Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026. | 19 | 2 | 0 | 0 | 90,5% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| 29.10.2026. | 42 | 4 | 0 | 0 | 91,3% |
| 28.10.2026. | 20 | 4 | 0 | 0 | 83,3% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 602 | 486 | 116 | 0 | 80,7% |
| 90–94,9% | 138 | 112 | 26 | 0 | 81,2% |
| 95%+ | 3 | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 58 | 50 | 8 | 0 | 86,2% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 58 | 50 | 8 | 0 | 86,2% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 112 | 96 | 16 | 0 | 85,7% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 90 | 74 | 16 | 0 | 82,2% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 90 | 74 | 16 | 0 | 82,2% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 156 | 126 | 30 | 0 | 80,8% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 28 | 21 | 7 | 0 | 75,0% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 47 | 35 | 12 | 0 | 74,5% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
|
Ceo meč | 21 | 15 | 6 | 0 | 71,4% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 30 | 21 | 9 | 0 | 70,0% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 30 | 21 | 9 | 0 | 70,0% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 6 mali uzorak | 3 | 3 | 0 | 50,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 1 | 1 | 0 | 50,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 0 | 1 | 0 | 0,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03.11.2026.
06:00
|
Tegevajaro Miyazaki — Tochigi City
J2 League
|
FT
3:0
HT 2:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,3% | 70,0% | 14 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Fujieda MYFC — Jubilo Iwata
J2 League
|
FT
1:2
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,4% | 72,7% | 14 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Fujieda MYFC — Jubilo Iwata
J2 League
|
FT
1:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,7% | 85,9% | 32 | Pao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Montedio Yamagata — Tokushima Vortis
J2 League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,5% | 86,3% | 33 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Montedio Yamagata — Tokushima Vortis
J2 League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,3% | 71,3% | 15 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Yokohama FC — Blaublitz Akita
J2 League
|
FT
2:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,1% | 68,4% | 11 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Oita Trinita — Vanraure Hachinohe
J2 League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,4% | 71,9% | 14 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Shonan Bellmare — Sagan Tosu
J2 League
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,2% | 85,5% | 30 | Prošao |
|
03.11.2026.
06:00
|
Shonan Bellmare — Sagan Tosu
J2 League
|
FT
0:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,7% | 70,3% | 12 | Prošao |
|
03.11.2026.
02:15
|
Bucaramanga — Atletico Nacional
Primera A
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,4% | 87,7% | 36 | Prošao |
|
03.11.2026.
01:15
|
Independ. Rivadavia — Banfield
Liga Profesional Argentina
|
FT
3:1
HT 3:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,8% | 84,8% | 31 | Pao |
|
03.11.2026.
01:15
|
Atletico Tucuman — Argentinos JRS
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
90,6% | 87,2% | 30 | Prošao |
|
03.11.2026.
01:15
|
Atletico Tucuman — Argentinos JRS
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,3% | 87,0% | 30 | Prošao |
|
03.11.2026.
01:15
|
Atletico Tucuman — Argentinos JRS
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
85,0% | 86,5% | 30 | Prošao |
|
03.11.2026.
01:15
|
Atletico Tucuman — Argentinos JRS
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
85,0% | 86,5% | 30 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:30
|
Goias — CRB
Serie B
|
FT
2:1
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,0% | 87,1% | 32 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:30
|
Goias — CRB
Serie B
|
FT
2:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,6% | 84,3% | 32 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:10
|
Union Magdalena — Envigado
Primera B
|
FT
1:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
90,8% | 89,9% | 37 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:10
|
Union Magdalena — Envigado
Primera B
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,5% | 87,0% | 37 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:00
|
Albion FC — Deportivo Maldonado
Primera División
|
FT
0:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,5% | 87,2% | 31 | Prošao |
|
03.11.2026.
00:00
|
Albion FC — Deportivo Maldonado
Primera División
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 87,1% | 31 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Platense — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,4% | 86,6% | 30 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Platense — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,6% | 87,5% | 30 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Platense — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
85,5% | 86,9% | 30 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Platense — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ · Ceo meč
|
85,4% | 85,2% | 30 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Defensa Y Justicia — Independiente
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,9% | 87,3% | 31 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Defensa Y Justicia — Independiente
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ · Ceo meč
|
86,8% | 86,7% | 31 | Prošao |
|
02.11.2026.
23:00
|
Defensa Y Justicia — Independiente
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,0% | 86,3% | 31 | Prošao |
|
02.11.2026.
22:05
|
Águilas Doradas — Fortaleza FC
Primera A
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,9% | 85,4% | 33 | Prošao |
|
02.11.2026.
22:00
|
Athletic Club — Ceara
Serie B
|
FT
2:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,6% | 88,5% | 33 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →