Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026. | 9 | 3 | 0 | 0 | 75,0% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 562 | 448 | 114 | 0 | 79,7% |
| 90–94,9% | 133 | 107 | 26 | 0 | 80,5% |
| 95%+ | 3 | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 49 | 42 | 7 | 0 | 85,7% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 49 | 42 | 7 | 0 | 85,7% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 110 | 92 | 18 | 0 | 83,6% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 154 | 125 | 29 | 0 | 81,2% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 86 | 69 | 17 | 0 | 80,2% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 86 | 69 | 17 | 0 | 80,2% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 41 | 32 | 9 | 0 | 78,0% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 25 | 18 | 7 | 0 | 72,0% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 21 | 15 | 6 | 0 | 71,4% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 28 | 19 | 9 | 0 | 67,9% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 28 | 19 | 9 | 0 | 67,9% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 5 mali uzorak | 5 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 2 mali uzorak | 1 | 1 | 0 | 50,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 2 | 3 | 0 | 40,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 0 | 1 | 0 | 0,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30.10.2026.
23:30
|
Criciuma — Ponte Preta
Serie B
|
FT
2:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,8% | 85,7% | 33 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Gimnasia L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,8% | 88,9% | 32 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Gimnasia L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,7% | 85,2% | 32 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Gimnasia L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,7% | 85,2% | 32 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Gimnasia L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,5% | 88,4% | 32 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Gimnasia L.P.
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
85,1% | 85,8% | 32 | Pao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Huracan — Tigre
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:2
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
93,1% | 86,1% | 30 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Huracan — Tigre
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,8% | 87,0% | 30 | Prošao |
|
30.10.2026.
23:00
|
Huracan — Tigre
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:2
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 · Ceo meč
|
85,7% | 85,1% | 30 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:45
|
AFC Fylde — AFC Hornchurch
National League
|
FT
3:1
HT 2:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,2% | 71,8% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:45
|
AFC Fylde — AFC Hornchurch
National League
|
FT
3:1
HT 2:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,2% | 71,8% | 13 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:45
|
Newport County — Chesterfield
League Two
|
FT
4:1
HT 4:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
87,5% | 69,6% | 12 | Pao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Reggiana — Sambenedettese
Serie C - Girone B
|
FT
2:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,4% | 66,8% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Albinoleffe — Pergolettese
Serie C - Girone A
|
FT
3:2
HT 2:1
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
88,6% | 67,7% | 11 | Pao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,3% | 68,2% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
91,3% | 66,4% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
88,4% | 66,9% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
88,4% | 66,9% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ · Ceo meč
|
86,6% | 66,0% | 10 | Pao |
|
30.10.2026.
20:30
|
Stenhousemuir — Livingston
Championship
|
FT
0:3
HT 0:2
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ · Ceo meč
|
85,4% | 67,4% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Étoile Carouge — SC Kriens
Challenge League
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
89,1% | 63,1% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Étoile Carouge — SC Kriens
Challenge League
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
89,1% | 63,1% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Étoile Carouge — SC Kriens
Challenge League
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,3% | 65,4% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Étoile Carouge — SC Kriens
Challenge League
|
FT
2:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 65,4% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Neuchatel Xamax FC — FC Aarau
Challenge League
|
FT
1:3
HT 1:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
91,7% | 68,1% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Neuchatel Xamax FC — FC Aarau
Challenge League
|
FT
1:3
HT 1:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
91,7% | 68,1% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Neuchatel Xamax FC — FC Aarau
Challenge League
|
FT
1:3
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,6% | 68,0% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:15
|
Neuchatel Xamax FC — FC Aarau
Challenge League
|
FT
1:3
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,6% | 68,0% | 10 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:00
|
Waalwijk — Almere City FC
Eerste Divisie
|
FT
1:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,7% | 70,0% | 12 | Prošao |
|
30.10.2026.
20:00
|
Waalwijk — Almere City FC
Eerste Divisie
|
FT
1:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,7% | 70,0% | 12 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →