Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026. | 182 | 39 | 0 | 0 | 82,4% |
| 07.11.2026. | 232 | 36 | 0 | 0 | 86,6% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 581 | 480 | 101 | 0 | 82,6% |
| 90–94,9% | 141 | 119 | 22 | 0 | 84,4% |
| 95%+ | 4 | 3 | 1 | 0 | 75,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 16 | 14 | 2 | 0 | 87,5% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 14 | 12 | 2 | 0 | 85,7% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 150 | 127 | 23 | 0 | 84,7% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 50 | 42 | 8 | 0 | 84,0% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 92 | 77 | 15 | 0 | 83,7% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 16 | 13 | 3 | 0 | 81,3% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 99 | 80 | 19 | 0 | 80,8% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 99 | 80 | 19 | 0 | 80,8% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 75 | 60 | 15 | 0 | 80,0% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 75 | 60 | 15 | 0 | 80,0% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 2 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06.11.2026.
19:30
|
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,5% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:30
|
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,5% | 69,6% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
BSG Chemie Leipzig — FC Rot-Weiß Erfurt
Regionalliga - Nordost
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,6% | 72,1% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
BSG Chemie Leipzig — FC Rot-Weiß Erfurt
Regionalliga - Nordost
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,6% | 72,1% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
FC Carl Zeiss Jena — BFC Preussen
Regionalliga - Nordost
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,0% | 72,9% | 15 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
FC Carl Zeiss Jena — BFC Preussen
Regionalliga - Nordost
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,0% | 72,9% | 15 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Hallescher FC — Luckenwalde
Regionalliga - Nordost
|
FT
2:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,0% | 72,5% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Hallescher FC — Luckenwalde
Regionalliga - Nordost
|
FT
2:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,0% | 72,5% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Kickers Emden — VfB Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
92,3% | 71,0% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Kickers Emden — VfB Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
92,3% | 71,0% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Kickers Emden — VfB Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,6% | 69,7% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Kickers Emden — VfB Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,6% | 69,7% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Illertissen — Ansbach
Regionalliga - Bayern
|
FT
2:3
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
85,1% | 73,7% | 15 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Illertissen — Ansbach
Regionalliga - Bayern
|
FT
2:3
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
85,1% | 73,7% | 15 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Silkeborg — Lyngby
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
90,3% | 70,9% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Silkeborg — Lyngby
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
90,3% | 70,9% | 12 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Silkeborg — Lyngby
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
85,2% | 68,9% | 12 | Pao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Silkeborg — Lyngby
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
85,2% | 68,9% | 12 | Pao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Barracas Central — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
94,7% | 88,1% | 32 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Barracas Central — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,1% | 86,9% | 32 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Barracas Central — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
87,5% | 86,7% | 32 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Barracas Central — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
87,2% | 86,2% | 32 | Prošao |
|
06.11.2026.
19:00
|
Barracas Central — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
87,2% | 86,2% | 32 | Prošao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Ústí nad Labem — Viktoria Žižkov
FNL
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
85,2% | 69,7% | 14 | Pao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Vysočina Jihlava — Karviná
FNL
|
FT
1:3
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,2% | 70,4% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Vysočina Jihlava — Karviná
FNL
|
FT
1:3
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,2% | 70,4% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Opava — Vlašim
FNL
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
86,7% | 72,2% | 14 | Prošao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Opava — Vlašim
FNL
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,2% | 72,7% | 14 | Pao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Opava — Vlašim
FNL
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,2% | 72,7% | 14 | Pao |
|
06.11.2026.
18:00
|
Opava — Vlašim
FNL
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
85,0% | 72,6% | 14 | Pao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →