Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026. | 188 | 42 | 0 | 0 | 81,7% |
| 07.11.2026. | 232 | 36 | 0 | 0 | 86,6% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 590 | 486 | 104 | 0 | 82,4% |
| 90–94,9% | 141 | 119 | 22 | 0 | 84,4% |
| 95%+ | 4 | 3 | 1 | 0 | 75,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 14 | 12 | 2 | 0 | 85,7% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 150 | 127 | 23 | 0 | 84,7% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 51 | 43 | 8 | 0 | 84,3% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 94 | 78 | 16 | 0 | 83,0% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 100 | 81 | 19 | 0 | 81,0% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 100 | 81 | 19 | 0 | 81,0% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 76 | 61 | 15 | 0 | 80,3% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 76 | 61 | 15 | 0 | 80,3% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 2 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 9 mali uzorak | 8 | 1 | 0 | 88,9% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 9 mali uzorak | 8 | 1 | 0 | 88,9% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07.11.2026.
15:00
|
Barendrecht — Quick Boys
Tweede Divisie
|
FT
1:2
HT 1:1
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 · 1. poluvreme
|
86,7% | 68,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Spakenburg — Kloetinge
Tweede Divisie
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
90,4% | 66,6% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Spakenburg — Kloetinge
Tweede Divisie
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
90,4% | 66,6% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Spakenburg — Kloetinge
Tweede Divisie
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ · 1. poluvreme
|
86,7% | 68,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Spakenburg — Kloetinge
Tweede Divisie
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 · 1. poluvreme
|
86,7% | 68,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Spakenburg — Kloetinge
Tweede Divisie
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
85,4% | 67,2% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Katwijk — GVVV Veenendaal
Tweede Divisie
|
FT
1:3
HT 1:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
90,6% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Katwijk — GVVV Veenendaal
Tweede Divisie
|
FT
1:3
HT 1:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
90,6% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Katwijk — GVVV Veenendaal
Tweede Divisie
|
FT
1:3
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,9% | 64,7% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Katwijk — GVVV Veenendaal
Tweede Divisie
|
FT
1:3
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,9% | 64,7% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Hannover 96 II — Weiche Flensburg
Regionalliga - Nord
|
FT
3:2
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
91,7% | 75,8% | 16 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Hannover 96 II — Weiche Flensburg
Regionalliga - Nord
|
FT
3:2
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
91,7% | 75,8% | 16 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Hannover 96 II — Weiche Flensburg
Regionalliga - Nord
|
FT
3:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,9% | 74,9% | 16 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Hannover 96 II — Weiche Flensburg
Regionalliga - Nord
|
FT
3:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,9% | 74,9% | 16 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Atlas Delmenhorst — Schöningen
Regionalliga - Nord
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
89,7% | 70,4% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Atlas Delmenhorst — Schöningen
Regionalliga - Nord
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
89,7% | 70,4% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Atlas Delmenhorst — Schöningen
Regionalliga - Nord
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
89,1% | 70,5% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Atlas Delmenhorst — Schöningen
Regionalliga - Nord
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
89,1% | 70,5% | 13 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Hradec Králové — Sigma Olomouc
Czech Liga
|
FT
5:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,5% | 71,9% | 14 | Pao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Slovan Liberec — Bohemians 1905
Czech Liga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,9% | 69,1% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
15:00
|
Zlin — Slovácko
Czech Liga
|
FT
0:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,3% | 71,2% | 14 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Thionville Lusitanos — Cannes
Ligue 3
|
FT
1:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,8% | 68,1% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Aubagne — Amiens
Ligue 3
|
FT
0:2
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,9% | 70,2% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Gobelins — La Roche VF
Ligue 3
|
FT
0:1
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,7% | 68,5% | 11 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Rouen — Bastia
Ligue 3
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,5% | 66,5% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Rouen — Bastia
Ligue 3
|
FT
2:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,9% | 67,4% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Villefranche — Quevilly
Ligue 3
|
FT
0:2
HT 0:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,5% | 64,2% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Concarneau — Fleury 91
Ligue 3
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,4% | 68,0% | 10 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Bourg-en-bresse 01 — Le Puy Foot
Ligue 3
|
FT
1:1
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
91,4% | 70,3% | 12 | Prošao |
|
07.11.2026.
14:45
|
Bourg-en-bresse 01 — Le Puy Foot
Ligue 3
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,4% | 69,5% | 12 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →