Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026. | 189 | 43 | 0 | 0 | 81,5% |
| 07.11.2026. | 232 | 36 | 0 | 0 | 86,6% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 591 | 487 | 104 | 0 | 82,4% |
| 90–94,9% | 142 | 119 | 23 | 0 | 83,8% |
| 95%+ | 4 | 3 | 1 | 0 | 75,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 14 | 12 | 2 | 0 | 85,7% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 51 | 43 | 8 | 0 | 84,3% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 152 | 128 | 24 | 0 | 84,2% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 94 | 78 | 16 | 0 | 83,0% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 100 | 81 | 19 | 0 | 81,0% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 100 | 81 | 19 | 0 | 81,0% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 76 | 61 | 15 | 0 | 80,3% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 76 | 61 | 15 | 0 | 80,3% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 2 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 9 mali uzorak | 8 | 1 | 0 | 88,9% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 9 mali uzorak | 8 | 1 | 0 | 88,9% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07.11.2026.
20:45
|
Antwerp — Lommel United
Jupiler Pro League
|
FT
2:2
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,9% | 66,0% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:15
|
Spouwen-Mopertingen — Lyra-Lierse Berlaar
First Amateur Division
|
FT
4:0
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,3% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:15
|
Spouwen-Mopertingen — Lyra-Lierse Berlaar
First Amateur Division
|
FT
4:0
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,3% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:10
|
Novorizontino — Fortaleza EC
Serie B
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,3% | 86,0% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:10
|
Novorizontino — Fortaleza EC
Serie B
|
FT
2:1
HT 1:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,2% | 88,5% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Libertad — Emelec
Liga Pro
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,6% | 89,0% | 34 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Libertad — Emelec
Liga Pro
|
FT
0:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,2% | 87,1% | 34 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Tigres FC — Quindio
Primera B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
95,3% | 90,1% | 37 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Tigres FC — Quindio
Primera B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,6% | 90,8% | 37 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Tigres FC — Quindio
Primera B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
87,4% | 89,8% | 37 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Tigres FC — Quindio
Primera B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
85,6% | 90,1% | 37 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Tigres FC — Quindio
Primera B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
85,6% | 90,1% | 37 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Houtvenne — Thes Sport
First Amateur Division
|
FT
1:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,0% | 67,3% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Houtvenne — Thes Sport
First Amateur Division
|
FT
1:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,0% | 67,3% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Avai — São Bernardo
Serie B
|
FT
2:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,4% | 88,2% | 33 | Prošao |
|
07.11.2026.
20:00
|
Avai — São Bernardo
Serie B
|
FT
2:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,8% | 88,7% | 33 | Pao |
|
07.11.2026.
19:30
|
Dessel Sport — Knokke
First Amateur Division
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,2% | 66,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:30
|
Dessel Sport — Knokke
First Amateur Division
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,2% | 66,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:30
|
Ried — Lask Linz
Bundesliga
|
FT
2:4
HT 2:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
86,8% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:30
|
Ried — Lask Linz
Bundesliga
|
FT
2:4
HT 2:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
86,8% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:00
|
Gimnasia M. — Independ. Rivadavia
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,4% | 84,1% | 29 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:00
|
Gimnasia M. — Independ. Rivadavia
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,4% | 84,2% | 29 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:00
|
Talleres Cordoba — Estudiantes L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,1% | 87,2% | 31 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:00
|
Talleres Cordoba — Estudiantes L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
86,4% | 86,3% | 31 | Prošao |
|
07.11.2026.
19:00
|
Talleres Cordoba — Estudiantes L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,5% | 86,4% | 31 | Prošao |
|
07.11.2026.
18:30
|
Cordoba — AD Ceuta FC
Segunda División
|
FT
3:0
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,1% | 65,1% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
18:30
|
Leganes — Albacete
Segunda División
|
FT
1:3
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
87,2% | 68,5% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
18:00
|
Dunajska Streda — FK Košice
Super Liga
|
FT
3:2
HT 1:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
88,6% | 67,7% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
18:00
|
Dunajska Streda — FK Košice
Super Liga
|
FT
3:2
HT 1:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
88,6% | 67,7% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
18:00
|
FC Winterthur — Étoile Carouge
Challenge League
|
FT
2:2
HT 2:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
88,9% | 66,6% | 11 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →