Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

VIP transparentnost

VIP istorija i stvarna prolaznost

Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.

✓ Model procena ≥ 85% ✓ Pouzdanost ≥ 55% ✓ Uzorak ≥ 10 ✓ WON / LOST / VOID iz grading sistema
Važno: prolaznost se računa kao WON / (WON + LOST). VOID se prikazuje, ali ne ulazi u imenilac. Istorija za period pre uvođenja ove stranice rekonstruisana je iz graded prediction zapisa po trenutno aktivnim VIP pravilima. Ovo nije ROI/profit statistika i modelska procena nije isto što i stvarna prolaznost. Više tipova iz iste utakmice može biti međusobno povezano, pa je prikazani procenat prolaznost tipova, a ne procenat nezavisnih utakmica. Kako se računa prolaznost? · Odgovorno klađenje
82,6%
stvarna prolaznost
609 / 128
prošlo / palo
737
ocenjenih tipova · 319 utakmica
0
void · ne ulazi u procenat

VIP statistika po datumu

Dnevni pregled VIP tipova za izabrani period.
Datum Prošlo Palo Čeka proveru Void Prolaznost
08.11.2026. 189 43 0 0 81,5%
07.11.2026. 232 36 0 0 86,6%
06.11.2026. 77 19 0 0 80,2%
05.11.2026. 18 9 0 0 66,7%
04.11.2026. 10 4 0 0 71,4%
03.11.2026. 29 5 0 0 85,3%
02.11.2026. 54 12 0 0 81,8%

Prolaznost po modelskoj proceni

Da li viši model % zaista prati bolji stvarni učinak.
Model procena Tipova Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
85–89,9% 591 487 104 0 82,4%
90–94,9% 142 119 23 0 83,8%
95%+ 4 3 1 0 75,0%

Prolaznost VIP predloga po tipu

Stvarna prolaznost svakog tipa u izabranom periodu. Tipovi sa najmanje 10 ocenjenih predloga prikazani su kao pouzdaniji uzorak.
Tip Period Ocenjeno Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč 14 12 2 0 85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč 51 43 8 0 84,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč 152 128 24 0 84,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme 94 78 16 0 83,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč 16 13 3 0 81,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme 100 81 19 0 81,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme 100 81 19 0 81,0%
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč 76 61 15 0 80,3%
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč 76 61 15 0 80,3%
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč 2 mali uzorak 2 0 0 100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme 9 mali uzorak 8 1 0 88,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme 9 mali uzorak 8 1 0 88,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč 5 mali uzorak 4 1 0 80,0%

Istorija VIP rezultata

737 VIP tipova na 319 utakmica u poslednjih 7 dana · 30 redova po strani · strana 11 / 25.
Datum Utakmica FT / HT Tip Model Pouzdanost Uzorak Rezultat
07.11.2026.
18:00
FC Winterthur — Étoile Carouge
Challenge League
FT 2:2
HT 2:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
88,9% 66,6% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Winterthur — Étoile Carouge
Challenge League
FT 2:2
HT 2:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,8% 64,5% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Winterthur — Étoile Carouge
Challenge League
FT 2:2
HT 2:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,8% 64,5% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Winterthur — Étoile Carouge
Challenge League
FT 2:2
HT 2:1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
85,0% 69,2% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
VfB Oldenburg — St. Pauli II
Regionalliga - Nord
FT 1:0
HT 0:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
91,0% 72,7% 14 Pao
07.11.2026.
18:00
VfB Oldenburg — St. Pauli II
Regionalliga - Nord
FT 1:0
HT 0:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
91,0% 72,7% 14 Pao
07.11.2026.
18:00
VfB Oldenburg — St. Pauli II
Regionalliga - Nord
FT 1:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
90,4% 72,8% 14 Prošao
07.11.2026.
18:00
VfB Oldenburg — St. Pauli II
Regionalliga - Nord
FT 1:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
90,4% 72,8% 14 Prošao
07.11.2026.
18:00
Zbrojovka Brno — Baník Ostrava
Czech Liga
FT 1:3
HT 0:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
87,4% 72,1% 13 Prošao
07.11.2026.
18:00
Odense — Viborg
Superliga
FT 1:2
HT 0:2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
88,5% 67,4% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
Odense — Viborg
Superliga
FT 1:2
HT 0:2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
88,5% 67,4% 11 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Vaduz — FC Sion
Super League
FT 0:4
HT 0:3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
88,2% 66,5% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Vaduz — FC Sion
Super League
FT 0:4
HT 0:3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
88,2% 66,5% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Vaduz — FC Sion
Super League
FT 0:4
HT 0:3
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
86,2% 67,6% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Vaduz — FC Sion
Super League
FT 0:4
HT 0:3
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
86,2% 67,6% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Luzern — BSC Young Boys
Super League
FT 2:3
HT 1:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
87,5% 65,9% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Luzern — BSC Young Boys
Super League
FT 2:3
HT 1:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
87,5% 65,9% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Luzern — BSC Young Boys
Super League
FT 2:3
HT 1:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
85,5% 66,3% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
FC Luzern — BSC Young Boys
Super League
FT 2:3
HT 1:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
85,5% 66,3% 10 Prošao
07.11.2026.
18:00
Rosenborg — Start
Eliteserien
FT 4:1
HT 2:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
89,7% 80,9% 22 Prošao
07.11.2026.
18:00
Rosenborg — Start
Eliteserien
FT 4:1
HT 2:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
89,7% 80,9% 22 Prošao
07.11.2026.
17:30
Vado — Ravenna
Serie C - Girone B
FT 1:3
HT 0:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
86,4% 68,5% 11 Prošao
07.11.2026.
17:30
Forli — Gubbio
Serie C - Girone B
FT 1:0
HT 1:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
86,6% 69,1% 11 Prošao
07.11.2026.
17:30
Trento — Albinoleffe
Serie C - Girone A
FT 2:1
HT 1:1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
87,7% 68,0% 12 Prošao
07.11.2026.
17:30
Pergolettese — Renate
Serie C - Girone A
FT 2:3
HT 0:2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
89,7% 66,6% 10 Prošao
07.11.2026.
17:30
Ludogorets — CSKA 1948
First League
FT 2:2
HT 0:0
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
85,7% 68,9% 11 Pao
07.11.2026.
17:00
Austria Lustenau — Grazer AK
Bundesliga
FT 2:1
HT 0:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
86,1% 66,0% 11 Prošao
07.11.2026.
17:00
Austria Lustenau — Grazer AK
Bundesliga
FT 2:1
HT 0:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
86,1% 66,0% 11 Prošao
07.11.2026.
16:30
HNK Cibalia — Croatia Zmijavci
First NL
FT 0:1
HT 0:0
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
86,3% 67,5% 10 Prošao
07.11.2026.
16:30
Den Bosch — Jong Utrecht
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 0:0
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
87,9% 72,3% 13 Prošao

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.