38 bodova
Beijing Guoan
3. mesto · 41 bodova
Utakmica Yunnan Yukun - Beijing Guoan donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
22'
Beijing Guoan
Zhang Yuning
Gol · Zhang Xizhe
23'
Beijing Guoan
Zhang Xizhe
VAR
45'
Yunnan Yukun
A. Ionita II
Gol
58'
Beijing Guoan
Zhang Xizhe
VAR
60'
Yunnan Yukun
Ye Chugui
Izmena · J. Saeter
60'
Yunnan Yukun
Tang Miao
Izmena · Zhang Chenliang
60'
Yunnan Yukun
Xu Xin
Izmena · Huang Zichang
60'
Beijing Guoan
Wang Gang
Izmena · Yue Tze-Nam
60'
Beijing Guoan
Zhang Xizhe
Gol iz penala
73'
Beijing Guoan
Zhang Xizhe
Izmena · Feng Boxuan
74'
Yunnan Yukun
Zhao Yuhao
Izmena · Fei Ernanduo
74'
Yunnan Yukun
Yang Zihao
Izmena · B. Abdusalam
77'
Yunnan Yukun
Cleber
Gol · J. Saeter
81'
Beijing Guoan
Serginho
Gol · Feng Boxuan
83'
Beijing Guoan
Serginho
Izmena · J. Deng
90'
Yunnan Yukun
O. Taty Maritu
Gol · Huang Zichang
48%
Ball Possession
52%
12
Total Shots
11
5
Shots on Goal
6
4
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
2
6
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
8
1
Offsides
2
9
Fouls
7
Yellow Cards
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
2
392
Total passes
435
326
Passes accurate
362
83%
Passes %
83%
1.45
expected_goals
2.32
goals_prevented

Analiza tipova · Yunnan Yukun

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Beijing Guoan

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno
X Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Yunnan Yukun kod kuće · Beijing Guoan u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,3%
Yunnan Yukun 100,0% (13) · Beijing Guoan 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,3%
Yunnan Yukun 100,0% (13) · Beijing Guoan 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,8%
Yunnan Yukun 84,6% (13) · Beijing Guoan 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,8%
Yunnan Yukun 84,6% (13) · Beijing Guoan 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
80,8%
Yunnan Yukun 84,6% (13) · Beijing Guoan 76,9% (13)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
76,9%
Yunnan Yukun 69,2% (13) · Beijing Guoan 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
73,1%
Yunnan Yukun 69,2% (13) · Beijing Guoan 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
69,2%
Yunnan Yukun 76,9% (13) · Beijing Guoan 61,5% (13)
Bolji uzorak
TipYunnan Yukun
kod kuće
Beijing Guoan
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
92,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
92,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
61,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
57,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
57,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
46,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
38,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
34,6%
Nerešeno
X Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
30,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
26,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Yunnan Yukun

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Jordi Vinyals
Startna postava 11
23Wang ZhifengG
20Tang MiaoD
5Shi KeD
33A. BurcaD
21Yang ZihaoD
6Zhao YuhaoM
10A. Ionita IIM
7Ye ChuguiM
8Xu XinM
11O. Taty MarituM
9CleberF
Klupa 12
1Bao YaxiongG
14Wang XinghaoG
18Yi TengD
30J. Saeter
27Han ZilongM
26Zhang ChenliangD
32Chen YuhaoD
16Zhang XiangshuoD
15Zhang YufengM
19Huang ZichangF
36Fei ErnanduoF
39B. AbdusalamF

Beijing Guoan

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Nick Montgomery
Startna postava 11
34Hou SenG
27Wang GangD
24Abdugheni AbduhamitD
5G. RamosD
26Bai YangD
8A. KonteM
23DawhanM
7SerginhoM
10Zhang XizheM
37Cao YongjingM
9Zhang YuningF
Klupa 11
39Zhang JianzhiG
33Abbas NureliG
6Chi ZhongguoM
16Feng BoxuanD
21Yue Tze-NamD
18Wang YuM
36Jia FeifanM
35Jiang WenhaoD
30Fan ShuangjieD
38J. WeiM
47J. DengD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.